Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CaptainBloomer
CaptainBloomer

CaptainBloomer

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8995
  • Znaleziska 610
  • Mikroblog 8385
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 77
Methagen
Methagen
Methagen
27.11.2022, 19:03:08
  • 0
co lepiej wybrac renault megane III (1.4 130) lub laguna III (2.0 140KM) czy mazde 6 GH (2.0 155).
Silniki benzynowe.

Laguna i megnka troche tansze sa, ale boje sie ze bedzie sie psulo.

#motoryzacja #renault #megane #laguna #mazda #mazda6
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 27.11.2022, 21:03:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Methagen: mam megane z tym silnikiem już ponad 3 lata, zrobiłem w tym czasie ponad 30 tysięcy km i absolutnie nic się nie dzieje z silnikiem. Jakieś 4 tysiące km temu dorzuciłem chipa na 165 KM i LPG i nadal nic się nie dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak zadbany egzemplarz to pojeździ, ale jak trafisz to loteria
  • Odpowiedz
damski_przegryw
damski_przegryw
damski_przegryw
11.10.2022, 08:58:43 via iOS
  • 0
#kredythipoteczny #krakow #nieruchomosci
Macie jakiegoś doradcę kredytowego do polecenia?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 11.10.2022, 09:00:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damski_przegryw: Solemo Finanse Alicja Małecka - pomagała mi z kredytem hipotecznym, wszystko poszło bardzo sprawnie i w sumie załatwiła za mnie większość formalności
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 02.09.2022, 13:58:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki, wybieram się w podróż służbową z #krakow do #boston i szukam biletów lotniczych. Znalazłem coś z transferem w #heathrow. Czy 1h na przesiadkę to wystarczająco dużo? Linia lotnicza to British Airways w obu przypadkach i z tego co widzę, wszystko w obrębie terminala 5
#samoloty #loty #linielotnicze #kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer
Autor
02.09.2022, 14:24:42 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kendziu666: będę miał rejestrowany, ale to chyba nie powinno mieć znaczenia bo i tak nie będę go musiał odbierać?
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer
Autor
02.09.2022, 14:59:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dzięki wszystkim za pomoc, poszukam czegoś z dłuższą przesiadką
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 26.07.2022, 21:09:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
Chlanie z kotem po raz drugi
#kitku #koty #pokazkota
CaptainBloomer - Chlanie z kotem po raz drugi
#kitku #koty #pokazkota

źródło: comment_1658869771NspMLJ0KeHGfRGvo0FWXh7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ancymon111
ancymon111
ancymon111
07.07.2022, 15:26:50 via Android
  • 1
Gdzie na kozak burgera w krk? Póki co M22 mój faworyt. #krakow
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 08.07.2022, 07:53:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ancymon111: streat slow food zdecydowanie. M22 mi jakoś nie siedzi. Mięso bez smaku, choć może akurat wtedy po prostu źle trafiłem
  • Odpowiedz
lesny_
lesny_
04.07.2022, 18:16:51
  • 0
Robił ktoś ostatnio paszport w #bochnia albo #brzesko? Duże kolejki takie same jak w #krakow?
#paszport
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 04.07.2022, 20:42:15 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lesny_: nie powiedziałbym że w #krakow są duże kolejki XD poszedłem 24 czerwca, ustawiłem się do kolejki około 7:10-15 a o 8 już wyszedłem. Tak źle?
  • Odpowiedz
KlaudiX
KlaudiX
24.06.2022, 19:34:52
  • 247
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 24.06.2022, 23:24:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@KlaudiX: ja w wynajmowanym mieszkaniu też nie mogłem założyć klimy, więc po prostu kupiłem na olx używany klimatyzator przenośny za niecałe 1000 zł i upały już mi nie straszne. Wiadomo że nie jest to tak skuteczne urządzenie jak porządny split, ale i tak dużo daje
  • Odpowiedz
goferek
goferek
22.06.2022, 08:00:41
  • 8
Niektóre linie będą kursować co 30 minut. Dlaczego mieszkańcy naszego miasta dalej chcą się chwalić majątkiem i wybierają własne samochody, zamiast najlepszej komunikacji miejskiej w Polsce?

https://ztp.krakow.pl/transport-publiczny/komunikacja-miejska/komunikaty/209-2022

#krakow
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 22.06.2022, 08:04:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@goferek: Franek powiedział że jest najlepsza więc tak jest. A poza tym mieszkańcy powinni jeździć rowerami, wszyscy
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 21.06.2022, 15:40:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej #krakow, wyrabiał ktoś #paszport w ostatnich tygodniach? Jak sytuacja? Nadal trzeba się ustawiać o 6 w kolejce?
I przy okazji, gdzie najlepiej po zdjęcie do paszportu? Wiem że zrobić "jakieś" zdjęcie można byle gdzie, ale już z profesjonalizmem bywa różnie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male
21.06.2022, 16:59:22
  • 3
@CaptainBloomer: wczoraj byłem po odbiór to ok. 13.30 nie było w ogóle kolejki na zewnątrz (do składania wniosków)
  • Odpowiedz
KenAdamsBong
KenAdamsBong
KenAdamsBong
22.06.2022, 06:35:29
  • 1
@CaptainBloomer: Byłem dziś kilka minut przed 7 to byłem 9 w kolejce (ostatecznie 14 bo kilka osób brało po dwa numery), 7:25 zaczęli wydawać numerki (wtedy było ok. 40-50 osób w kolejce), przed 8 wyszedłem obsłużony. Bardzo sprawnie wszystko idzie, od razu wszystkie okienka otwarte.
  • Odpowiedz
enemyw0w-
enemyw0w-
17.06.2022, 17:39:34
  • 82
Poznajcie Mimi.
#pokazkota
enemyw0w- - Poznajcie Mimi. 
#pokazkota

źródło: comment_1655487571Xrf1SCE2eznl6zqfUd5tDp.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 17.06.2022, 23:30:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enemyw0w-: brytole to chyba najczęściej spotykana rasa kotów na mirko

  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 18.06.2022, 10:39:38 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Muhino: Asha
CaptainBloomer - @Muhino: Asha

źródło: comment_1655548777paJH3s84wdEoHbta4Vv9Su.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
daftie123
daftie123
03.06.2022, 07:38:40
  • 1
Gdzie polecacie wybrać się na dobry #stek w #krakow ? Opcja droższa oraz budżetowa wchodzą w grę.

#gastronomia
daftie123 - Gdzie polecacie wybrać się na dobry #stek w #krakow ? Opcja droższa oraz ...

źródło: comment_1654241911Bq95kZfCxTkf9Y9gYx19HU.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 03.06.2022, 08:04:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@daftie123: Salta
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 02.06.2022, 08:12:56 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, żarty się skończyły. Poleci ktoś gazownika #lpg w #krakow? Ewentualnie może być też #tarnow, chociaż wiadomo w Krakowie byłoby wygodniej. Pacjent to Megane III 1.4 TCe
#samochody
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer
Autor
02.06.2022, 09:09:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maciek5000: @m4rtinus: @kwas32133: dzięki za propozycje, póki co poprosiłem autonagaz.net o wycenę
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer
Autor
02.06.2022, 10:50:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Argonzz: w czym problem?
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer
Autor
02.06.2022, 11:48:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michalek510: co jest nie tak z Czakramem? Zamierzam docelowo podnieść moc chipem o parę KM i widziałem że oni mają też chiptuning w ofercie. Zepsują?
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer
Autor
02.06.2022, 13:28:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@abrakadabra1859: bez przesady, może i faktycznie było kilka historii z uszczelką pod głowicą, ale poza tym było i sporo ludzi którzy robili po 150k km na gazie i nic się z nimi nie działo. Sam zrobiłem już z 35 tysięcy nim i przez cały ten czas od wymiany do wymiany oleju nie musiałem nigdy nic dolewać.
Owszem Renault wycofało ten silnik po kilku latach produkcji, ale nie z powodu awaryjności,
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer
Autor
02.06.2022, 13:28:42 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michalek510: a widzisz, zastanawiałem się czy BRC są ok czy nie. Dobrze wiedzieć że nie
  • Odpowiedz
c.....i
c.....i
konto usunięte 18.05.2022, 17:53:10
  • 161
Prawdopodobnie najpiękniejszy bolid wszechczasów...

#f1 #kubica
c.....i - Prawdopodobnie najpiękniejszy bolid wszechczasów...

#f1 #kubica

źródło: comment_1652896387AZAHRKV9XfbdcKGRzwQftY.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 18.05.2022, 23:01:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chianski: a i kierowca niczego sobie
  • Odpowiedz
30062018
30062018
17.05.2022, 14:28:15 via iOS
  • 17
Różowa strasznie uparła się na coś takiego. Ja jestem kompletnie na nie. Obrzydza mnie kuweta, nie lubię kotów, bo są fałszywe i mają takie szybkie niekontrolowane ruchy, skaczą wszędzie i drapią. Jakby tego było mało, nowe mieszkanie z tarasem, a różowa mi gada, że siatkę trzeba będzie powiesić, żeby nie uciekł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem kompletnie team psy i nic tego nie zmieni. W domu rodzinnym mam
30062018 - Różowa strasznie uparła się na coś takiego. Ja jestem kompletnie na nie. O...

źródło: comment_1652797695080I0np6HITCen9ssAdhIO.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 17.05.2022, 16:59:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@30062018: ja mam brytyjczyka. Drugi raz bym kota tej rasy nie kupił
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 17.05.2022, 19:04:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zadrawoku:
-nie grzeszy inteligencją żeby nie powiedzieć że jest zwyczajnie głupia. Jedynie z kuwetą nie ma problemu. Z drapakiem do dziś się nie udało. Owszem wie że jest drapak i że warto z niego korzystać, ale... korzysta z niego tylko jak jest w pobliżu. Jak ma do niego kilka metrów to i tak drapie w sofę, dywan, cokolwiek co jest najbliżej. Inteligentne zabawki typu "zgadnij gdzie jest smakołyk"? Zapomnij
-jest bardzo hałaśliwa.
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 17.05.2022, 19:06:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ruszka:

Nic nie niszczy, nie zdarzyło mu się nigdy nic zrzucić z szafek, nie żebrze o jedzenie, nie wchodzi na stół w jadalni, czeka pod drzwiami jak słyszy że wchodzę po schodach, zawsze kulturalnie czeka aż się obudzę


To raczej nie kwestia tego że to kot rasowy, tylko kwestia bycia ragdollem albo w ogóle konkretnego osobnika (patrz mój komentarz wyżej o życiu z brytyjczykiem, czystym rasowo, z rodowodem itd)
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 17.05.2022, 19:18:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ruszka: trudno powiedzieć. To mój pierwszy kot więc wiadomo że mogę popełniać błędy, ale zdaje sobie sprawę z potrzeby zabawy i się przykładam. Powiedziałbym że zwykle jest między 60 a 90 minut dziennie.
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 17.05.2022, 19:32:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ruszka: dzięki za uwagi :) zapytam weta przy najbliższej okazji
  • Odpowiedz
xDOlejxD
xDOlejxD
13.05.2022, 14:43:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Polecacie jakiegos dobrego barbera w Krakowie nie za miliony monet? Chciałbym żeby spoko obciął i ogarnal zarost u mnie, może cos zaproponował od siebie.
#krakow #fryzjer #barber #modameska #broda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 13.05.2022, 14:57:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrMarley: Jabba the Cutt na Imbramowskiej
  • Odpowiedz
racer1714
racer1714
05.05.2022, 07:39:48 via iOS
  • 0
Zna ktoś dobrego fryzjera ewentualne barbera XD w #krakow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 05.05.2022, 09:00:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@racer1714: Jabba The Cutt na Imbramowskiej to moje najnowsze odkrycie. Chodzę od pół roku i jestem mega zadowolony
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer 02.05.2022, 19:27:56 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, jaki polecacie transmiter FM z bluetooth? Powiedzmy do 100 zł
#samochody #motoryzacja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer
Autor
02.05.2022, 19:45:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@polskiekoszmarynieamerykanskiesny: w sumie też byłoby ok, a jak to jest zasilane? Zamierzałem włożyć transmiter do gniazda zapalniczki z tyłu którego i tak zwykle nie używam i nie musieć o tym w ogóle myśleć
  • Odpowiedz
CaptainBloomer
CaptainBloomer
CaptainBloomer
Autor
02.05.2022, 19:46:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GrubyBrubel: @vieniasn: zdania ekspertów są podzielone XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 14
  • Strona 3 z 14
  • >
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.11.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.12.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking