Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Crea

Crea

Dołączył 16 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 38784
  • Znaleziska 17268
  • Mikroblog 21516
  • Obserwujący 33
  • Obserwowane 149

41

Watykan. Papież Franciszek: Niech skończy się szaleńcza wojna na Ukrainie

Pokaż treści 18+

Watykan. Papież Franciszek: Niech skończy się szaleńcza wojna na Ukrainie

Papież Franciszek modlił się w niedzielę o to, aby skończyła się szaleńcza wojna na Ukrainie. Mówił o tym podczas spotkania z wiernymi na modlitwie Anioł Pański.

SPOLKASOFIA
z
polsatnews.pl
dodany: 10.07.2022, 14:11:20
  • 18
  • #
    europa
  • #
    papiez
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
Crea
Crea 11.07.2022, 07:42:42
  • 5
Jego słowa nie są już nic warte na tym świecie, chłop się sam zaorał.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

554

Co sie dzieje kiedy dziecko śpi z rodzicami :)

Co sie dzieje kiedy dziecko śpi z rodzicami :)

Cierpliwość mamy powala

muchabzz
z
youtube.com
dodany: 10.07.2022, 17:50:09
  • 395
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
  • #
    humor
  • #
    zonabijealewolnobiega
Crea
Crea 11.07.2022, 07:40:04
  • -1
40minut a dziecko dalej nie śpi. Masakra
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Crea
Crea 08.07.2022, 11:52:39
  • 1
Dzisiaj żadna prognoza pogody nie jest w stanie poprawnie przewidzieć pogody. Każda strona i aplikacja twierdzi, że będzie padało do 16. Za oknem słońce śmieci i dużo chmur.
#pogoda #katowice
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sylwke3100
sylwke3100
08.07.2022, 12:04:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Crea: Przecież już dziś raz padało
  • Odpowiedz
c.....g
konto usunięte 08.07.2022, 12:17:38 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sylwke3100: tak o 11 bodajże ale OP ma pewnie rolety zasłonięte i słuchawki na uszach
  • Odpowiedz

75

Putin: "Rosja jeszcze niczego na poważnie nie zaczęła na Ukrainie"

Pokaż treści 18+

Putin: "Rosja jeszcze niczego na poważnie nie zaczęła na Ukrainie"

Rosja nie odmawia rozmów pokojowych w sprawie ukraińskiej, ale im później się rozpoczną, tym trudniej będzie negocjować - stwierdził na spotkaniu z szefami frak

Zgryd
z
rp.pl
dodany: 08.07.2022, 04:57:32
  • 76
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
Crea
Crea 08.07.2022, 11:01:09
  • 1
xDDDDDDDDDDDDDD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1984

Rosja szykuje do walki nowy korpus. Poligon zbudowali im Niemcy

Pokaż treści 18+

Rosja szykuje do walki nowy korpus. Poligon zbudowali im Niemcy

Jak podaje ukraińskie dowództwo, Rosja tworzy nowy 15-tysięczny korpus. Szkoli on się na poligonie Mulino, położony niedaleko Niżnego Nowogrodu. Obiekt szkoleniowy został wybudowany przez niemiecki koncern zbrojeniowy.

Grin78
z
msn.com
dodany: 07.07.2022, 08:57:51
  • 151
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    militaria
  • #
    wojsko
Crea
Crea 07.07.2022, 10:32:57
  • 2
@Kris_777: UA broni swojego Państwa.

765

"Lekarze będą wracać, nie przyjmują ofert z Niemiec". Prezes PiS rozbawił...

Pokaż treści 18+

"Lekarze będą wracać, nie przyjmują ofert z Niemiec". Prezes PiS rozbawił...

Przez lata wyjeżdżali, ale teraz będą wracać. Zdaniem prezesa PiS polscy lekarze powrócą wkrótce do kraju, bo będą mogli zarobić tu porównywalne pieniądze, co na Zachodzie. – Już dzisiaj nie przyjmują propozycji w Niemczech, bo tam się mniej płaci niż tu – stwierdził Jarosław Kaczyński....

Emigrant1
z
money.pl
dodany: 05.07.2022, 04:04:37
  • 208
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    kaczynski
  • #
    lekarz
  • #
    bekazprawakow
Crea
Crea 05.07.2022, 07:34:39
  • 0
Czy ten mały karakan nie miał odejść z rządu? Długo jeszcze będzie dawał występy w tym cyrku zwanym Polską?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1

Papież abdykuje? "Nie wiemy. Bóg powie"

Papież abdykuje? "Nie wiemy. Bóg powie"

Papież Franciszek w wywiadzie dla agencji Reutera zdementował medialne pogłoski, jakoby miał podać się do dymisji w sierpniu. Jak zapewnił, nigdy nie przyszło mu to do głowy. Nie wykluczył natomiast rezygnacji

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 04.07.2022, 12:06:00
  • 1
  • #
    kultura
  • #
    nauka
  • #
    zainteresowania
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    swiat
Crea
Crea 04.07.2022, 13:06:15
  • 1
niech spier.... la
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

7

Odwołano praktyczne egzaminy na prawo jazdy! Egzaminatorzy nie przyszli do pracy

Odwołano praktyczne egzaminy na prawo jazdy! Egzaminatorzy nie przyszli do pracy

Nie odbyły się zaplanowane na 4 lipca egzaminy praktyczne w placówkach Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Gdańsku i Gdyni. Powód? Większość egzaminatorów zgłosiła nieobecność w pracy.

street_cleaner89
z
zawszepomorze.pl
dodany: 04.07.2022, 12:17:37
  • 5
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    polskiedrogi
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
Crea
Crea 04.07.2022, 13:04:18
  • 0
Niech ZUS zweryfikuje, pracodawca ukarze lub wywali z roboty i przyjąć nowych.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2

Dlaczego rosyjska gospodarka nie daje się "zatopić" sankcjami?

Pokaż treści 18+

Dlaczego rosyjska gospodarka nie daje się "zatopić" sankcjami?

Pod koniec czerwca Rosja po raz pierwszy od czasu rewolucji bolszewickiej w 1917 roku nie spłaciła swoich zagranicznych zobowiązań: odsetek od dwóch transz obligacji. Mimo to jej gospodarka o szacowanej wartości 1,8 biliona dolarów najwyraźniej ma się całkiem dobrze mimo wielomiesięcznych sankcji.

GREB00
z
forsal.pl
dodany: 04.07.2022, 12:32:47
  • 4
  • #
    ekonomia
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
Crea
Crea 04.07.2022, 13:02:45
  • 0
Ale propagandowy bełkot xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Crea
Crea 04.07.2022, 07:32:28
  • 0
Mirunie, mam problem, który sam stworzyłem xD
Kupiłem sobie Cuba Aim ex, ale nie zauważyłem, że nie ma opcji założenia bagażnika.Nie mam żadnych dziurek w ramie w okolicy tylnej osi.
Mam do załadowania namiot, śpiwór i sakwę na bagażnik.

Znacie uniwersalne rozwiązanie, które teraz mi pomoże ?
#rower
Crea - Mirunie, mam problem, który sam stworzyłem xD
Kupiłem sobie Cuba Aim ex, ale ...

źródło: comment_1656919828MXzo8438Yru7zYcNakJFtU.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MiQ27
MiQ27
04.07.2022, 07:41:18
  • 7
@Crea: drugi rower, tym razem wyprawowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
3k12
3k12
04.07.2022, 10:20:22
  • 1
@Crea: adaptery
https://allegro.pl/oferta/adapter-bagaznika-na-os-do-hamulca-tarczowego-11277106236

https://allegro.pl/oferta/obejma-podsiodlowa-adapter-do-bagaznika-31-8-mm-12083591448
  • Odpowiedz
Crea
Crea 01.07.2022, 19:27:46
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siodemkaxx
siodemkaxx
02.07.2022, 13:09:48
  • 1
@Crea: zachodni rolnicy to podpalą bruksele w tym roku, a u nas cisza...
  • Odpowiedz

12

UOKiK: kary dla influencerów wyniosły łącznie 139 tys. zł.

UOKiK: kary dla influencerów wyniosły łącznie 139 tys. zł.

Sześć decyzji Prezesa UOKiK za brak współpracy z Urzędem. Kary dla influencerów wyniosły łącznie 139 tys. zł.

zdrajczyciel
z
uokik.gov.pl
dodany: 29.06.2022, 09:59:10
  • 6
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    technologia
  • #
    rozrywka
Crea
Crea 29.06.2022, 10:52:04
  • 0
Więcej na 1 współpracy zarobią..
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1165

Wycięli 1500 drzew, by zbudować drogę. Teraz uroczyście zasadzą tam... 100 dębów

Pokaż treści 18+

Wycięli 1500 drzew, by zbudować drogę. Teraz uroczyście zasadzą tam... 100 dębów

Prawie 1500 drzew wycięto, aby doprowadzić drogę do Nowego Nikiszowca - nowego osiedla w Katowicach wybudowanego w ramach rządowego programu Mieszkanie plus. Teraz premier Mateusz Morawiecki zasadzi tam pierwszy spośród stu dębów. Stworzą one "Aleję Polskiego Dziedzictwa Śląska".

Slazag
z
slazag.pl
dodany: 20.06.2022, 13:56:48
  • 199
  • #
    polska
  • #
    katowice
  • #
    przyroda
  • #
    slask
  • #
    bekazpisu
  • #
    budownictwo
Crea
Crea 21.06.2022, 10:07:04
  • 1
Jadąc nowymi drogami do tego osiedla można stwierdzić, że wycięto zbyt dużo drzew. Zostawiono wiele pustego miejsca za osiedlem bez zabudowy i planów pod zabudowę. Można było ocalić setki drzew.

Osoba z mojej rodziny przeprowadzała wycinkę i karczowanie, już na tamtym etapie zastanawiali się po co tak dużo drzew wycinać na "osiedle"
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Crea
Crea 21.06.2022, 10:07:47
  • 0
@oio154: zapytaj nadleśnictwo Katowice ;)
Crea
Crea 14.06.2022, 11:54:11
  • 0
Masz około 3000zł na nowy rower mtb, który wybierasz?


#rower

Który wybierasz, jeśli jesteś w stanie to uargumentuj w komentarzu dlaczego ten?

  • Cube AIM EX 50.0% (8)
  • Kross Hexagon 8.0 6.3% (1)
  • KROSS Level 4.0 25.0% (4)
  • HEAD X-RUBI 0% (0)
  • Orbea MX 29 40 18.8% (3)

Oddanych głosów: 16

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k.....t
k.....t
konto usunięte 14.06.2022, 12:44:37
  • 1
@Crea: Tu masz 22" https://www.rowerynajtaniej.pl/pl/p/Rower-MTB-29-TABOU-BLADE-4.0-DEORE-SZARO-NIEBIESKO-CZARNY-rama-22-2021/4581
  • Odpowiedz
B.....h
B.....h
konto usunięte 14.06.2022, 13:12:32
  • 0
@Crea: ja wlasnie w tym i nieco wyższym budżecie teraz wybieram rower i pójdę chyba w mustanga m3
B.....h - @Crea: ja wlasnie w tym i nieco wyższym budżecie teraz wybieram rower i pój...

źródło: comment_1655212351v5ShyjANhp2WZol55Ibtsa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

3

Mandat. Dziś wielu kierowców zapłaci 1500 zł kary. Policja ostrzega!

Mandat. Dziś wielu kierowców zapłaci 1500 zł kary. Policja ostrzega!

7 czerwca 2022 r. policja w całym kraju będzie prowadzić ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”, których głównym celem jest bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów.

motofaktyPL
z
motofakty.pl
dodany: 07.06.2022, 06:38:47
  • 5
  • #
    zainteresowania
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    polska
Crea
Crea 07.06.2022, 07:20:21
  • 3
W dzisiaj się zdziwiłem, dlaczego rzecznik Mysłowickiej policji stoi przy skrzyżowaniu po cywilu, a jego kolega w radiowozie po II stronie za ścianą.

Hajs, hajs baby.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Crea
Crea 07.06.2022, 06:59:42
  • 0
Motomirki czy korzystacie już z butów SHIMA EDGE WP?
Interesuje mnie wersja wodoodporna, ale czy nie spowoduje to kiszenie stopy ?
#motocykle
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glenroy
Glenroy
07.06.2022, 08:28:59
  • 1
@Crea: każde buty, z jakąkolwiek membraną, powodują kiszenie stopy ;)

  • Odpowiedz
baszmar
baszmar
07.06.2022, 21:57:19 via iOS
  • 1
@Crea: Poza tym co napisał @Glenroy, to ja dodam pytanie, czy chcesz być testerem pierwszej partii butów SHIMA? To nowy model i na bank będzie miał choroby wieku dziecięcego ;)
  • Odpowiedz

876

Krzysiek OSZUKISTA z OLX #wykopefekt

Krzysiek OSZUKISTA z OLX #wykopefekt

Cześć wypok. Mam konto prawie 9 lat, ale nigdy się nie udzielałem aż do teraz - zmuszony tym co mnie zastało. Pierwszy raz w życiu zostałem oszukany (lv 36) i nie składam broni licząc na przebiegłych mirków i jeszcze bardziej sprytne mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)  Żeby nie zanudzać poniżej opis historii....

FiL4
z
wykop.pl
dodany: 31.05.2022, 16:55:03
  • 312
  • #
    olx
  • #
    oszukujo
  • #
    blik
  • #
    wykopefekt
  • #
    bagiety
  • #
    ps5
Crea
Crea 01.06.2022, 09:23:08
  • 0
@FiL4: wydaje mi się, że raczej skasował konto na olx by zatrzeć ślady.
Crea
Crea 02.06.2022, 06:59:20
  • 1
@FiL4: Konto na olx jest ponownie widoczne

590

PGG. Sprzedaż węgla w sklepie została ograniczona do dwóch dni w tygodniu

PGG. Sprzedaż węgla w sklepie została ograniczona do dwóch dni w tygodniu

Polska Grupa Górnicza ograniczyła do dwóch dni w tygodniu możliwość kupowania węgla w sklepie internetowym. Spółka tłumaczy, że to jest sposób na ograniczenie czasu spędzanego na witrynie zakupowej.

tomasz-raudner
z
slaskibiznes.pl
dodany: 31.05.2022, 08:08:19
  • 199
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    wegiel
  • #
    gospodarka
  • #
    katowice
  • #
    slask
Crea
Crea 31.05.2022, 09:35:24
  • 5
Ta, pracują sami kretyni ( ̄෴ ̄)
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Crea
Crea 31.05.2022, 09:43:11
  • 4
@jack_: tak się witacie w PGG?

10

Ten zielony maluch to prawdziwa bestia. "Turbo Żaba" z Wisły z silnikiem Subaru.

Ten zielony maluch to prawdziwa bestia. "Turbo Żaba" z Wisły z silnikiem Subaru.

'Turbo Żaba' wygląda jak seryjny Fiat 126p pomalowany w jaskrawym, zielonym kolorze, z nieco większymi niż zwykle felgami i końcówką wydechu. Nic bardziej mylnego! Ten poczciwy relikt polskiej motoryzacji skrywa potężny silnik bokser przeszczepiony z Subaru.

hopex
z
moto.pl
dodany: 27.05.2022, 10:32:38
  • 6
  • #
    polska
  • #
    technologia
Crea
Crea 27.05.2022, 10:36:56
  • 4
ale lanie wody w tym artykule, szkoda czasu to czytać...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

40

"Sobota bez larma"? Mieszkanka Pszczyny o koszeniu w sobotę

"Sobota bez larma"? Mieszkanka Pszczyny o koszeniu w sobotę

Każdy by chciał, by trawniki były zadbane, ale przeszkadza i to, że niektórzy mają na to czas w sobotę. Bo jak to tak? W sobotę to ja chcę odpoczywać a nie słuchać kosiarek! Nowoprzyjezdnym naprawdę przewraca się w czterech literach.

Farorz
z
pless.pl
dodany: 26.05.2022, 21:11:38
  • 54
  • #
    polska
  • #
    hobby
  • #
    ogrdnictwo
Crea
Crea 27.05.2022, 09:46:53
  • 4
W nosie mam dzień tygodnia, koszę trawę kiedy chce w środku dnia lub popołudniem.
Z resztą moi sąsiedzi tez pracują w tygodniu i koszą kiedy im wygodnie.

Starym grzybom na emeryturze wszystko przeszkadza.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 27
  • Strona 17 z 27
  • >
  • Więcej bassu synu! Kocham sernik z rodzynkami.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.06.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.06.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.07.2020

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 22.02.2016

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking