Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
C_Perez_11

C_Perez_11

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14591
  • Znaleziska 38
  • Mikroblog 14553
  • Obserwujący 25
  • Obserwowane 50
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
przedwczoraj, 21:23:11
  • 11
#f1 chciałem tylko przypomnieć, że GKN CWL
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_Perez_11
C_Perez_11 23 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 1
@Hadolf_Itler: 0 PKT
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
przedwczoraj, 05:32:59
  • 13
#f1 robię sobie #f1sram właśnie a co u was
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_Perez_11
C_Perez_11 przedwczoraj, 06:05:17 via Wykop
  • 8
@Hadolf_Itler: Praca
  • Odpowiedz
kromeczek
kromeczek
kromeczek
15.06.2026, 06:00:49
  • 18
#f1 Piastri istnieje? Zapomniałem że typ się ściga ale widzę że traci niewiele do norrisa który wydaje się znacznie bardziej widoczny w tym sezonie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_Perez_11
C_Perez_11 15.06.2026, 06:10:23 via Wykop
  • 11
@kromeczek: Kto? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
C_Perez_11
C_Perez_11 15.06.2026, 06:06:37
  • 19
#f1 #f1spam

Dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
CPerez11 - #f1 #f1spam

Dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000012789

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle
15.06.2026, 06:20:00 via Wykop
  • 7
@C_Perez_11: fasola na tagu, siema!
  • Odpowiedz
TickJackson
TickJackson
15.06.2026, 06:22:32 via Wykop
  • 6
@C_Perez_11: Dobry!
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
14.06.2026, 08:43:42
  • 49
#lemans pojechałbym se z najwierniejszymi mirkami na le mans ale na pedalskom bateriade #f1 to nigdy w życiu (ʘ‿ʘ)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_Perez_11
C_Perez_11 15.06.2026, 05:52:54 via Wykop
  • 0
@TickJackson: :**
  • Odpowiedz
helvetica
helvetica
11.06.2026, 20:55:07
  • 30
Słuchajcie najmilsi jest decyzja FIA
@C_Perez_11 musi powtórzyć weryfikację
#f1 #elitaf1 #f1spam
helvetica - Słuchajcie najmilsi jest decyzja FIA
@CPerez11 musi powtórzyć weryfikację...

źródło: temp_file472970162766054951

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_Perez_11
C_Perez_11 12.06.2026, 05:38:43 via Wykop
  • 6
@helvetica: Ale 88 pkt? XDD
  • Odpowiedz
C_Perez_11
C_Perez_11 15.06.2026, 05:52:23 via Wykop
  • 1
@Kutang-Pan: ALE NIE DO MNIE TAK
  • Odpowiedz
Kutang-Pan
Kutang-Pan
12.06.2026, 06:53:19
  • 7
WIELKIE LICZENIE SIURÓW NA TAGU #f1
@C_Perez_11 to wiadomo( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kutang-Pan - WIELKIE LICZENIE SIURÓW NA TAGU #F1
@CPerez11 to wiadomo( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1586

Pobierz

CZY MASZ SIURA?

  • MAM SIURA 87.9% (124)
  • NIE MAM SIURA 12.1% (17)

Oddanych głosów: 141

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_Perez_11
C_Perez_11 12.06.2026, 07:13:48 via Wykop
  • 5
@Kutang-Pan: Z tego co widzę to nie mam xD
#f1sram
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
11.06.2026, 15:57:04
  • 16
#f1 #f1spam
Koledzy i może koleżanki proszę o zawołanie mnie na weryfikację Perezowej. Nie mogę przegapić a w gąszczu postów użytkowników (11.4k obserwuje tag) to może mi umknąć.
UsmiechnietyAnon - #f1 #f1spam
Koledzy i może koleżanki proszę o zawołanie mnie na we...

źródło: aifaceswap-224c8e3b1c1efad16203f544baf95217

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_Perez_11
C_Perez_11 11.06.2026, 20:08:01 via Wykop
  • 0
@QRQ: No ok, w ten sposób
  • Odpowiedz
C_Perez_11
C_Perez_11 11.06.2026, 14:02:56
  • 39
#f1 #f1sram

Oprócz tego Robert
CPerez11 - #f1 #f1sram

Oprócz tego Robert

źródło: 1000012645

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_Perez_11
C_Perez_11
Autor
11.06.2026, 14:09:34 via Wykop
  • 4
@Logistyk_z_Cadillaca: Wruci
  • Odpowiedz
C_Perez_11
C_Perez_11
Autor
11.06.2026, 14:18:46 via Wykop
  • 4
@Rysiedzikijelenie: Niedotrzymane obietnice tyczą się również mężczyzn, nie wybielajcie się ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
C_Perez_11
C_Perez_11
Autor
11.06.2026, 20:05:12 via Wykop
  • 1
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: Co XD
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
11.06.2026, 19:47:25
  • 6
#f1 eeeeee

Mogę potwierdzić że fasolowa @C_Perez_11 nie ma siurka

Proszę o uszanowanie naszej prywatności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_Perez_11
C_Perez_11 11.06.2026, 20:04:36 via Wykop
  • 5
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: Wspaniała to była pizza, nie zapomnę jej nigdy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
11.06.2026, 14:01:20
  • 20
PANI PEREZOWOOOOOO
#f1
LogistykzCadillaca - PANI PEREZOWOOOOOO
#f1

źródło: comment_1608553466tz9yc5GbHmPMErJnH7X05f

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_Perez_11
C_Perez_11 11.06.2026, 14:07:47 via Wykop
  • 4
@Hadolf_Itler: Grzeczniej
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
11.06.2026, 08:44:36
  • 10
#f1 sto lat
JuzefCynamon - #f1 sto lat
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_Perez_11
C_Perez_11 11.06.2026, 08:48:56 via Wykop
  • 4
@JuzefCynamon: Ja bym się bała XD
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
11.06.2026, 06:37:08
  • 21
#f1 #f1sram jesteście pewni, że Pani Fasolowa to różowy pasek? A co jeśli ma siura?
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_Perez_11
C_Perez_11 11.06.2026, 07:12:07 via Wykop
  • 11
@helvetica: Po 16 dam znać co i jak
  • Odpowiedz
C_Perez_11
C_Perez_11 11.06.2026, 07:15:49 via Wykop
  • 9
@ArmandoDiAlonso: Dam zdjęcie dłoni bez ubrań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
C_Perez_11
C_Perez_11 11.06.2026, 08:13:41 via Wykop
  • 3
@UsmiechnietyAnon: Eee
  • Odpowiedz
C_Perez_11
C_Perez_11 11.06.2026, 08:39:11 via Wykop
  • 3
@helvetica: Renke? XDD
  • Odpowiedz
SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
11.06.2026, 06:59:12
  • 7
#f1 ej to teraz nie ma GP Hiszpanii tylko GP Katalonii xD GP Hiszpani jest we wrześniu
ale mnie zaćmiło xdd
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_Perez_11
C_Perez_11 11.06.2026, 08:06:33 via Wykop
  • 2
@Ekwilibrystyczny_Mirabel: W bolidzie Pereza XD
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
11.06.2026, 07:43:34
  • 7
#f1
Lando ciepluchem?
WscieklyIRozjuszonyManlet - #f1 
Lando ciepluchem?

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_Perez_11
C_Perez_11 11.06.2026, 08:06:12 via Wykop
  • 4
@Tagliacozzo: A nie o gek0na?
  • Odpowiedz
SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
11.06.2026, 07:43:39
  • 23
#f1 oho klekle zmienia hamulce na Carbona ależ on tera bedzie mistrzem świata
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_Perez_11
C_Perez_11 11.06.2026, 08:05:48 via Wykop
  • 4
@JuzefCynamon: Zrozumie jak Robson opony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
fevo
fevo
11.06.2026, 07:54:42
  • 12
#f1 Mercedes powinien zacząć się wzorować na Papaya Rules i za każdym razem jak Jerzy traci punkty, ściągać młodego tak, żeby była równa walka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_Perez_11
C_Perez_11 11.06.2026, 08:05:24 via Wykop
  • 5
@fevo: Nie no tyle to nie
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
11.06.2026, 07:27:39
  • 2
#f1 .

ile macie lat

  • mniej niż 18 XD 3.9% (4)
  • 18-25 1.9% (2)
  • 25-30 24.3% (25)
  • 30-35 35.9% (37)
  • 35+ 34.0% (35)

Oddanych głosów: 103

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_Perez_11
C_Perez_11 11.06.2026, 07:36:54 via Wykop
  • 4
@Logistyk_z_Cadillaca: Pamiętacie jeszcze hasło do konta? XD
  • Odpowiedz
C_Perez_11
C_Perez_11 11.06.2026, 07:39:34 via Wykop
  • 2
@Logistyk_z_Cadillaca: Proszę, proszę, jednak nie jest tak źle ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >
  • "Zaciskam zęby i drwię z własnej głupoty, a drwię po dwa i trzykroć mocniej jeszcze z głupoty tych ludzi, którzy by mi tłumaczyć chcieli, że winienem zrezygnować i pogodzić się z tym, czego zmienić niepodobna."
  • https://m.youtube.com/watch?v=0RkJrO4kvHU&pp=0gcJCTkCo7VqN5t

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 28.08.2025

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.09.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking