Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko115
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Cyngieldup

Cyngieldup

Dołączył 2 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1156
  • Znaleziska 6
  • Mikroblog 1150
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 10
  • Dodane (19)
  • Komentowane (474)
  • Plusowane (657)
krysiaaa
krysiaaa
24.04.2026, 10:30:24
  • 127
#primemma
krysiaaa - #primemma

źródło: C6F09AAB-418A-4E47-8B46-200383E1089A

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

N331
N331
24.04.2026, 12:13:23 via Wykop
  • 0
@krysiaaa: toć wielu infu tak ma. Jest wielkie polowanie kto jeszcze nie wpłacił
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
22.04.2026, 10:35:22
  • 266
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Suszone pjotery mają nutriscore C, natomiast oprawcy, gdzie połowa to topex ocenkę A.
Jprdl gdzie my żyjemy, że śmierdziele mogą taka sieczke z mózgów robić.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heinrich-von-spychow
heinrich-von-spychow
heinrich-von-spychow
22.04.2026, 12:19:18 via Wykop
  • 16
@Teuvo: oprawcy inne niż górskie czy błyskawiczne to syf akurat i nie są pełnovortexowe.
  • Odpowiedz
MetalowyBieg
MetalowyBieg
22.04.2026, 14:44:01 via Android
  • 7
@Teuvo: ale suszone pjotery mają A w skali szczuroscore
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
21.04.2026, 08:14:21
  • 971
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Schwarzfahrer - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 7e166c1b184c8c2b52aa5d40c4094af31ee76fde322c8025ba4ea55367086198

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheSio
TheSio
21.04.2026, 08:28:32 via Wykop
  • 56
@Schwarzfahrer: Zwraca uwagę zbyt duża ilość pozytywnych cech.
  • Odpowiedz
thority
thority
21.04.2026, 09:16:42 via Wykop
  • 30
@Schwarzfahrer: bezczelny nieudacznik.
  • Odpowiedz
ryhu
ryhu
20.04.2026, 15:51:34
  • 161
ide właśnie do "pod ytonga" w szczurolandii żeby nakryć mojego piotera co mnie zdradza z żulem szczurów z roboty k---a "przyjacielem". nagram film z zajscia. zawolam plusujacych niech widzą jak sie k---i w szczurolandii
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
ryhu - ide właśnie do "pod ytonga" w szczurolandii żeby nakryć mojego piotera co mnie...

źródło: 1000054616

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I_am_a_freethinker
I_am_a_freethinker
20.04.2026, 19:00:15 via Wykop
  • 20
@ryhu: To jest świeże. A do tego sprawiedliwe.
  • Odpowiedz
Festiwal_Panczy
Festiwal_Panczy
20.04.2026, 19:17:41 via Android
  • 14
@ryhu: Ukłon dla starej szkoły, chapeau bas. No i Rat Rex, ale to oczywiste, młody kapłanie.
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
19.04.2026, 15:50:11
  • 16
taką ciekawostkę mordy zaobserwowałem ogólnie, że czasami jest tak, że siurak wisi tak bezwładnie normalnie, a czasami jak jak maszt na statku taki naprężony sztywny twardy dumnie sterczy i się prezentuje
ale nie wiem dlaczego tak jest, że raz tak raz tak
ciekawa sprawa
z fartem
#oswiadczenie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bArrek
bArrek
19.04.2026, 15:52:14 via Wykop
  • 6
@Hissis: jak sterczy to znaczy że już pełny sikow jest i ciśnienie takie należy wtedy wysikać się ale ciężko idzie ja wiem chyba jakiś taki zawór ciśnieniowy bezpieczeństwa czy coś ja dwuje miał z biologii ale na to mi wygląda tak na chłopski rozum
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
Autor
19.04.2026, 16:15:48 via Wykop
  • 6
@KukiScotland: ja o siuraku piszę, a Ty robisz z tego międzynarodową sprawę, Wielka Brytania, USA, jeszcze w to wszystko zwierzęta mieszasz.
Chyba nie tędy droga mordko całkowicie
z fartem
  • Odpowiedz
MicekWiseman
MicekWiseman
19.04.2026, 09:29:57
  • 499
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
MicekWiseman - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrTRAPH0USE
DrTRAPH0USE
19.04.2026, 10:21:14 via Wykop
  • 236
@MicekWiseman: analkonda
  • Odpowiedz
maegalcarwen
maegalcarwen
19.04.2026, 11:13:00 via Wykop
  • 75
@MicekWiseman: wygląda jakby wygrał windowsowego pasjansa
  • Odpowiedz
DziobakPepe
DziobakPepe
18.04.2026, 11:44:05
  • 103
aż mi się początek odysei kosmicznej przypomniał
#przypadkowymurzyn #bieganie
DziobakPepe - aż mi się początek odysei kosmicznej przypomniał 
#przypadkowymurzyn #b...

źródło: rekord

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DziobakPepe
DziobakPepe
Autor
18.04.2026, 11:45:20 via Wykop
  • 189
@DziobakPepe: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
DziobakPepe - @DziobakPepe: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: obraz_2026-04-18_134422832

Pobierz
  • Odpowiedz
Cozwykopem
Cozwykopem
Cozwykopem
18.04.2026, 11:53:16 via Wykop
  • 50
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
18.04.2026, 12:31:52
  • 156
kiedyś to było kurła
PorzeczkowySok - kiedyś to było kurła

źródło: Produkcja cukru (1960)

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wonsz337
wonsz337
18.04.2026, 13:38:12 via Wykop
  • 366
@PorzeczkowySok: fajnie się robi brutalne lustro boomerom, trzeba jechać po nich że muszą prosić wnuczka żeby im przelew na telefonie wysłał, przecież tam wszystko jest opisane i wystarczy umieć czytać i postępować zgodnie z instrukcją... Na spędach rodzinnych najlepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
paww
paww
18.04.2026, 13:48:48 via Android
  • 148
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
erni13
erni13
18.04.2026, 14:01:35
  • 241
W Niemczech uwielbiam to, że tak wyglądają parkingi na paskudnych osiedlach z gównianymi mieszkaniami na którym mieszkają głównie Turcy i Albańczycy.

Pojedziesz natomiast na dzielnicę gdzie są wielkie i drogie domy z trawnikami o które dbają zatrudnieni ogrodnicy to przed nimi stoją Golfy 5 i jakieś randomowe Fordy XD

#niemcy #emigracja #motoryzacja
erni13 - W Niemczech uwielbiam to, że tak wyglądają parkingi na paskudnych osiedlach ...

źródło: IMG_8615

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000
18.04.2026, 14:05:29 via Wykop
  • 501
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bidzej
bidzej
18.04.2026, 14:07:01 via Wykop
  • 178
@erni13: na te auta zrzucają się całe rodziny, spłacając jedne karty kredytowe innymi.
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
18.04.2026, 13:17:01
  • 692
Dzisiaj kilometr pieszo 💪💪💪👍👍
Wracam do sił
Piękna pogoda 20 stopni
Serdecznie Was Mirabelki i Mireczki pozdrawiam
tommmekk - Dzisiaj kilometr pieszo 💪💪💪👍👍
Wracam do sił 
Piękna pogoda 20 stopni ...

źródło: 1000009599

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tommmekk
tommmekk
Autor
18.04.2026, 13:17:22 via Android
  • 57
@tommmekk: bardzo dziękuję za pomoc
https://zrzutka.pl/z/tomaszleczenie
Wielkie wielkie dzięki,!
  • Odpowiedz
anb
anb
18.04.2026, 15:27:01 via Wykop
  • 142
@tommmekk: szacun Mirek, większość ludzi po tym co przeszedłeś, by po prostu siadło na kanapie i zgniło. Dlatego mocne propsy za walkę o własne zdrowie i życie!
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
18.04.2026, 18:39:55
  • 597
Snusów nie mieli, to ugościli papierosami w szklance niczym paluszki xD

#heheszki #bekazpodludzi #bekazpisu #polityka
Jarusek - Snusów nie mieli, to ugościli papierosami w szklance niczym paluszki xD

#h...

źródło: Screenshot 2026-04-18 at 20-34-43 Główna _ X

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szatanEK666
szatanEK666
18.04.2026, 18:47:25 via Wykop
  • 535
@Jarusek: I myk nowa kawalerka do kolekcji( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
M4rcinS
M4rcinS
18.04.2026, 18:48:34 via Wykop
  • 354
@Jarusek: Jprdl, widzę, że Nawrocki chce teraz przejmować mieszkania nawet od legend Solidarności. Do czego jeszcze jest zdolny prezydent? ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz
sgsman
sgsman
17.04.2026, 17:52:43
  • 63
Legenda głosi, że w latach 90. ubiegłego wieku, podczas jednej z libacji z zaprzyjaźnionymi ciemięzcami, Ernest Brzezingway przechwalał się, iż potrafi napisać niesprawiedliwą historię zawartą jedynie w sześciu słowach. Zaproponował nawet zakład: każdy miał wyłożyć po pisiont groszy, a jeśli Ernest przegra, to wypłaci równowartość puli z renty własnej teściowej. Ciemięzcy oczywiście na zakład przystali, przy okazji wymyślając jego żonie, jej siostruni oraz matce.

Brzezingway wziął kawałek papieru toaletowego napisał:

Na sprzedaż:
sgsman - Legenda głosi, że w latach 90. ubiegłego wieku, podczas jednej z libacji z z...

źródło: brzezingway

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zakala_Wadowic
Zakala_Wadowic
17.04.2026, 18:55:29 via Wykop
  • 7
@sgsman: mazutem go, mazutem go.
  • Odpowiedz
Kantarek
Kantarek
17.04.2026, 20:17:14 via Wykop
  • 8
@sgsman: Stary ojciec i morze, wzruszająca opowieść o ojcu starym ale sprawiedliwym w pogoni za ponad pięciometrowym ciemiężycielem
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
12.04.2026, 20:19:56
  • 42
#wegry #heheszki
robertkk - #wegry #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
10.04.2026, 08:52:26
  • 123
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #iran
PIAN--A_A--KTYWNA - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #iran

źródło: aotym2

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
10.04.2026, 09:02:53 via Wykop
  • 44
@PIAN--A_A--KTYWNA: a na zdjęciu cieśnina którą przepływał papież ( ͡° ͜ʖ ͡°):
hansschrodinger - @PIAN--A_A--KTYWNA: a na zdjęciu cieśnina którą przepływał papież (...

źródło: ciesnina2

Pobierz
  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
10.04.2026, 10:31:12 via Wykop
  • 40
@PIAN--A_A--KTYWNA:

- tate juz mnie j---a bola
- nie p-----l pjoter, trzyj łoscypki o jaja, bez tego aromatu turysty nie zaplaca dudkow
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
10.04.2026, 11:30:42
  • 22
Co mówi nosacz, gdy chce aby Pjoter zaparł się o brzezinę?


#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #suchar
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majk_z_tenesi
majk_z_tenesi
10.04.2026, 13:04:36 via Wykop
  • 6
@Rad-X: miałem 2 inne typy, tej odpowiedzi bym się nie spodziewał. Dies diem docet
  • Odpowiedz
CzarusCC
CzarusCC
08.04.2026, 23:24:24
  • 186
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
CzarusCC - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: mihal bialek przestan mi ublock przesladowac

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niepowinienemtegorobic
niepowinienemtegorobic
09.04.2026, 08:49:44 via Wykop
  • 17
idealnie
niepowinienemtegorobic - idealnie

źródło: 1000026344

Pobierz
  • Odpowiedz
Ububub
Ububub
09.04.2026, 09:50:24 via Wykop
  • 7
@CzarusCC: idealniej
Ububub - @CzarusCC: idealniej

źródło: 1000023763

Pobierz
  • Odpowiedz
poranna-sztyca
poranna-sztyca
09.04.2026, 04:25:59
  • 12
Mam tak samo jak tyyyyy
Pjotra mego a w niiiim
Najciaśniejszy mój świat
Najciaśniejszy syn
Zostawiłem w nim
Litry spuchy!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Umeraczyk
Umeraczyk
08.04.2026, 09:30:35
  • 11
Umeraczyk

źródło: 594919477_2035228733937975_2733164631303667376_n

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 33
  • Strona 4 z 33
  • >

Jeff Epstein

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking