Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Cyngieldup

Cyngieldup

Dołączył 2 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1146
  • Znaleziska 6
  • Mikroblog 1140
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 10
  • Dodane (19)
  • Komentowane (470)
  • Plusowane (651)
ukojenie
ukojenie
20.05.2026, 17:36:15
  • 949
#heheszki #kryptowaluty #nft #cryptonews
ukojenie - #heheszki #kryptowaluty #nft #cryptonews

źródło: 1

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
20.05.2026, 17:39:19 via Wykop
  • 253
@ukojenie: xDDDD
  • Odpowiedz
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
20.05.2026, 18:35:47 via Wykop
  • 431
@ukojenie: dzisiaj juz bylo ale smieszy tak samo xD
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
19.05.2026, 16:28:06
  • 78
Witam serdecznie wszystkich
Muszę wymienić lej silikonowy w protezie..
Po roku codziennego używania bardzo zmiękł i zmienił swoją strukturę
W przyszłym tygodniu wybieram się do protezowni gdzie przygotują nowy lej
Jak zawsze wielkie dzięki za pomoc
https://zrzutka.pl/z/tomaszleczenie
tommmekk - Witam serdecznie wszystkich
Muszę wymienić lej silikonowy w protezie..
Po ...

źródło: 1000010150

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TP53
TP53
19.05.2026, 20:08:27 via Wykop
  • 11
@tommmekk: Kurde w pierwszej chwili pomyślałem, że zbierasz na. A w sumie nieważne
  • Odpowiedz
szczeki32
szczeki32
szczeki32
19.05.2026, 21:08:25 via Wypiek
  • 36
@Hole_to_another_universe grzeczniej do Pana Tomka, chamie.
  • Odpowiedz
Azorek77
Azorek77
15.05.2026, 12:30:52
  • 107
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Azorek77 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: ojc

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lamajdama
Lamajdama
Lamajdama
15.05.2026, 12:31:29 via Wykop
  • 23

Komentarz usunięty przez moderatora

Riddex
Riddex
Riddex
15.05.2026, 12:51:21 via Wykop
  • 12
@Azorek77: Szybko weź wsadź se wtyczkę ojcową w żyć Pjotrową!
  • Odpowiedz
suzaku0
suzaku0
15.05.2026, 13:23:27
  • 52
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
suzaku0 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
15.05.2026, 05:01:32
  • 1004
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JoeGlodomor
JoeGlodomor
15.05.2026, 05:08:24 via Wykop
  • 936
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur
15.05.2026, 05:13:38 via Wypiek
  • 730
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ja_nie_lubie
ja_nie_lubie
ja_nie_lubie
13.05.2026, 10:03:32
  • 95
Cwelocytoza - sprawiedliwy proces biologiczny polegający na bezpowrotnej antygonyzacji ciemiężcy

#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
janielubie - Cwelocytoza - sprawiedliwy proces biologiczny polegający na bezpowrotnej...

źródło: weloytoza

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emble
Emble
13.05.2026, 10:30:57 via Android
  • 16
@ja_nie_lubie: miałem to na biologii
  • Odpowiedz
suzaku0
suzaku0
13.05.2026, 10:48:30 via Wykop
  • 42
@ja_nie_lubie: dobre ale następnym razem mniej się postaraj i rób to na o-------l w paincie
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
12.05.2026, 19:46:09
  • 11
jednak karol krawczyk nie był maszynistą, tylko motorniczym ehhhhhhh
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qoop
qoop
12.05.2026, 20:10:24 via Android
  • 8
@zazdrosny nie był ani maszynistą ani motorniczym
qoop - @zazdrosny nie był ani maszynistą ani motorniczym

źródło: temp_file8009060290177704827

Pobierz
  • Odpowiedz
DominiCanes
DominiCanes
13.05.2026, 04:31:06 via Wykop
  • 1
@zazdrosny: Za moich czasow to postrzelili mnie 12 razy w tyl glowy i bylem konewkom nom
  • Odpowiedz
M4YU
M4YU
12.05.2026, 14:13:07
  • 495
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
M4YU - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: pioter ciemiezco przestan

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4YU
M4YU
Autor
12.05.2026, 14:13:24 via Wykop
  • 204
@M4YU: oryginał:
M4YU - @M4YU: oryginał:

źródło: c59a729c1de7905925667b402322cd141fb4f32edae1581536caeac408ac55b6

Pobierz
  • Odpowiedz
TheSio
TheSio
12.05.2026, 14:39:31 via Wykop
  • 223
@M4YU: W teorii wszystko jest możliwe. Nawet stary trzeźwy w wigilię. A jak jest wszyscy dobrze wiemy:
TheSio - @M4YU: W teorii wszystko jest możliwe. Nawet stary trzeźwy w wigilię. A jak ...

źródło: 07

Pobierz
  • Odpowiedz
panDario
panDario
12.05.2026, 14:59:42
  • 728
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
panDario - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikczemny_Pomidor
Nikczemny_Pomidor
12.05.2026, 15:01:51 via Wykop
  • 261
@panDario: to jest świeże
  • Odpowiedz
Marc0
Marc0
12.05.2026, 15:09:10 via Wykop
  • 340
@panDario: opus Renault Magnum
  • Odpowiedz
pierwszynawenus
pierwszynawenus
12.05.2026, 00:46:02
  • 694
Jak miałem kilkanaście lat to wypłaciłem z bankomatu na stacji metra 50 złotych, i poszedłem do sklepu z bułeczkami na tej samej stacji. Pani obejrzała pod światłem mój banknot i powiedziała, że jest wydrukowany na drukarce. Wezwała straż ochrony metra, ale panowie powiedzieli, ze ich to nie bardzo interesuje, ona nalegała na interwencję jak jakaś nawiedzona. Panowie powiedzieli, że banknot zabezpieczą do przyjazdu policji, ale za rogiem mi go oddali i odradzali
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pierwszynawenus
pierwszynawenus
Autor
12.05.2026, 01:02:30 via Wykop
  • 94
@heheszek: Na 80% było to na którejś ze stacji metra między Kabatami a Politechniką, bo one mają charakterystyczny układ, który mi się kojarzy.
  • Odpowiedz
HungarianBookSmuggler
HungarianBookSmuggler
12.05.2026, 05:16:00 via Wykop
  • 461
@pierwszynawenus: No trzeba uważać, sam stałem w sklepie mając luźne 100 dolarów amerykańskich w kieszeni i myślę, po co mi to wymienię w kantorze. Pani w okienku wzięła, zobaczyła i stwierdziła, że wydają się dziwne i nie może ich przyjąć ale też nie może oddać. 2 radiowozy, dwóch z prewencji, dwóch kryminalnych, zeznania, przeszukanie mieszkania czy nie mam drukarki do produkcji dolarów w domu. Policjanci kryminalni od razu stwierdzili że
  • Odpowiedz
PistacjowyPonczek
PistacjowyPonczek
10.05.2026, 10:56:03
  • 11
Jakiej dystrybucji linuxa używacie? Ja mam od dłuższego czasu linux Mint. Uznałem, że finalnie warto skupić się na dystrybucji, która działa, jest gotowa do pracy, jest stabilna i nie będzie przy upgrade do wymiany gdy coś się wysypie. Wiem, że wielu w neofetch woli pookazać szpan archa, cachy lub innego, jednak wolę po prostu co na co dzień pozwala mi korzystać bez zbednego czasu na kompilacje, albo łatanie

#linux #
PistacjowyPonczek - Jakiej dystrybucji linuxa używacie? Ja mam od dłuższego czasu lin...

źródło: linux-mint-22-3-desktop

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ponton
ponton
10.05.2026, 15:47:47 via Wykop
  • 7
@PistacjowyPonczek:
ponton - @PistacjowyPonczek:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
t.....2
konto usunięte 10.05.2026, 16:55:24 via Wykop
  • 4
gdzie ta niestabilnosc wystepuje poza opiniami ludzi z neta XD


@COVID-21: arch uczy cię zwracania uwagi na oprogramowanie na przykład jakbyś używał gnome shella z pluginami to masz gwarantowaną wyjębkę przy nowej wersji gnome'a (czyli +- pół roku). Jak sobie dobierzesz stabilne oprogramowanie to arch będzie stabilny, jak z archa zrobisz szajs to będziesz miał szajs
  • Odpowiedz
Andzejuk
Andzejuk
10.05.2026, 08:30:44
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4YU
M4YU
09.05.2026, 18:16:08
  • 228
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
M4YU - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: tak jest krolu szczurow

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zakala_Wadowic
Zakala_Wadowic
09.05.2026, 18:58:21 via Wykop
  • 43
@M4YU: kwiat guwna
  • Odpowiedz
ryhu
ryhu
09.05.2026, 19:25:55 via Wykop
  • 89
kwiat brzeziny

@M4YU: xDDD
  • Odpowiedz
rtone
rtone
09.05.2026, 07:15:03
  • 95
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
rtone - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: el_classico

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox
09.05.2026, 08:45:00 via Wykop
  • 3
@rtone: w końcu rozstrzygnięcie konkursu?
  • Odpowiedz
Tovarisch_Hardbassov
Tovarisch_Hardbassov
09.05.2026, 08:49:37 via Wykop
  • 20
@Qurvinox: synek ale to trzeba na spokojnie, po kim ty taki chitry jesteś?
  • Odpowiedz
Chicoxxx66
Chicoxxx66
09.05.2026, 02:37:45
  • 233
#dziendobry #wykop
Klasycznie, trzeźwi plusują a najbusy śpią dalej
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#trzezwezycie #kontrolatrzezwosci #heheszki
Chicoxxx66 - #dziendobry #wykop
Klasycznie, trzeźwi plusują a najbusy śpią dalej
(⌐ ͡...

źródło: 4515

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czerstwy_swierszcz
czerstwy_swierszcz
09.05.2026, 02:38:24 via Wykop
  • 21
@Chicoxxx66: Nie za wcześnie?
  • Odpowiedz
BornToDie69
BornToDie69
09.05.2026, 07:13:08 via Wypiek
  • 16
@Chicoxxx66 Chlałem wczoraj i wstałem trzeźwy, bo wiem co to odpowiedzialność. szach mat
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
08.05.2026, 20:12:34
  • 163
Uratował go przed odsiadką, czyli grubas składał fałszywe zeznania w sprawie denisa i szachty xDDDDDDDDDDDDDDD
#primemma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SkrajnieZdegustowany
SkrajnieZdegustowany
08.05.2026, 20:15:07 via Wykop
  • 49
Piszemy do Prokuratury, bo pojawiły się nowe okoliczności w sprawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@marv0oo:
  • Odpowiedz
marek-uram
marek-uram
08.05.2026, 20:15:50 via Android
  • 7
@marv0oo: Grzegorz Ciechowski spiewal "telefony,telefony..."
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
08.05.2026, 05:04:41
  • 178
K--------z z dwudziestoletnim doświadczeniem: martwi się czy nie jest już za stary i czy będzie miał pracę

Lekarz z dwudziestoletnim doświadczeniem: martwi się czy za roczną wypłatę uda się kupić mieszkanie.

Wybierz mądrze

#programista15k #lekarz100k #studbaza #pracbaza #takaprawda
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawdziwy_Oponiarz
Prawdziwy_Oponiarz
08.05.2026, 05:16:12 via Wykop
  • 85
@Nighthuntero: * z jednego z czterech etatów na których pracuje
  • Odpowiedz
mDeo
mDeo
mDeo
08.05.2026, 05:59:42 via Wykop
  • 104
@Nighthuntero: dodaj tylko, że programista 15k w czasie prime, wszędzie gdzie mógł pisał o tym jak to robi klientów w c---a przez 2-3 "etaty" na raz :D
  • Odpowiedz
ilem
ilem
05.05.2026, 02:07:22
  • 861
ilem

źródło: HHDCdEQaIAAa9cE

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
05.05.2026, 03:38:35 via Wykop
  • 184
@ilem: ja tam lubiłem WinMe. Przynajmniej był ładny, a wieszał się podobnie jak 98SE
  • Odpowiedz
dafto
dafto
dafto
05.05.2026, 05:33:40 via Wykop
  • 74
WinMe uzywalem najdluzej, to byl moj ulubiony system i nigdy nie mialem z nim problemow


@michalcorobisz: podobny hejt jak na win xp non-sp.
Latami śmigałem na jakimś piracie co wyszedł miesiąc przed oficjalną premierą i zero problemów mimo wyłączonych updejtów i stałym podpięciu do neta.
  • Odpowiedz
justlogin
justlogin
05.05.2026, 08:14:34
  • 638
Cześć Mirki i Mirabelki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prowadzę badanie do pracy magisterskiej dotyczącej postaw wobec sztucznej inteligencji i potrzebuję Waszej pomocy :3

Wystarczy odpowiedzieć na 1 proste pytanie.

1. Czy często łapiesz się na baity i jesteś spermiarzem? Proszę
justlogin - Cześć Mirki i Mirabelki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prowadzę badanie do pracy magistersk...

źródło: justlogin wypok hihi

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corsa900
corsa900
05.05.2026, 08:20:11 via Android
  • 559

Komentarz usunięty przez moderatora

SynJaniny_Natansatan
SynJaniny_Natansatan
05.05.2026, 08:24:11 via Wykop
  • 826
@justlogin: hej,.,, wspula kopiel/))?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 33
  • Strona 2 z 33
  • >

Jeff Epstein

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking