@Methagen: mam megane z tym silnikiem już ponad 3 lata, zrobiłem w tym czasie ponad 30 tysięcy km i absolutnie nic się nie dzieje z silnikiem. Jakieś 4 tysiące km temu dorzuciłem chipa na 165 KM i LPG i nadal nic się nie dzieje ( ͡°͜ʖ͡°) jak zadbany egzemplarz to pojeździ, ale jak trafisz to loteria
@damski_przegryw: Solemo Finanse Alicja Małecka - pomagała mi z kredytem hipotecznym, wszystko poszło bardzo sprawnie i w sumie załatwiła za mnie większość formalności
Mirki, wybieram się w podróż służbową z #krakow do #boston i szukam biletów lotniczych. Znalazłem coś z transferem w #heathrow. Czy 1h na przesiadkę to wystarczająco dużo? Linia lotnicza to British Airways w obu przypadkach i z tego co widzę, wszystko w obrębie terminala 5 #samoloty #loty #linielotnicze #kiciochpyta
@KlaudiX: ja w wynajmowanym mieszkaniu też nie mogłem założyć klimy, więc po prostu kupiłem na olx używany klimatyzator przenośny za niecałe 1000 zł i upały już mi nie straszne. Wiadomo że nie jest to tak skuteczne urządzenie jak porządny split, ale i tak dużo daje
Niektóre linie będą kursować co 30 minut. Dlaczego mieszkańcy naszego miasta dalej chcą się chwalić majątkiem i wybierają własne samochody, zamiast najlepszej komunikacji miejskiej w Polsce?
Hej #krakow, wyrabiał ktoś #paszport w ostatnich tygodniach? Jak sytuacja? Nadal trzeba się ustawiać o 6 w kolejce? I przy okazji, gdzie najlepiej po zdjęcie do paszportu? Wiem że zrobić "jakieś" zdjęcie można byle gdzie, ale już z profesjonalizmem bywa różnie
@CaptainBloomer: Byłem dziś kilka minut przed 7 to byłem 9 w kolejce (ostatecznie 14 bo kilka osób brało po dwa numery), 7:25 zaczęli wydawać numerki (wtedy było ok. 40-50 osób w kolejce), przed 8 wyszedłem obsłużony. Bardzo sprawnie wszystko idzie, od razu wszystkie okienka otwarte.
Mirki, żarty się skończyły. Poleci ktoś gazownika #lpg w #krakow? Ewentualnie może być też #tarnow, chociaż wiadomo w Krakowie byłoby wygodniej. Pacjent to Megane III 1.4 TCe #samochody
@abrakadabra1859: bez przesady, może i faktycznie było kilka historii z uszczelką pod głowicą, ale poza tym było i sporo ludzi którzy robili po 150k km na gazie i nic się z nimi nie działo. Sam zrobiłem już z 35 tysięcy nim i przez cały ten czas od wymiany do wymiany oleju nie musiałem nigdy nic dolewać. Owszem Renault wycofało ten silnik po kilku latach produkcji, ale nie z powodu awaryjności,
Różowa strasznie uparła się na coś takiego. Ja jestem kompletnie na nie. Obrzydza mnie kuweta, nie lubię kotów, bo są fałszywe i mają takie szybkie niekontrolowane ruchy, skaczą wszędzie i drapią. Jakby tego było mało, nowe mieszkanie z tarasem, a różowa mi gada, że siatkę trzeba będzie powiesić, żeby nie uciekł ( ͡°͜ʖ͡°)
Jestem kompletnie team psy i nic tego nie zmieni. W domu rodzinnym mam
@zadrawoku: -nie grzeszy inteligencją żeby nie powiedzieć że jest zwyczajnie głupia. Jedynie z kuwetą nie ma problemu. Z drapakiem do dziś się nie udało. Owszem wie że jest drapak i że warto z niego korzystać, ale... korzysta z niego tylko jak jest w pobliżu. Jak ma do niego kilka metrów to i tak drapie w sofę, dywan, cokolwiek co jest najbliżej. Inteligentne zabawki typu "zgadnij gdzie jest smakołyk"? Zapomnij -jest bardzo hałaśliwa.
Nic nie niszczy, nie zdarzyło mu się nigdy nic zrzucić z szafek, nie żebrze o jedzenie, nie wchodzi na stół w jadalni, czeka pod drzwiami jak słyszy że wchodzę po schodach, zawsze kulturalnie czeka aż się obudzę
To raczej nie kwestia tego że to kot rasowy, tylko kwestia bycia ragdollem albo w ogóle konkretnego osobnika (patrz mój komentarz wyżej o życiu z brytyjczykiem, czystym rasowo, z rodowodem itd)
@ruszka: trudno powiedzieć. To mój pierwszy kot więc wiadomo że mogę popełniać błędy, ale zdaje sobie sprawę z potrzeby zabawy i się przykładam. Powiedziałbym że zwykle jest między 60 a 90 minut dziennie.
Polecacie jakiegos dobrego barbera w Krakowie nie za miliony monet? Chciałbym żeby spoko obciął i ogarnal zarost u mnie, może cos zaproponował od siebie. #krakow #fryzjer #barber #modameska #broda
@polskiekoszmarynieamerykanskiesny: w sumie też byłoby ok, a jak to jest zasilane? Zamierzałem włożyć transmiter do gniazda zapalniczki z tyłu którego i tak zwykle nie używam i nie musieć o tym w ogóle myśleć
Silniki benzynowe.
Laguna i megnka troche tansze sa, ale boje sie ze bedzie sie psulo.
#motoryzacja #renault #megane #laguna #mazda #mazda6