Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FPmaster

FPmaster

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15037
  • Znaleziska 280
  • Mikroblog 14757
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 89
FPmaster
FPmaster 07.07.2024, 16:29:26
  • 3
#liesofp #darksouls #gry Jak na razie najlepszy bossik w całej grze i najlepszy soundtrack w pierwszej fazie. Podoba mi się to w lies of P, że albo bossa można zrobić full parry albo full dodge. W tym przypadku ani razu nie parrowałem i tylko robiłem dodge i siadło chyba za 10-15 razem. Imo druga faza nie jest aż tak ciężka. Możliwe, ze jakbym parrował to bym
FPmaster - #liesofp #darksouls #gry Jak na razie najlepszy bossik w całej grze i najl...

źródło: 20240707175424_1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kierowcaautobusuofficial
kierowcaautobusuofficial
07.07.2024, 18:36:21 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Viscop
Viscop
07.07.2024, 22:04:05 via Wykop
  • 1
drewnianych rusztowaniach


@kierowcaautobusuofficial: Katedra, dla mnie to był najgorszy moment w całej grze, na szczęście później takich fragmentów praktycznie nie było. Warto wrócić i spróbować, bo gra jest świetna.
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 05.07.2024, 14:51:48
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

N.....i
konto usunięte 05.07.2024, 14:53:24 via Wykop
  • 5
@FPmaster: Przypuszczam, że ona przypuszcza, że ten facet chce zagadać, ale się wstydzi, więc używa emoji z serduszkami.
  • Odpowiedz
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
05.07.2024, 15:22:51 via Wykop
  • 2
@FPmaster: laska ma rację xD pamiętam jak mi raz kolega pokazał podjarany, że laska mu lajknela taką reakcję xD
Najśmieszniejsze że w drugą stronę to też działa, faceci też zaczęli lajkowac story, cringe totalny
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 04.07.2024, 20:02:05
  • 0
#manga Czy są może gdzieś na internecie mangi po polsku? Czy to po ang da się znaleźć?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fors1234
fors1234
04.07.2024, 20:55:41 via Wykop
  • 0
@FPmaster: jak jest manga wystarczajaco popularna to sa tlumaczenia polskie, ogolnie lepiej po angielsku, bo szybciej tlumaczenia wychodza - zobacz na mangadex org moze sa jakies polskie, mangasee123 po angielsku
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 02.07.2024, 20:08:51
  • 0
#darksouls #fromsoftware #gry W jakiego następnego soulsa pograć?
DS3 przeszedłem z 3 razy, ale nadal to moja topka gier i pierwszy souls, więc ogromny sentyment do ponownego przejścia
Sekiro - przeszedłem raz dawno temu, ale system walki jest świetny
Lies of P - nigdy nie grałem jeszcze, ale nie do końca jestem przekonany co do systemu walki w sumie

Co next

  • DS3 8.9% (4)
  • Sekiro 33.3% (15)
  • Lies of P 57.8% (26)

Oddanych głosów: 45

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tarkaz
tarkaz
02.07.2024, 20:33:26 via Wykop
  • 1
@FPmaster: zagraj sobie lepiej albo w dark souls 1, albo w remnants, ewentualnie w hollow knighta lub blasphemous
  • Odpowiedz
Marek_Kodrat
Marek_Kodrat
Marek_Kodrat
06.07.2024, 07:03:48 via Wykop
  • 1
@FPmaster: ds2
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 01.07.2024, 19:29:31
  • 8
#eldenring #fromsoftware Miquella lorowo to jest chyba najwiekszy zbrodniarz zaraz po Marice i naszej postaci w całym elden ringu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko na jego koncie jest między innymi:
- zmanipulowanie prawdopodobnie Malenii i wysłanie jej do zabicia Radahna,
- w konsekwencji znukowanie Caelid,
- prawie zabicie Malenii i sprawienie ze Radahn oszalał,
- osłabiony Radahn ginie z naszej ręki, to samo de facto Malenia,
- zmanipulowanie Mohga i wykorzystanie go,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dracul
dracul
01.07.2024, 20:59:03 via Wykop
  • 2
@FPmaster: moja reakcja pod koniec dlc , MIQUEEEEEEEEEEELAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
dracul - @FPmaster: moja reakcja pod koniec dlc , MIQUEEEEEEEEEEELAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...
  • Odpowiedz
Styline
Styline
02.07.2024, 06:38:11 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 30.06.2024, 21:35:33
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wladca_kurczakow
wladca_kurczakow
01.07.2024, 12:22:51 via Wykop
  • 0
@FPmaster: najlepsza z tej walki jest muzyka i tylko to. Poszli na łatwiznę z tą walka. Nie dziwię się że ludzie ja pomijają. Nieskończona stamina przeciwników to śmiech na sali.
  • Odpowiedz
motonita
motonita
motonita
03.07.2024, 05:52:44 via Wykop
  • 0
@FPmaster: Co to za boss, który za pierwszym razem pada i to bez specjalnego wysiłku? Identycznie miałem w podstawce z wszechwiedzącym.
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 30.06.2024, 19:36:01
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wladca_kurczakow
wladca_kurczakow
30.06.2024, 21:16:53 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster
Autor
30.06.2024, 21:24:55 via Wykop
  • 0
@wladca_kurczakow: No tez wlasnie z tym mialem problem, wiec w glównej mierze staralem sie robic cokolwiek z rollkami. Talizmany uzywaj full defensywnych - redukacja obrazen fizycznych/max redukcja holy damage/wzmocnienie butelek estusa i ostatni dowolny.
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 26.06.2024, 21:02:05
  • 3
#eldenring #fromsoftware Mam wrazenie ze po raz pierwszy w historii soulsow build pod full tanka jest tak turbo OP. Tak wiem o havelu, ale to jak to teraz działa to jest kompletnie nie porównywalne bo ja jestem dosłownie w stanie stać w miejscu a boss nic nie robi xD
No, ale to wina tego super systemu fragmentu ulepszania postaci.
FPmaster - #eldenring #fromsoftware  Mam wrazenie ze po raz pierwszy w historii souls...

źródło: 20240626223950_1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tarkaz
tarkaz
26.06.2024, 22:01:42 via Wykop
  • 2
Mam wrazenie ze po raz pierwszy w historii soulsow build pod full tanka jest tak turbo OP.


@FPmaster: nie przypadkiem jedna z pierwszych zbroi jakie gracz znajduje w DLC to ciężka zbroja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
szoch6
szoch6
27.06.2024, 09:44:29 via Wykop
  • 0
Wystarczy nie grac takimi buildami i nie ma problemu. Jak gram na zrecznosc katanami to prosto nie jest.
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 26.06.2024, 20:19:07
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FPmaster
FPmaster
Autor
26.06.2024, 20:22:11 via Wykop
  • 1
@falwack: O wiele gorzej.

  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster
Autor
27.06.2024, 07:17:40 via Wykop
  • 0
@krzykrzy1995: tylko reskiny z podstawki niestety
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 25.06.2024, 15:37:13
  • 4
#eldenring #bloodborne #fromsoftware Jedyny bloodborne jakiego możemy oczekiwać na PC. Notabene świetne questy i motyw. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
FPmaster - #eldenring #bloodborne #fromsoftware Jedyny bloodborne jakiego możemy ocze...

źródło: 20240625172934_1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falwack
falwack
25.06.2024, 17:03:23 via Wykop
  • 0
@FPmaster: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 24.06.2024, 21:13:22
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysssss
krzysssss
24.06.2024, 21:15:42 via Wykop
  • 3
@FPmaster: Gucio to Ty?
  • Odpowiedz
falwack
falwack
24.06.2024, 23:46:51 via Wykop
  • 1
@FPmaster: oho, już się boję tego starcia
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 23.06.2024, 18:17:58
  • 4
#eldenring #fromsoftware #gry Ten boss to dosłownie peak zajebistości ER. Bedac na hita udalo mi się zrobić jakieś 10 perfekcyjnych rolli dodgujacych kazdy atak az w koncu złamalem jego posturę i siadło. Piekna walka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
FPmaster - #eldenring #fromsoftware #gry Ten boss to dosłownie peak zajebistości ER. ...

źródło: 20240623201152_1

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....l
K.....l
konto usunięte 23.06.2024, 18:33:59 via Wykop
  • 2
@FPmaster: ja jak wszedłem do 2 fazy to się już udało za pierwszym go zrobić. Te węże fajnie się unika, mocno na refleks, po nich jest fajny opener i nie jest to za bardzo przekombinowany atak.
  • Odpowiedz
Garztam
Garztam
23.06.2024, 19:00:07 via Android
  • 3
@FPmaster @KarolSpl

Ten boss mi się podobał. Podchodziłem do niego raz za razem i nie miałem odczucia, że jest nie fair, albo że jest przesadzony. Był akurat i trochę się męczyłem i pokonanie go dało mi satysfakcję. Czego nie mogę powiedzieć o Rellanie xD

A druga faza to była łatwiejsza od pierwszej xD
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 22.06.2024, 21:22:28
  • 8
#eldenring #fromsoftware #gry

Guts enjoyer
FPmaster - #eldenring #fromsoftware #gry

Guts enjoyer

źródło: 20240622231447_1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C.....s
konto usunięte 22.06.2024, 21:37:28 via Wykop
  • 2
@FPmaster: put jor grasses on noting wil bi włong
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 22.06.2024, 18:09:05
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FPmaster
FPmaster
Autor
22.06.2024, 18:14:30 via Wykop
  • 1
@KarolSpl: No mi wlasnie z 5h lecialo, walilem tymi katanami jak ty, ale to potwornie wolno lecialo i jeden blad i koniec runu. Uznalem ze zrobie full tank z siłą i inkantacjami i siadało mocno. Bo zbijalem praktycznie cały czas posture
  • Odpowiedz
M.....v
M.....v
konto usunięte 24.06.2024, 10:42:44 via Wykop
  • 0
@jozinzbazin_bozy: no jest trudniej w sumie ale fajny moveset i feeling z walki
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 22.06.2024, 12:16:17
  • 1
#eldenring Jakieś protipy jak zabić Rellane, w momencie keidy moja katana bije po 279 dmg na hita a ona mi sciaga pół hp? Rozumiem, ze to jest ten wybitnie trudny poziom trudnosci DLC gdzie 3/4 broni jest useless? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falwack
falwack
22.06.2024, 12:28:57 via Wykop
  • 1
@FPmaster: nie wiem, zatrzymałem się na kamerze na lwie
  • Odpowiedz
K.....l
K.....l
konto usunięte 22.06.2024, 13:20:47 via Wykop
  • 1
@FPmaster: Frost mi dużo pomógł, według mnie OP. Znacząco zredukowało obrażenia od jej ataków
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 22.06.2024, 07:37:44
  • 2
#eldenring Odnosze wrazenie, ze ten system polepszania postaci w DLC jest średnio zrobiony. To dosłownie wygląda jak skalowanie się danego poziomu trudności do przeciwnika. Nie istotne są twoje lvl, wazne zeby pozbierać te fragmenty po to, aby Cie boss nie zabił na strzała. Nie lubie tego typu rozwiązań i wolałem po prostu zwykłe levelowanie jak w podstawce i ew. dodawanie trudniejszych mechanicznie bossów. Ale no może sie przekonam. #fromsoftware
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3mortis
3mortis
22.06.2024, 08:24:19 via Wykop
  • 2
przecież możesz wejść do dlc i nie używać tego nowego skalowania


@teryuu: moge sobie tez biegac nago na lvl1, rozmawiamy o tym jak zaprojektowano gre a nie co ja sobie moge

tak jak kolega
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster
Autor
22.06.2024, 09:26:34 via Wykop
  • 1
@teryuu: W tym, że jak nie będziesz tego używał to boss cię robi na 2 zwykły hity. Moby też. A ty im bijesz po 200 hp. Głupio zbalansowane to jest, że twój level praktycznie nie ma znaczenia a te znajdźki.
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 21.06.2024, 19:17:29
  • 2
#eldenring Więcej AOE. Elden Ring wytrzyma. Irytujący boss #fromsoftware #gry
FPmaster - #eldenring Więcej AOE. Elden Ring wytrzyma. Irytujący boss #fromsoftware #...

źródło: 20240621211422_1

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

programista15cm
programista15cm
21.06.2024, 19:25:03 via Wykop
  • 1
@FPmaster: a który jest nie irytujący?
  • Odpowiedz
wladca_kurczakow
wladca_kurczakow
22.06.2024, 05:42:01 via Wykop
  • 1
@FPmaster: zajebisty boss, skopał mi dupe na początku jak małego dzieciaczka
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 21.06.2024, 17:55:31
  • 17
#mecz Nie no to jest dramat. Ledwo co Lewy wszedł i w 15 minut 2 bramki poszły w p---u. Zdechła obrona, zdechł atak xD. Nie ironicznie, jak on się pojawia na boisku to wszyscy przestają grać.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jacolex
Jacolex
21.06.2024, 17:56:04 via Android
  • 0
@FPmaster przypadek?
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster
Autor
21.06.2024, 17:57:49 via Wykop
  • 1
@Jacolex: Przypadki nie istnieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 21.06.2024, 10:22:09
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FPmaster
FPmaster
Autor
21.06.2024, 10:59:45 via Wykop
  • 1
@p0dacci_: waterflow to generalnie robi na 3/4, 2/4, 1/4 hp wiec to kwestia po prostu wyczucia ze to ten czas. 1 skok - full biegniecie do tyłu 2 skok robicie roll w nią w prawo, 3 skok tylko i wyłączniie gałka od pada w prawo i nic wiecej ew rolka do tyłu dla pewnosci. 2 faza to samo. A inne jej ataki to te swoje klony co wypluwa - full
  • Odpowiedz
3mortis
3mortis
21.06.2024, 11:13:11 via Wykop
  • 1
Gra ktoś buildem pod dex tutaj?


@FPmaster: ja pierwszy rung ralem rucerzem z faith, takim ala paladynem wiec na drugi raz w ramach przejscia gry pod dlc dla beki wzialem twinblade i dex + int zeby potestowac czary itp a nie chcialem byc kolejnym z moonveil/rivers of blood

bleed nadal wydaje mi sie opcja easy ktora poniewiera bosow, jak do tego dochodzily jakies frosty itp to w ogole nie ma
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 12.06.2024, 19:11:20
  • 0
#poznan na to Euro będzie gdzieś strefa kibica; jak kiedyś na innych mistrzostwach były na targach?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chrupki_z_zupki
chrupki_z_zupki
12.06.2024, 20:34:30 via Wykop
  • 0
@FPmaster: będzie w Tamie
  • Odpowiedz
Ejber_z_Fyrtla
Ejber_z_Fyrtla
12.06.2024, 23:00:16 via iOS
  • 0
@FPmaster nie będzie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 17
  • Strona 12 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.12.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.02.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking