Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BratProgramisty

BratProgramisty

Dołączył 12 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20879
  • Znaleziska 3500
  • Mikroblog 17379
  • Obserwujący 32
  • Obserwowane 42

508

Czkawka 5.0 najnowsza wersja mojej aplikacji do czyszczenia niechcianych plików

Czkawka 5.0 najnowsza wersja mojej aplikacji do czyszczenia niechcianych plików

W najnowszej wersji interfejs został przepisany do GTK 4, algorytm porównywania hashy obrazów został przyspieszony(od teraz korzysta z wielu wątków), poprawiono wyszukiwanie tagów(w przeciwieństwie do wykopu tagi działają wyśmienicie) czy ulepszono wyszukiwanie niepoprawnych rozszerzeń plików.

konto usunięte
z
github.com
dodany: 28.07.2022, 10:08:34
  • 123
  • #
    technologia
  • #
    czkawka
  • #
    programowanie
  • #
    rustlang
  • #
    linux
  • #
    tworczoscwlasna
BratProgramisty
BratProgramisty 28.07.2022, 12:10:30
  • 120
BratProgramisty

źródło: comment_1659010229PVDMOpkstbtICIHzeqtCI5.jpg

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

362

Ekspert: Kreml wyczerpał swoje siły i nie posiada wartościowych rezerw

Pokaż treści 18+

Ekspert: Kreml wyczerpał swoje siły i nie posiada wartościowych rezerw

- Rosyjska armia w Ukrainie jest wyczerpana i pilnie potrzebuje przerwy operacyjnej - przekazał ekspert wojskowy Ołeh Żdanow. Dodał, że Kreml nie posiada wartościowych rezerw, którymi mógłby wspomóc linię frontu. Ekspert podkreślił, że Ukraina nie powinna teraz ulegać presji Moskwy.

dr00
z
polsatnews.pl
dodany: 26.07.2022, 13:18:34
  • 27
  • #
    europa
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
BratProgramisty
BratProgramisty 26.07.2022, 19:36:53 via iOS
  • 1
Troche to dziwne. Rozumiem, ze z tej 150 tys armii zgineli juz niemal wszyscy? A w kraju o 144 milionowej populacji nie ma mezczyzn? W takim razie dlaczego ta wojna trwa tak dlugo?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BratProgramisty
BratProgramisty 26.07.2022, 18:48:25 via iOS
  • 12
#rower pogoda idealna
BratProgramisty - #rower pogoda idealna

źródło: comment_1658861304qTIx5gReZZovjobDX09SSe.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zetka26
zetka26
26.07.2022, 19:13:56
  • 0
@BratProgramisty: Bardzo ładnie. U mnie jednak troche zbyt mokro :P
  • Odpowiedz
BratProgramisty
BratProgramisty 26.07.2022, 11:13:53
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
26.07.2022, 11:21:00
  • 7
@BratProgramisty: jakbym musiał jechac komunikacją publiczną po jakies moto, to kupiłbym nawet najgorszego szrota, żeby tylko nie musieć więcej przeżywać koszmaru jazdy komunikacją publiczną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
D.....a
D.....a
konto usunięte 26.07.2022, 12:04:54
  • 2
@BratProgramisty: Pojechałem pociągiem po moto z Lublina do Gdańska - kupiłem - po drodze okazało się, że moc mu leciała gdy miał ponad 4k obrotów - i tak jechałem z rozdupconym gaźnikiem 60pkm na pierwszym moto większym niż 125cc, przygoda życia xD Ale z rozwalonym gaźnikiem rwał do 4k pięknie :)
  • Odpowiedz
BratProgramisty
BratProgramisty 25.07.2022, 19:19:09 via iOS
  • 9
#pokazauto #zachodslonca #raportzsrodkadupy
BratProgramisty - #pokazauto #zachodslonca #raportzsrodkadupy

źródło: comment_16587767484p6yM7hW93y8lX0AtrR1Tg.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BratProgramisty
BratProgramisty
Autor
25.07.2022, 20:09:04 via iOS
  • 0
@lesio: Sirio T3 27 helikal 62cm
  • Odpowiedz
lesio
lesio
25.07.2022, 20:13:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BratProgramisty: szerokość mobilku!
  • Odpowiedz
BratProgramisty
BratProgramisty 22.07.2022, 23:43:53 via iOS
  • 0
Kurka wodna ale upal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1733

Niespodziewane posunięcie. Czeczeńcy dołączyli do Ukraińców

Pokaż treści 18+

Niespodziewane posunięcie. Czeczeńcy dołączyli do Ukraińców

Grupa czeczeńskich bojowników Ramzana Kadyrowa walczy w wojnie w Ukrainie u boku Rosjan. Tymczasem batalion Dżochara Dudajewa i batalion Szejka Mansura są czeczeńskimi siłami, które wsparły Ukraińców.

Szu_
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.07.2022, 13:01:21
  • 50
  • #
    swiat
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
BratProgramisty
BratProgramisty 21.07.2022, 14:27:36
  • 73
@1125: tak, ale z takim tytułem nie weszłoby to na główną z płomieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3546

Pamiątkowa fotka z wakacji

Pokaż treści 18+

Pamiątkowa fotka z wakacji

George jeszcze troszkę w lewo..

PolishBoyfriend
z
streamable.com
dodany: 21.07.2022, 11:40:39
  • 251
  • #
    heheszki
  • #
    cycki
BratProgramisty
BratProgramisty 21.07.2022, 12:21:19
  • 207
@mala9czarna: jak dla mnie to możecie chodzić nawet bez majtek

627

Inflacja zjadła 2,5 tys. zł ze średniego wynagrodzenia

Pokaż treści 18+

Inflacja zjadła 2,5 tys. zł ze średniego wynagrodzenia

Realne przeciętne wynagrodzenie w czerwcu zmalało o 2,5 proc. Za pół roku, gdy inflacja jeszcze bardziej przyspieszy, strata może być już czteroprocentowa. Tak dużej różnicy w inflacji i płacach na niekorzyść pracowników w XXI wieku jeszcze nie było. Inflacja systematycznie nadgryza podwyżki.

Kolekcjoner_dusz
z
businessinsider.com.pl
dodany: 20.07.2022, 16:01:12
  • 102
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    inflacja
  • #
    pieniadze
  • #
    bekazpisu
BratProgramisty
BratProgramisty 21.07.2022, 08:04:51
  • -1
Czyli jeśli ktoś zarabia 3000zł to z automatu zostaje mu 500zł na przeżycie do końca miesiąca. Ciekawe.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

55

Szeryf drogowy S1 Sosnowiec 14.12.2016

Szeryf drogowy S1 Sosnowiec 14.12.2016

Szeryf drogowy S1 Sosnowiec 14.12.2016

wirus133
z
youtube.com
dodany: 18.12.2016, 20:16:29
  • 6
  • #
    polska
  • #
    kultura
  • #
    film
BratProgramisty
BratProgramisty 20.07.2022, 20:20:40 via iOS
  • 0
@misiak1983: Ten komentarz napisalem prawie 6 lat temu...

543

Mam 35 lat, nigdy nie służyłem, mogę na wojnę? Dzwoniłem do rosyjskiego WKU

Pokaż treści 18+

Mam 35 lat, nigdy nie służyłem, mogę na wojnę? Dzwoniłem do rosyjskiego WKU

Zadzwoniłem do rosyjskich wojskowych komend uzupełnień, czyli tzw. wojenkomatów, zapytać, czy jako 35-latek bez doświadczenia w armii mogę zostać żołnierzem zawodowym.

contrast
z
youtube.com
dodany: 19.07.2022, 09:08:17
  • 104
  • #
    swiat
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ruskimir
BratProgramisty
BratProgramisty 19.07.2022, 12:33:06
  • -1
@Seyonne: @zbaszynek: rozumiem wasz argument, ale niestety koleś z filmiku mówi naprawdę słabo po rosyjsku, skądkolwiek by nie był, dopóki byłby z Rosji mówiłby zupełnie inaczej. Nie wiem co pomyślał rozmówca, ale chyba ciężko wziąć to na poważnie. Choć z drugiej strony, kto ich tam wie.
BratProgramisty
BratProgramisty 19.07.2022, 12:52:04
  • -2
@zbaszynek: no i coś to zmienia? Mówi słabo. Być może zna bardzo dobrze historię, bardzo dobrze idzie mu pisanie lub czytanie, ale mowa niestety słabo.
BratProgramisty
BratProgramisty 19.07.2022, 13:12:38
  • -3
mówi dobrze. nie wiem jakim cudem po kilku zdaniach oceniłeś to, że mówi słabo.


@zbaszynek: po czym wnosisz? Pomijając akcent (który ciężko zaliczyć do jakiegokolwiek rosyjskiego akcentu), robi mnóstwo błędów. Znasz rosyjski? Pytanie retoryczne, jeśli byś znał to byś zauważył błędy. I nie chodzi mi o to, że mówi tak źle że nie dogadałby się na ulicy, nie. Chodzi mi o to, że jeśli taki dyżurny by się zastanowił (nie
BratProgramisty
BratProgramisty 19.07.2022, 13:20:45
  • -1
no tak, ale ty, znawca języka, oczywiście o tych błedach nie wspomnisz..


@zbaszynek: nie widzę sensu pisać tutaj elaboratu. Ten filmik nie udowadnia niczego, ale też nie zaprzecza temu, że jest zapotrzebowanie na mięso armatnie. Jak widać na załączonym obrazku, żaden z dyżurnych się nie zorientował. A przynajmniej nie ma tego na filmiku. I na tym pozostańmy.
BratProgramisty
BratProgramisty 19.07.2022, 13:28:16
  • -2
chłopie skończ się ośmieszać pls.


@zbaszynek: tak jak pisałem, nie będę tutaj pisać elaboratu. Ale uwierz mi, nie ja się tutaj ośmieszam :)

281

Sandomierz miasto wina, krzemienia, zabytków i przyrody. No i Ojca Mateusza

Sandomierz miasto wina, krzemienia, zabytków i przyrody. No i Ojca Mateusza

Każdy wie, że to miasto Ojca Mateusza, ale to również miasto wina, jabłka i krzemienia pasiastego. Niezwykłe tutejsze zabytki jak zamek, ratusz czy opatowska brama, dopełniają unikaty przyrodnicze w postaci lessowych wąwozów z najpopularniejszym Królowej Jadwigi oraz prastarych gór Pieprzowych

lukasz-piernikarczyk
z
polskieszlaki.pl
dodany: 19.07.2022, 09:45:56
  • 87
  • #
    polska
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    podroze
  • #
    turystyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    sandomierz
BratProgramisty
BratProgramisty 19.07.2022, 11:57:32
  • -2
Byłem jakiś czas temu, początkiem jesieni. Bardzo dobrze wspominam. Jedynym minsuem to brak sensownych restauracji, ostatecznie skorzystałem ze zwykłej przeciętnej i zjadłem schabowego z kapustą zasmażaną. Przydałoby się coś hmm bardziej 'fancy'? Niby ludzie narzekają na Zakopane, ale tam gdzie nie pójdziesz to masz do wyboru pyszną golonkę, pyszne żeberka a i pyszna rybka by się znalazła.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

659

Romowie sieją chaos w dzielnicy Gdańska

Pokaż treści 18+

Romowie sieją chaos w dzielnicy Gdańska

Bałagan, hałas i zakłócanie porządku, kradzieże, palenie odpadami i łamanie przepisów ruchu drogowego. Mieszkańcy Osowej mają dość sąsiedztwa Romów z ul.

konto usunięte
z
trojmiasto.pl
dodany: 19.07.2022, 07:26:24
  • 147
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
  • #
    przestepczosc
BratProgramisty
BratProgramisty 19.07.2022, 08:30:37
  • 201
@wrrior: nie wiem jak w Gdańsku, ale u nas na południu problem został rozwiązany kilka lat temu przy pomocy w-------u od lokalsów.
BratProgramisty
BratProgramisty 19.07.2022, 08:31:05
  • 29
@PodniebnyMurzyn: dostali to samo co kosmici. Wszyscy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BratProgramisty
BratProgramisty 19.07.2022, 08:35:35
  • 20
@PodniebnyMurzyn: prezent od Polaków
BratProgramisty
BratProgramisty 19.07.2022, 11:10:22
  • 4
@jusstt: to była kilka lat temu. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale w mniejszych mieścinach, nie mówiąc o wioskach niewiele się zmieniło jeśli o to chodzi.
BratProgramisty
BratProgramisty 19.07.2022, 10:22:24 via iOS
  • 7
#gotujzwykopem #obiad moze i skromnie ale za to niezbyt zdrowo
BratProgramisty - #gotujzwykopem #obiad moze i skromnie ale za to niezbyt zdrowo

źródło: comment_16582261445qFZjIl1KOIvAN0hpYueUa.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MROWA_SPURS_TOTTENHAM
MROWA_SPURS_TOTTENHAM
19.07.2022, 11:18:00
  • 0
@BratProgramisty: mam nadzieje że porzadne nawodnienie jest
  • Odpowiedz
BratProgramisty
BratProgramisty
Autor
19.07.2022, 11:19:15
  • 1
@MROWA_SPURS_TOTTENHAM: czteropak już poszedł
  • Odpowiedz

565

Susza na południu Polski. Koryto rzeki San prawie całkowicie wyschło.

Susza na południu Polski. Koryto rzeki San prawie całkowicie wyschło.

Susza hydrologiczna w Polsce nadal trwa. Rzeka San na Podkarpaciu miejscami wyschła. Najnowsze zdjęcia z 15-16 lipca 2022 przedstawiają suche koryto rzeki. Prognozy opadów do końca lipca są nadal fatalne.

bgb1
z
dobrapogoda24.pl
dodany: 18.07.2022, 07:21:24
  • 166
  • #
    polska
  • #
    pogoda
  • #
    susza
  • #
    podkarpacie
  • #
    san
BratProgramisty
BratProgramisty 18.07.2022, 08:59:27
  • 25
Na południu Polski padało regularnie prawie cały zeszły tydzień, a ogólnie rzecz biorąc to pada z przerwami od początku lipca.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BratProgramisty
BratProgramisty 18.07.2022, 07:34:19
  • 18
#pracbaza #korposwiat

Minęły prawie 2 miesiące od tego wpisu, kiedy pisałem że daje wypowiedzenie. Tak też się stało. Nagle oczywiście wszyscy oburzeni, że jak to? Że dlaczego? Przecież ogólnie to fajnie jest i ten projekt, który robiłem to przecież chwilowy tylko a później będę inne, lepsze, fajniejsze! Ej no weź?! Pozostałem nieubłagany i rzuciłem papierami. Szanujcie się mircy bo inaczej nikt was nie będzie szanował. Inną pracę
BratProgramisty - #pracbaza #korposwiat

Minęły prawie 2 miesiące od tego wpisu, ki...

źródło: comment_1658129415aDCeqg98XEVXb6xYqrD4si.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BratProgramisty
BratProgramisty
Autor
18.07.2022, 08:41:25
  • 1
@Opportunist: dokąd ten świat zmierza... A to wszystko w otoczce lgbtqźćół friendly :)
  • Odpowiedz
O.....t
O.....t
konto usunięte 18.07.2022, 08:50:58 via iOS
  • 1
@BratProgramisty: Taaa kochajmy się wszyscy a raczej ty mnie kochaj i rób co ci mówię a łaskawie ci zapłacę xD
  • Odpowiedz
BratProgramisty
BratProgramisty 17.07.2022, 19:24:13 via iOS
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BratProgramisty
BratProgramisty 16.07.2022, 04:54:38 via iOS
  • 326
#porannaporcja #kawa no i tak sie zyje na tej wsi
BratProgramisty - #porannaporcja #kawa no i tak sie zyje na tej wsi

źródło: comment_16579472781UbwRjrZz2uYNlfC2IZ2ds.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BratProgramisty
BratProgramisty
Autor
16.07.2022, 05:23:46 via iOS
  • 102
@Adrianna99: Bardzo dlugo pocieralem rekoma.
  • Odpowiedz
Poldek0000
Poldek0000
16.07.2022, 06:06:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 193
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
BratProgramisty
BratProgramisty 14.07.2022, 18:27:43 via iOS
  • 3
#kolacja #gotujzwykopem #kredythipoteczny dzisiaj skromnie bo stopki rosna ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
BratProgramisty - #kolacja #gotujzwykopem #kredythipoteczny dzisiaj skromnie bo stopk...

źródło: comment_1657823263fsfuLmYQYs3vMrw3WlRi9P.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Del
Del
14.07.2022, 18:30:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@BratProgramisty: Chleb z chlebem w płynie.
  • Odpowiedz
BratProgramisty
BratProgramisty
Autor
14.07.2022, 18:43:01 via iOS
  • 1
@blackmilk: Z wiekszych sieciowek to powinien byc w auchanie
  • Odpowiedz

375

Kolizja Kraków, rondo 308. Dywizjonu, Prośba o pomoc w ustaleniu sprawcy

Kolizja Kraków, rondo 308. Dywizjonu, Prośba o pomoc w ustaleniu sprawcy

Kierowca srebrnego auta (Audi A80?) dnia 13.07.2022 około godziny 15:30 spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Świadków proszę o kontakt. a

Qjon122
z
youtube.com
dodany: 13.07.2022, 17:11:42
  • 114
  • #
    krakow
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    wykopefekt
BratProgramisty
BratProgramisty 14.07.2022, 07:17:40
  • 16
Refleks nagrywającego takiej samej jakości jak obraz z kamerki.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 23
  • Strona 13 z 23
  • >

F̷r̶a̵n̴͡t͟͡z̵

  • T́͢e҉̸́ks̸͝t̀ ̨̛͠o͘͡҉ ̸s̕ob̧͡͠įe͏́ ͟҉j҉̧e͠śt̷͡ ̴͢z҉̴á̵ ҉̡d͏͜ł͠ug͢i̛
  • Kr̸͞a̴ķ̵ów
  • http://nasa.gov

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.05.2022

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 15.10.2013

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 10.12.2024

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.10.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.01.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking