Wpis z mikrobloga

#darksouls #liesofp #gry Ale mnie oni niezmiernie #!$%@?. Najgorsze co jest w soulasch to więcej niż jeden boss i kilka faz. Tutaj mamy praktycznie połączenie tego wszystkiego. Ogólnie mam wrażenie, ze druga część tej gry jest znacznie gorsza niż poprzednia. Aktualnie już lece tylko do przodu, zeby ją skończyć i zagrać w coś innego.
FPmaster - #darksouls #liesofp #gry Ale mnie oni niezmiernie #!$%@?. Najgorsze co jes...

źródło: 20240711194859_1

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@FPmaster bardzo uczciwie zrobiony multiboss, inni mogą się uczyć.

Ja polecam sobie zrobić chwilę przerwy, po co coś kończyć na szybko, to tylko psuje wrażenia.

Generalnie zaczynasz (powoli) końcówkę gry. Finałowa lokacja to jedyna meh lokacja. Za to są fantastyczni bossowie.
  • Odpowiedz
@FPmaster: widze że podobne podejście masz, mnie w połowie gry strasznie lies of p wymęczyło i tylko juz cisnąłem do przodu by odhaczyć tytuł
  • Odpowiedz
@FPmaster: Boss jest o wiele bardziej złożony niż się na początku wydaje. Największy brat ma aggro zależne od atakowania reszty rodzeństwa, do tego (chyba) każdemu z nich można złamać broń parując ileś tam razy w zasadzie obniżając im znacznie zasięg i dmg. Moim zdaniem boss mimo, że dość trudny to znacznie lepszy niż Andreus, który zwyczajnie nie mieścił mi się prawie w ekranie (próbowałem go zabić rapierem) albo zielony potwór
  • Odpowiedz