✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak można NIE iść do IT na polskim rynku pracy w 2024? Nie ma gdzie indziej iść, bo wszędzie indziej albo jest marna pensja, albo robisz gigantyczne nadgodziny i jest wyzysk albo wszystko to na raz. Mam znajomych z różnych branż: gastronomia, pielęgarniarstwo, księgowi w korpo, audyt, itd. i wszyscy równo narzekają. Rzeczywistość rzekomo "prestiżowej" pracy umysłowej w #korpo (nie IT) wcale tak bardzo nie różni
Jak można NIE iść do IT na polskim rynku pracy w 2024? Nie ma gdzie indziej iść, bo wszędzie indziej albo jest marna pensja, albo robisz gigantyczne nadgodziny i jest wyzysk albo wszystko to na raz. Mam znajomych z różnych branż: gastronomia, pielęgarniarstwo, księgowi w korpo, audyt, itd. i wszyscy równo narzekają. Rzeczywistość rzekomo "prestiżowej" pracy umysłowej w #korpo (nie IT) wcale tak bardzo nie różni











Mam na oku:
Astra K 1.2
Focus 1.0
Hyundai i30 1.0
Megane 1.2 i 1.3 TCE