Witam serdecznie wszystkich Muszę wymienić lej silikonowy w protezie.. Po roku codziennego używania bardzo zmiękł i zmienił swoją strukturę W przyszłym tygodniu wybieram się do protezowni gdzie przygotują nowy lej Jak zawsze wielkie dzięki za pomoc https://zrzutka.pl/z/tomaszleczenie
Jak miałem kilkanaście lat to wypłaciłem z bankomatu na stacji metra 50 złotych, i poszedłem do sklepu z bułeczkami na tej samej stacji. Pani obejrzała pod światłem mój banknot i powiedziała, że jest wydrukowany na drukarce. Wezwała straż ochrony metra, ale panowie powiedzieli, ze ich to nie bardzo interesuje, ona nalegała na interwencję jak jakaś nawiedzona. Panowie powiedzieli, że banknot zabezpieczą do przyjazdu policji, ale za rogiem mi go oddali i odradzali
@pierwszynawenus: No trzeba uważać, sam stałem w sklepie mając luźne 100 dolarów amerykańskich w kieszeni i myślę, po co mi to wymienię w kantorze. Pani w okienku wzięła, zobaczyła i stwierdziła, że wydają się dziwne i nie może ich przyjąć ale też nie może oddać. 2 radiowozy, dwóch z prewencji, dwóch kryminalnych, zeznania, przeszukanie mieszkania czy nie mam drukarki do produkcji dolarów w domu. Policjanci kryminalni od razu stwierdzili że
Jakiej dystrybucji linuxa używacie? Ja mam od dłuższego czasu linux Mint. Uznałem, że finalnie warto skupić się na dystrybucji, która działa, jest gotowa do pracy, jest stabilna i nie będzie przy upgrade do wymiany gdy coś się wysypie. Wiem, że wielu w neofetch woli pookazać szpan archa, cachy lub innego, jednak wolę po prostu co na co dzień pozwala mi korzystać bez zbednego czasu na kompilacje, albo łatanie
gdzie ta niestabilnosc wystepuje poza opiniami ludzi z neta XD
@COVID-21: arch uczy cię zwracania uwagi na oprogramowanie na przykład jakbyś używał gnome shella z pluginami to masz gwarantowaną wyjębkę przy nowej wersji gnome'a (czyli +- pół roku). Jak sobie dobierzesz stabilne oprogramowanie to arch będzie stabilny, jak z archa zrobisz szajs to będziesz miał szajs
@Nighthuntero: dodaj tylko, że programista 15k w czasie prime, wszędzie gdzie mógł pisał o tym jak to robi klientów w c---a przez 2-3 "etaty" na raz :D
WinMe uzywalem najdluzej, to byl moj ulubiony system i nigdy nie mialem z nim problemow
@michalcorobisz: podobny hejt jak na win xp non-sp. Latami śmigałem na jakimś piracie co wyszedł miesiąc przed oficjalną premierą i zero problemów mimo wyłączonych updejtów i stałym podpięciu do neta.
Cześć Mirki i Mirabelki! ( ͡°͜ʖ͡°) Prowadzę badanie do pracy magisterskiej dotyczącej postaw wobec sztucznej inteligencji i potrzebuję Waszej pomocy :3
Wystarczy odpowiedzieć na 1 proste pytanie.
1. Czy często łapiesz się na baity i jesteś spermiarzem? Proszę
źródło: 1
Pobierz