Wpis z mikrobloga

VW jetta 2013 1.4 tsi 122 km - problem polega na spadku mocy, takim przerywanym podawaniu jakby paliwa, do tego wyskakuje mi check enginge i mryga, a dzisiaj jak jechałem to wyskoczył i został. Wymieniłem już cewke. Problem jest przy jeździe na niskich obrotach i stabilnym utrzymywaniu prędkości np. 4 bieg i 50 km/h - na wyższych prędkościach jest ok
#motoryzacja #vw #volkswagen #mechanikasamochodowa #auto #samochody #jakzyc #cozrobisznicniezrobisz
  • 14
Cała listwa sprawdzona - wszystkie już są OK. Może miał ktoś podobny problem lub jakie są wasze typy, już tak z ciekawości zapytam. Dam znać co się okazało jak już się dowiem i problem rozwiąże oczywiście. @T3sla @rajman
@sberatel wszystko to zostało sprawdzone- błąd p030100 - wypadający zapłon, jutro oczywiście zczytamy ponownie błąd z dzisiaj i sprawdzimy i auto pójdzie do fachowca wyłącznie od VW lub do salonu, ale może akurat ktoś miał taki sam problem już, auto jakich milion :)
świece OK, jescze dzisiaj raz sprawdzimy. Benzyna, leje 98 przeważnie


@nico9nico: nie ma świece OK, do zmiany wszystkie. To nie cewka za 500zł, jedna świeca kosztuje 30-40zł.