Wpis z mikrobloga

#liesofp #darksouls #gry LoP złamane, całkiem dobrze się grało, ale widać ze to troche niedorobiony BB na PC ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mniej, nadal to spoko gra, ale na pierwszego soulsa bym tego nigdy nie wybrał. Na plus zdecydowanie bossy. Praktycznie każdy zapada w pamięć. Na minus zwykłe moby, była za duża powtarzalność i w drugiej części gry zaczyna wchodzić duże zmęczenie materiałem, ale bossy to wynagradzają. To moja tier lista bossów z którymi miałem największe problemy
1) Nameless Puppet - najtrudniejszy w całej grze, na pewno też top5 bossów pod wzgledem trudności ze wszystkich gier soulsów.
2) Bagniak - nieintuicyjne ataki/nakładanie statusów/praca kamery - druga faza to męczarnia
3) Fallen Archibiskup Andreus - do momentu w którym nie ogarnąłem ze kazdy atak można sparrować to się potwornie męczyłem, po tym zrobiło się easy a druga faza to było powtórzenie pierwszej,
4) King of Puppets - moja osobiscie najbardziej ulubiona walka, klimat mocny i boss wymagający, ale bardzo sprawiedliwy.
FPmaster - #liesofp #darksouls #gry LoP złamane, całkiem dobrze się grało, ale widać ...

źródło: my-image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@youknowthisxd napisałem że zapadają w Pamięć co jest faktem, bo każdy jest inny i czymś się wyróżnia a dodatkowo stoją za tym jakieś mechaniki. I tak narzekam na bossów i ich działania, ale nie zmienia to faktu że mimo wszystko zapadają mocno w pamięć.
  • Odpowiedz