Wpis z mikrobloga

#liesofp #darksouls #gry Jak na razie najlepszy bossik w całej grze i najlepszy soundtrack w pierwszej fazie. Podoba mi się to w lies of P, że albo bossa można zrobić full parry albo full dodge. W tym przypadku ani razu nie parrowałem i tylko robiłem dodge i siadło chyba za 10-15 razem. Imo druga faza nie jest aż tak ciężka. Możliwe, ze jakbym parrował to bym się zamęczył, ale nawyki z BB robią swoje (tak patrze na Ciebie Blood Starved Beast ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Nie przeglądam za bardzo lore, ale mam 100% wrażenie, ze zabijając Romeo zrobiłem coś bardzo złego, coś na wzór pająka z BB xD
FPmaster - #liesofp #darksouls #gry Jak na razie najlepszy bossik w całej grze i najl...

źródło: 20240707175424_1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@FPmaster: ograłem LOF, na pewno jeden z lepszych soulsów nie od fromsoftware, no ale do ds/bb/elden ring nie ma podjazdu. ostatni boss gówniany i przed-przed ostatni jeden z nagorzej zaprojektowanych bossów tego typu z jakimi walczyłem. Fajna jest ta osełka, ale do dupy jest to, że łatwo się zbija użytkowność broni.(nie bez powodu odeszli od tego w eldenie). Dobra gierka, bez polotu.
  • Odpowiedz