Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko138
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
F1nit0

F1nit0

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5798
  • Znaleziska 91
  • Mikroblog 5707
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 20
  • Dodane (50)
  • Komentowane (196)
  • Plusowane (5461)
kris006
kris006
09.05.2026, 04:56:33
  • 1084
Ja już mordeczki na dworcu, lecę do Warszawy, ziomek co go nie widziałem lat tysiąc, ma mi nawinąć robotę w gastro, a Polska B wymiera i lepiej nie będzie, trza uciekać. Trzymajcie kciuki
kris006 - Ja już mordeczki na dworcu, lecę do Warszawy, ziomek co go nie widziałem la...

źródło: 1000028860

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Basiura89
Basiura89
09.05.2026, 04:58:57 via Wykop
  • 652
@kris006: na górze ma mieć sweter, a na dole na dresowo!
  • Odpowiedz
telemach20
telemach20
09.05.2026, 05:13:43 via Wykop
  • 473
@kris006: tylko nie bądź jak Grzegorz z pod lubelskiej wsi (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) #pdk
  • Odpowiedz
jamnikwbluziezkapturem
jamnikwbluziezkapturem
31.03.2026, 20:42:06
  • 1904
Dziękujemy za wszystko Kapitanie

#mecz
jamnikwbluziezkapturem - Dziękujemy za wszystko Kapitanie

#mecz

źródło: obraz

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrSzakal
MrSzakal
31.03.2026, 20:45:14 via Wykop
  • 528
@jamnikwbluziezkapturem: Pan Piłkarz, drugiego takiego nie będzie (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
kubkarzzswarzadza
kubkarzzswarzadza
31.03.2026, 20:46:36 via Wykop
  • 630
@jamnikwbluziezkapturem: thank you Robert
kubkarzzswarzadza - @jamnikwbluziezkapturem: thank you Robert

źródło: IMG_0855

Pobierz
  • Odpowiedz
kluha666
kluha666
16.03.2026, 11:44:18
  • 1045
Miałem iść do pracy, do sprzątania. W końcu żadna praca nie hańbi, a pieniądze się przydadzą. Byłem umówiony z taką kobietą, która miała zadzwonić w piątek. Głucha cisza. Próbowałem dziś do niej dzwonić kilkukrotnie, ale nie odbierała. A dzisiaj nieoczekiwanie dostaje telefon i jestem umówiony jutro na rozmowę o pracę jako pracownik administracyjno-biurowy. Na takiej pracy mi bardzo zależało i jestem przeszczęśliwy, że będę miał okazję na taką rozmowę. Trzeba mierzyć wysoko!
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
16.03.2026, 11:45:11 via Wykop
  • 242
@kluha666: powodzenia :)
  • Odpowiedz
HammerWZZN
HammerWZZN
16.03.2026, 12:08:17 via Wykop
  • 788
@kluha666:
Kobita: szefie, bo tu chlop na wyrzucanie śmieci CV złożył
Szef: pokaz to CV... ooo w wariatkowie był, czyli powinien wytrzymać w biurze z Anetkami. Dzwoń.

P.S. wpadam czasami na Twoje wpisy i one jakoś wzbudzają moją sympatię. Po cichu Ci kibicuje.
  • Odpowiedz
Nowy_wypok_Nowy_ja
Nowy_wypok_Nowy_ja
Nowy_wypok_Nowy_ja
10.03.2026, 17:15:51
  • 517
Dobra, z racji że dziś jakieś poważniejsze drobne do zgarniecie to poszły 4 zakłady wiec jeżeli wygram to wśród plusujacych wylosuje 5 osób które dostaną ode mnie po MILIONIE POLSKICH ZŁOCISZY(lub równowartość w euro jeżeli będziecie woleli). Plusujcie więc i trzymajcie kciuki.

#lotto #pieniadze
NowywypokNowy_ja - Dobra, z racji że dziś jakieś poważniejsze drobne do zgarniecie to...

źródło: Screenshot_20260310_180830_Firefox

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nowy_wypok_Nowy_ja
Nowy_wypok_Nowy_ja
Nowy_wypok_Nowy_ja
Autor
10.03.2026, 18:07:30 via Wykop
  • 8
@Gieekaa: w Euromilionerze są wyższe wygrane a druga sprawa ze eurojackpot jest w innych krajach niż euromilion
  • Odpowiedz
Macior_Pacior
Macior_Pacior
Macior_Pacior
10.03.2026, 19:57:24 via Wykop
  • 10
@Nowy_wypok_Nowy_ja: szansa, że wygrasz, a później jednak naprawde kogoś wylogujesz i to jeszcze mnie jest tak mała, że prąd użyty na wysłanie pakietu po HTTP z plusem będzie mnie kosztował więcej.
  • Odpowiedz
Qbanek1
Qbanek1
08.03.2026, 03:59:15
  • 85
No to lecimy z pierwszą oficjalną listą obecności z GP Australii 2026 roku!

#f1

Qbanek1 - No to lecimy z pierwszą oficjalną listą obecności z GP Australii 2026 roku!...

źródło: Australia_Circuit

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tynka02
Tynka02
08.03.2026, 04:00:20 via Android
  • 2
@Qbanek1: jesteeeeem
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
08.03.2026, 03:49:16
  • 411
PIERWSZY WYŚCIG SEZONU 2026 OFICJALNA LISTA OBECNOŚCI!
#f1
Miguelos - PIERWSZY WYŚCIG SEZONU 2026 OFICJALNA LISTA OBECNOŚCI!
#f1

źródło: image_picker_95F2D1D2-0018-463C-A272-ADC0C97ADDC0-62907-000007F6AA19BB53

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagicAlonso
MagicAlonso
08.03.2026, 05:32:38 via Wykop
  • 58
@Miguelos: na uj mi to było. Gekon wielopunktowy obrzydliwy
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
08.03.2026, 06:59:01 via Wykop
  • 19
@MagicAlonso: Dlatego jak jak większość rzeczy w moim marnym życiu po prostu przespałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
orange3443
orange3443
18.01.2026, 13:20:58
  • 404
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nasser
nasser
18.01.2026, 13:25:39 via Wykop
  • 198
@orange3443: świetny film!
  • Odpowiedz
oddajciemikontozlodzieje
oddajciemikontozlodzieje
18.01.2026, 14:17:23 via Wykop
  • 524
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
tmzz
tmzz
29.12.2025, 13:30:34
  • 936
#20latwykopu chyba jeden z moich ulubionych wpisów xD #bestofmirko
tmzz - #20latwykopu chyba jeden z moich ulubionych wpisów xD #bestofmirko

źródło: 1000014050

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tmzz
tmzz
Autor
29.12.2025, 13:30:55 via Wykop
  • 265
@tmzz: xDD
tmzz - @tmzz:  xDD

źródło: 1000014051

Pobierz
  • Odpowiedz
crystalmethh
crystalmethh
29.12.2025, 14:18:26 via Wykop
  • 489
@tmzz: moim hostingiem od 10 lat jest janusz korwin mikke XD
  • Odpowiedz
fevo
fevo
23.12.2025, 06:23:32
  • 40
🏁 Wykopowe odliczanie do powrutu Rajdów Formuły Pierwszej:

⏱️ Do testów w Barcelonie pozostało: 34 dni
⏱️ Do testów w Bahrajnie pozostało: 50 dni
⏱️ Do Grand Prix Australii pozostało: 75 dni

#f1 #odliczanief1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_Perez_11
C_Perez_11
23.12.2025, 06:35:17 via Android
  • 7
@fevo: @DrBarrel oraz @LaszanteMiKantare PDW
  • Odpowiedz
Goatifi
Goatifi
23.12.2025, 07:19:14 via Wykop
  • 6
@fevo: teraz to już zleci
  • Odpowiedz
Bokusz
Bokusz
23.12.2025, 08:33:02
  • 2317
Jak co roku, jeszcze tylko świąteczne zdjęcie od Morgena i święta uważam za rozpoczęte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgo
#swieta
#heheszki
#morgen
Bokusz - Jak co roku, jeszcze tylko świąteczne zdjęcie od Morgena i święta uważam za ...

źródło: 1000013078

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bokusz
Bokusz
Autor
23.12.2025, 08:36:05 via Wykop
  • 1908
Pulsujących ten komentarz zawołam jutro na nowe zdjęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PanZiomek
PanZiomek
23.12.2025, 08:36:40 via iOS
  • 524
@Bokusz Nie mogłeś zaczekać do jutra?
  • Odpowiedz
rales
rales
19.12.2025, 17:56:14
  • 1800
ZAPLUSUJ TEN WPIS, A ZAWOŁAM CIĘ W DNIU, W KTÓRYM MAREK PAPSZUN PRZESTANIE BYĆ TRENEREM LEGII WARSZAWA

rales - ZAPLUSUJ TEN WPIS, A ZAWOŁAM CIĘ W DNIU, W KTÓRYM MAREK PAPSZUN PRZESTANIE BY...

źródło: marek-papszun

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rales
rales
Autor
19.12.2025, 18:00:48 via Wykop
  • 76
ciekaw jestem co bylo decydujace.


@tomazzo69:
rales - >ciekaw jestem co bylo decydujace.

@tomazzo69:

źródło: pngtree-golden-money-bag-overflowing-with-cash-symbolizing-wealth-and-prosperity-png-image_20740291

Pobierz
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych
19.12.2025, 19:46:21 via Wykop
  • 125
@rales: Wygra sporo meczów wiosną. Legia skończy na siódmym miejscu. Jesień zacznie od kilku zwycięstw, potem przyjdzie gorszy okres i zacznie się lament. Przeczeka przerwę zimową. Wiosnę zacznie od +/- trzech porażek i wtedy wyleci.
  • Odpowiedz
reseted
reseted
06.12.2025, 15:03:44
  • 149
#f1

Max upamiętnia najlepszego kierowcę F1 ( ͡º ͜ʖ͡º)
reseted - #f1 

Max upamiętnia najlepszego kierowcę F1 ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: temp_file7591911067690690917

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GladysDelKarmen
GladysDelKarmen
06.12.2025, 15:43:35 via Wypiek
  • 18
@reseted to wszystko dlatego, że Kubicy nie ma na torze, więc Max ściga się tylko sam ze sobą
  • Odpowiedz
angelofdeath007
angelofdeath007
06.12.2025, 17:01:20 via Wykop
  • 22
@reseted: Austriacki zespół to i 88 się na koniec pojawia, a jutro ostateczne rozwiązanie sprawy maklarenuchowej
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
27.11.2025, 16:43:01
  • 117
I cyk, sernik gotowy z galaretką agrestową i jagodami leśnymi
#foodporn #gotujzwykopem #gotujzchlopem
ChlopoRobotnik2137 - I cyk, sernik gotowy z galaretką agrestową i jagodami leśnymi 
#...

źródło: image_picker_7A02EF2E-8441-4D23-8B74-71AC1D20035A-64974-0000071FF1231C7F

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
27.11.2025, 16:58:09 via Wykop
  • 145
@ChlopoRobotnik2137: No i po co jakieś tortownice, blachy.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ty to taki Feisfak cukiernictwa.👌
  • Odpowiedz
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
27.11.2025, 17:55:57 via Wykop
  • 147
@ChlopoRobotnik2137: widze przygotowania do #wykopaka idą pełną parą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
diamondhands
diamondhands
23.11.2025, 10:40:19
  • 153
#f1 na tym etapie ryzykować tyle z deską gdy dla lalusia i oskarka p4 i p5 na luzie by starczyło. grubasie zachłanny pamiętaj chytry dwa razy traci, utrzyj se morde i żuj gruz bo o suchym pysku jesteś aż do Kataru
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

markhausen
markhausen
markhausen
23.11.2025, 10:43:03 via Wykop
  • 39
Sto procent zgoda. Lando może pójść do teamu podziękować za sabotowanie mistrzostwa.
  • Odpowiedz
Grubapije
Grubapije
Grubapije
23.11.2025, 11:17:56 via Android
  • 57
@diamondhands oni nie ryzykowali na tym etapie, tylko oszukiwali w ten sposób cały sezon, ale dopiero na nierównościach Las Vegas wyszła Beata z worka

  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
23.11.2025, 11:23:42
  • 369
#f1
Jeśli Max wygra to mistrzostwo, to wrzucam na tag zdjęcie mojej mordy z klapkiem na głowie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Amigoyamigo
Amigoyamigo
23.11.2025, 11:24:26 via Wykop
  • 49
@WscieklyIRozjuszonyManlet: scnsht zrobiony
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
23.11.2025, 11:25:26 via Wykop
  • 56
@WscieklyIRozjuszonyManlet: Screen zrobiony
@Przypomnienie przypomnij 8 grudnia
  • Odpowiedz
Gumez
Gumez
Gumez
21.11.2025, 19:52:48
  • 1573
Moja mama dzisiaj zmarła. Rak ją wykończył. Była bardzo wierząca, wiec proszę chętnych o modlitwę #modlitwa #mirkomodlitwa
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
21.11.2025, 19:55:36 via Wykop
  • 370
@Gumez: trzymaj się Mirku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
xud9
xud9
21.11.2025, 20:02:32 via Android
  • 272
@Gumez Pomodlę się dzisiaj za twoją mamę
  • Odpowiedz
PROponujek
PROponujek
19.11.2025, 07:45:10
  • 1813
Gdy książki i gry będą sprzedane cyfrową, to będzie o wiele taniej bro.

Nie będzie trzeba płacić za produkcję, transport itp bro.
Zaoszczędzimy dużo pieniędzy bro.

#ksiazki #gry
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PROponujek
PROponujek
Autor
19.11.2025, 07:52:01 via Wykop
  • 451
@moll:

i jak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PROponujek - @moll: 
 i jak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: mosev

Pobierz
  • Odpowiedz
moll
moll
19.11.2025, 08:01:50 via Wykop
  • 1295
@PROponujek: a najśmieszniejsze, przynajmniej w przypadku książek jest to, że papierowe można na promkach i wyprzedażach wyrwać grubo poniżej ceny ebooka
  • Odpowiedz
emjot86
emjot86
19.11.2025, 07:44:03
  • 101
#szczecin :)
emjot86 - #szczecin  :)

źródło: 1000011799

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gienek-Kielbasa
Gienek-Kielbasa
19.11.2025, 09:33:00 via Wykop
  • 8
@emjot86
zdjęcie autorstwa @mr_stejku
  • Odpowiedz
AtlantyQ
AtlantyQ
19.11.2025, 10:16:38 via Wykop
  • 1
@emjot86: Ale ladne (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 274
  • Strona 1 z 274
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.12.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.07.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking