
Niemcy: Politycy z AfD pojechali do Putina rozmawiać o Nord Stream

Politycy z Niemiec po raz pierwszy od 2022 r. pojawili się na Międzynarodowym Forum Ekonomicznym w Petersburgu (SPIEF). Do Rosji udał się przedstawiciel Alternatywy dla Niemiec Markus Frohnmaier, który rozmawiał z szefem Gazpromu oraz mówił o uruchomieniu gazociągu Nord Stream.
z- 157
- #
- #
- #
- #
- #


![Zełenski, UPA i Wołyń. Dlaczego Polska nie może tego ignorować [komentarz GTBT]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/222dd8d6a03d8367979eeecb1dadc827337478c499d34e794072746fb9103ffd,w220h142.jpg)















