Wpis z mikrobloga

Witam. Po wymianie zderzaka razem z mechanikiem nie mogliśmy ustawić zderzaka. Ostatecznie wygląda to tak jak na zdjęciach. Wygląda jakby coś napierało i ciągnęło go w dół mocno. Lewa strona akceptowalnie ale prawa drażni mnie dość mocno. Co tu mogło się zadziać? Dodam że ślizgi są nowe, pod lampami zamienniki a te boczne oem honda. Zderzak jest góra z przedlifta a dół przełożony z mojego starego ale to chyba było to samo. Przymierzyłem stary zderzak ale samą górę tylko i siedział ładnie. Wiec tak jakby coś w dolnej części ciągnęło go w dół. Jakieś podpowiedzi?
#honda #civic #ufo #mechanikasamochodowa #blacharkasamochodowa
ironek105 - Witam. Po wymianie zderzaka razem z mechanikiem nie mogliśmy ustawić zder...

źródło: temp_file2484289927548899690

Pobierz
  • 20
  • 0
@rajman no fakt, że takie chciałem osiągnąć tym bardziej że takie było przed wymianą i mnie to denerwuje :) a tu jest ciężko bo dochodzą jeszcze te sierpy oprócz spasowania nadkole-zderzak. Pewnie jeszcze coś podłubę a jak nic się nie poprawi to trzeba będzie nauczyć się z tym żyć jakoś
  • 0
@Pangia no właśnie o to chodzi i szukam przyczyny dlaczego tak może być, ślizgi nowe więc musi coś napierać i ciągnąć zderzak w dół tylko nie wiem co to by mogło być
  • 0
Jednak nie wina wieku auta tylko złego złożenia :) i nie że się czepiałem :) drażniło mnie to aż nie wytrzymałem I teraz jest dużo lepiej