Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Errad

Errad

Dołączył 17 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 136351
  • Znaleziska 32596
  • Mikroblog 103755
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 89
mirko_anonim
mirko_anonim
20.01.2026, 09:06:04
  • 3
✨️ Jak poradzić sobie po rozstaniu? Ⓘ
Zerwała ze mną jakiś czas temu dziewczyna. Lekko nam się nie układało, czy to z mojej winy przez ignorowanie zmian których ode mnie chciała, czy jej przez ciągłe przywalanie się do drobnostek. Na początku był płacz wiadomo, następne kilka dni i tak się spotykaliśmy jako przyjaciele, potem przyszły święta, pomyślałem że może dobrze i jakoś żyłem. Pod koniec wolnego dostałem jakieś nadziei żeby spróbować to naprawić.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 20.01.2026, 09:36:55 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim:
Siłownia czy kalistenika to najlepszy lek na ból po rozstaniu dla mężczyzn.
  • Odpowiedz
Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
16.01.2026, 00:30:49
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 16.01.2026, 13:15:40 via Wykop
  • 0
Nie lubię białka.


@LukaszSZCZ:
Białek pewnie też Cię teraz nie lubi.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
16.01.2026, 11:30:55
  • 0
✨️ Zauroczenie w długotrwałym związku - czy to normalne? Ⓘ
Biorę ślub za rok i jestem w dziwnej sytuacji.

Z różową jesteśmy razem 7 lat. Nie jest idealnie, ale dogadujemy się, czasem się kłócimy, do niektórych rzeczy mamy inne podejście, ale zawsze znajdujemy kompromis. Różowa nikogo przede mną nie miała, ja miałem swoje przygody. Mamy poukładane życie i plany na przyszłość, zgadzamy się w wielu istotnych kwestiach jak mieszkanie, religia, dzieci, rodzina. Oboje chcemy
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 16.01.2026, 12:57:37 via Wykop
  • 6
zaobserwowałem ją na Instagramie

Małe śledztwo i obserwacja


Patrzę na te foty

@mirko_anonim:
Jedno pytanie- na ch*j?
  • Odpowiedz
osxso
osxso
15.01.2026, 17:43:34
  • 1558
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 16.01.2026, 10:23:54 via Wykop
  • 0
@osxso:
W Utrechcie już jakieś wybuchy były.
  • Odpowiedz
okti325
okti325
okti325
12.01.2026, 21:30:18
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 13.01.2026, 15:13:34 via Wykop
  • 2
@okti325:
No tak, poziom testosteronu u mężczyzn jest rekordowo niski i spada.
Swoją drogą widziałem swojego czasu wywiad ze Szwedką w Paryżu i mówiła, że przez to, że Szwecja jest tak feministyczna mężczyźni zrobili się zniewieściali.
Mam taką szaloną tezę, że kobiety instynktownie próbują wejść mężczyznom na głowy żeby ich testować, a jak im się to uda to tracą nimi zainteresowanie.
Działa to zarówno na szczeblu związku, jak i społeczeństwa.
  • Odpowiedz

344

Trump o możliwym ultimatum: Grenlandia na własność albo koniec NATO

Donald Trump powiedział w wywiadzie dla New York Timesa, że może stanąć przed wyborem między przyłączeniem Grenlandii, a zachowaniem NATO. Stwierdził, że pozyskanie Grenlandii na własność jest ważna. Oznajmił też, że uważa własną moralność za jedyne ograniczenie dla swoich działań.

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 08.01.2026, 20:41:12
  • 244
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    polityka
Errad
Errad 09.01.2026, 13:22:43 via Wykop
  • 19
Tyle, że Grenlandia na własność to będzie koniec NATO. Kto chciałby być w sojuszu z krajem, który anektuje teren jego sojusznika?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Varesi
Varesi
07.01.2026, 19:00:38
  • 52
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 08.01.2026, 12:32:39 via Wykop
  • 3
@PowiatowyBanan:
No i?
To działa też w drugą stronę- mężczyźni też często komunikują swoje potrzeby, a ich partnerki mają to gdzieś. Fellatio? Nieee... brzydzi się.
Poza tym zdrady kobiet często zdarzają się właśnie w takich związkach, w których wszystko jest dobrze, ale "brakuje im czegoś".
Nie ma powodu by kogoś zdradzić, ludzie z kręgosłupem moralnym nie zdradzają i tyle, a "usprawiedliwianie" to tylko szukanie wymówek.
  • Odpowiedz

1244

We must protect Poland

We must protect Poland

We must protect Poland

betonik190
z
streamable.com
dodany: 06.01.2026, 18:11:11
  • 319
  • #
    islam
  • #
    emigranci
  • #
    europa
  • #
    polska
Errad
Errad 07.01.2026, 17:00:17 via Wykop
  • 0
@Quassar:
Akurat do Zakopanem zawsze przyjeżdżali Muzułmanie, pierwszy raz w życiu widziałem Chodzący Namiot jakoś 21-22 lata temu w Zakopanem właśnie.
citasiwa
citasiwa
citasiwa
06.01.2026, 22:41:09
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 07.01.2026, 16:47:23 via Wykop
  • 1
@citasiwa:
Jeżeli byłaby tylko przeciętnie urodziwa lub trochę poniżej, ale miała fajne ciało z fajnymi proporcjami to biorę.
Otyłość świadczy również o braku dyscypliny, nie chciałbym być z kobietą, która ma problemy ze zmuszeniem się do ruchu.
  • Odpowiedz
P.....k
P.....k
konto usunięte 07.01.2026, 06:19:27
  • 2207
Jestem w Warszawie. Dlaczego bilet na 75 minut kosztuje 4.40, a w Krakowie 20 min za 4 zł? Widzę że mieszkańcy Krakowa lubią być dymani na hajs.

#warszawa #krakow
  • 256
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 07.01.2026, 09:58:09 via Wykop
  • 0
@PrzyjaznyMireczek:
W GZMie 4,40 za 20 minut, ale też 6,60 za 2h i taryfa odległościowa.
  • Odpowiedz
orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
06.01.2026, 07:16:37
  • 371
Tak wygląda sylwetka po 7 latach ćwiczenia 20 minut dziennie 2 razy w tygodniu + nie jedzenie za dużo syfu.

Trening:

100 pompek
12 pull-ups 3 serie
orientalist-jack - Tak wygląda sylwetka po 7 latach ćwiczenia 20 minut dziennie 2 raz...

źródło: IMG_1434

Pobierz
  • 266
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 06.01.2026, 12:54:52 via Wykop
  • 1
@orientalist-jack:
Teraz mógłbyś zrobić psikusa tym mirkom od "nastolatkowie bez ćwiczeń tak wyglądają" i wrzucić fotkę w dobrym świetle, po treningu, na której się napinasz.
Widać np, że sutki masz powyżej linii mięśni więc mięsień jest. Poza tym rama jest, proporcje są, jest elegancko.
  • Odpowiedz
Errad
Errad 06.01.2026, 16:12:12 via Wykop
  • 1
@orientalist-jack:
Lepiej, ale i tak widać, że się za bardzo nie napinasz :)
  • Odpowiedz
pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
06.01.2026, 11:25:36
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 06.01.2026, 12:19:51 via Wykop
  • 0
@pysznewpierdalator:
Dla mnie proporcje ciała są ważne. Znam np kobietę, która jest ładna z twarzy, wysportowana, tańczy na rurze, ale jest dla mnie aseksualna bo nie ma wcięcia w talii.
  • Odpowiedz
MarekKucharz
MarekKucharz
MarekKucharz
04.01.2026, 11:09:13
  • 0
#rozowepaski #zwiazki #psychologia #pomocy

Nie wiem co robić, jest pewna dziewczyna którą spotkałem pare miesięcy temu i nie mogę przestać o niej myśleć dzisiaj calą noc nie spałem, czuję, że się w niej zakochałem i boję się jej wyznać uczucie przez internet w formie pisemnej na whatsaapie bo innej możliwości nie ma. Czy powinienem jej napisać co czuję ? strasznie się boję ale nie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 04.01.2026, 14:33:48 via Wykop
  • 0
@MarekKucharz:
Jak jej wyznasz miłość to na pewno straci Tobą jakiekolwiek zainteresowanie.
Generalnie miłość można wyznać dopiero jak się ma zbudowane jakieś relacje romantyczne, nie wcześniej.
Jeżeli Ci się podoba to spróbuj po prostu złapać z nią jakiś kontakt, zacznijcie się spotykać i wybadaj sytuację, jak nie będzie wibracji to odpuść.
  • Odpowiedz
Errad
Errad 04.01.2026, 21:33:39 via Wykop
  • 1
@MarekKucharz:
Wibracje w sensie, że czujesz, że ona może czuć to, co Ty. To musi działać w dwie strony, ale tak czy tak wyznawanie uczuć to zły pomysł na początku.
Po prostu staraj się być przy niej, spędzaj z nią czas, a ona sama prawdopodobnie będzie wiedziała co się dzieje w Twojej głowie.
  • Odpowiedz

1410

Amazon podwyższył normy o 100% - pracownicy pracują ponad siły

Amazon podwyższył normy o 100% - pracownicy pracują ponad siły

Amazon w magazynie w Sosnowcu zwiększył normy o 100%. "Niech Polska dowie się, jak naprawdę wygląda >nowoczesna praca< w centrach logistycznych giganta, który zarabia miliardy kosztem ludzi, którzy tę machinę napędzają"

galaxico
z
archive.is
dodany: 02.01.2026, 23:08:48
  • 591
  • #
    amazon
  • #
    sosnowiec
  • #
    kolchoz
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    januszebiznesu
Errad
Errad 03.01.2026, 14:10:40 via Wykop
  • 14
Aplikowałem tam ostatnio bo etat to przydatna sprawa i tak:
- Wysyłają Ci linka do filmików na stronie i nazywają to "spotkaniem".
- Do rejestracji na ich stronie trzeba podać PESEL, co nawet nie wiem czy jest legalne. Nie ze mną te numery więc podałem BSN, chciałem podać rodné číslo, ale nie dało się bo mają jakieś błędy na stronie i nie załapało.
- Po rejestracji trzeba wykonać jakieś testy jak z
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Errad
Errad 03.01.2026, 20:13:22 via Wykop
  • 0
@sylwek2k:
Tak w praktyce to te badania służą profilaktyce i często badają pacjentów kompleksowo, ale to też zależy od placówki.
groman43
groman43
03.01.2026, 11:09:22
  • 66
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 03.01.2026, 17:04:09 via Wykop
  • 1
@groman43:
Ogólnie masz rację, ale w praktyce mieszkańcy Wenezueli mało na tym scenariuszu stracą, za to dużo zyskają.
  • Odpowiedz
Pan_Orama
Pan_Orama
02.01.2026, 12:59:19
  • 1
#mikrokoksy #silownia #zdrowie

Mordeczki, jestem totalnym newbee, chce coś zrobić ze sobą, zrzucić kilka kg, bpozbyc się brzucha do lata.

Tak że potrzebuje waszej rady, co do diety... Siłowni - jakie ćwiczenia, jakie maszyny? Ile czasu ?
Potrzebuje kogoś kto byłby mi w stanie wytłumaczyć jak 5 latkowi.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 02.01.2026, 17:25:16 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 22
  • Strona 3 z 22
  • >
  • "All you need is love, all you want is sex, all you have is porn"

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.05.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.11.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.03.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking