Wpis z mikrobloga

Daj plusika, jeśli kiedykolwiek jechałeś/-aś takim pociągiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Złote czasy, wsiadało się w swoim mieście i jechało niby na studia, ale jednak człowiek myślał, że może to jakaś wywózka do obozu koncentracyjnego - niedomykające się drzwi od wagonów - wypadłeś, Twoja strata, grzanie "foteli" na zero albo na maksa, piękna woń z kibelka, bo drzwi też się nie domykały, stanie w polu po 2h bez powodu albo z powodu tego, że pociąg się zepsuł a na dworze -10 stopni i się zastanawiasz czy to JUŻ i zaraz Cię nie wyprowadzą i nie rozstrzelają - ahhhhh, aż się łezka w oku kręci (,)

#kolej #pociagiboners #pociagi #wykop30plus #nostalgia
m.....k - Daj plusika, jeśli kiedykolwiek jechałeś/-aś takim pociągiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z...

źródło: pkp

Pobierz
  • 158
piękna woń z kibelka


@magazynierka_4k: No i nie zapomnij, że sracz mógł nie być sraczem. Bo pamiętam, że w tych pociągach jedna taka wnęka to było jakieś pomieszczenie i nie było ono kiblem. Zawsze miałem takie szczęście, że jak chciałem się odlać to trafiałem właśnie na nie XD A w sumie nigdy nie dowiedziałem się co jest w środku...
@magazynierka_4k Toż to luksus w porównaniu do starych autobusów. Jedyna prawilna jazda takim to w nocy w zimie, z głową przyklejoną do szyby obserwując zmieniający się krajobraz za oknem przy dźwiękach God is an Astronaut
Fun fact raz jechałem z Anną Popek z telewizji, nawet mnie pytała ile się do Zakopanego jedzie. Czas na autografy będzie później proszę się nie pchać
onepnch - @magazynierka_4k Toż to luksus w porównaniu do starych autobusów. Jedyna pr...
@magazynierka_4k Tu jeszcze masz wersję luksusową z miękkimi oparciami.

Prawdziwym hardkorem były antywandalowe twarde siedzenia plastikowe, które smażyły ci nogi latem.

Ten kto to zaprojektował i wdrożył powinien w ramach kary do końca życia siedzieć tylko na tym twardym gównie z idiotycznym profilowaniem dalekim od kształtu pleców człowieka.
TytanowyLucjan - @magazynierka4k Tu jeszcze masz wersję luksusową z miękkimi oparciam...

źródło: 200px-EN57_classic_interior

Pobierz
@magazynierka_4k w Czechach przy kryzysie z kierowcami autobusów miejskich jakiś były kierowca wziął swój zabytkowy autobus i woził ludzi. Za darmo. By mieli jak dojechac do miasta, do pracy. Trafiłem na niego kilka razy, zawsze zatrzymywał się na każdym przystanku i nigdy nie chciał pieniędzy. Do dziś pamiętam jak Karosa przyjechała i poczułem się jakbym się cofnął w czasie o prawie 50 lat... W środku niestety było tak samo. Plastikowe siedzenia i