Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bondar

Bondar

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 39224
  • Znaleziska 3915
  • Mikroblog 35309
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 65
Bondar
Bondar 11.04.2025, 18:13:56
  • 4
Stanowski, ależ Ty mi zaimponował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#stanowski #debata #polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bondar
Bondar
Autor
11.04.2025, 18:20:39 via Wykop
  • 0
@pieknylowca: Prawdę, i w sumie ma w------e na to, a reszta jak zwykle, ogłupianie małp popisowskich. Oczywiście, żaden z kandydatów nie jest godny piastować stanowisko prezydenckie.
  • Odpowiedz
GarbatyNosek2
GarbatyNosek2
02.04.2025, 06:09:51
  • 5
#heheszki #humorobrazkowy #niemieszajkolorowzbialym
GarbatyNosek2 - #heheszki #humorobrazkowy #niemieszajkolorowzbialym

źródło: temp_file201026040566254408

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bondar
Bondar 02.04.2025, 06:33:09 via Wykop
  • 0
@GarbatyNosek2: ciekawe co za geniusz matematyki to robił ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Bondar
Bondar 02.04.2025, 23:23:43 via Wykop
  • 1
@GarbatyNosek2: Dziękuję za wyjaśnienie, czasem w kulcie z--------u człowiek nie pomyśli jak trzeba, a angielski też nie zawsze idzie w parze, stąd te brednie w poprzedniej wypowiedzi ¯\(ツ)/¯ Dobrej nocy ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
E.....K
E.....K
konto usunięte 22.03.2025, 19:35:23
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bondar
Bondar 22.03.2025, 21:09:29 via Wykop
  • 1
@gorzki99: ROD to zawsze prawo do użytkowania, a nie na własność. Chyba że w PL coś takiego jest to sam bym swoją działkę wykupił
  • Odpowiedz
Bondar
Bondar 23.03.2025, 08:31:42 via Wykop
  • 0
@ElectroNICK: Jak trochę poczytałem, to co jest na tzw "Twojej działce" czyli nasadzenia domek itp w przypadku zabrania działki, ROD ma obowiązek od Ciebie to odkupić jak się nie mylę po wartości rynkowej. Mam prawie 33 lata i jestem zadowolony z własnej działki ROD, jest gdzie grila zrobić czy nawet odpocząć. W tym roku plan to ogarnąć trochę działkę i zrobić sensowny chodnik. W sumie teraz ludzie z chęcią by
  • Odpowiedz
Badmanek
Badmanek
17.02.2025, 07:22:23
  • 473
#heheszki #takaprawda
Badmanek - #heheszki #takaprawda

źródło: temp_file8408935550813489411

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bondar
Bondar 17.02.2025, 11:01:12 via Wykop
  • 0
@vnzb92: Nie oglądałem, ale jak tylko usłyszałem, że ta stara rura wygrała to było wiadome, że ustawione, a dlaczego? Bo jako jedna z 2 czy 3 wykonawców miała kontrakt z wytwórnią więc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a
02.02.2025, 09:31:38
  • 1
Ile kosztuje teraz prawko kat. A? Ktoś robił ostatnio?

Stwierdziłem, że na lato kupię moto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiciochpyta #motocykle #prawojazdy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bondar
Bondar 16.02.2025, 11:58:40 via Wykop
  • 0
@gpvx: 14 lat temu płaciłem za sam kurs 700zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a
01.02.2025, 12:38:28
  • 4
Hej,

stworzyłem serwer discord dla osób z Białej Podlaskiej ale także okolic #miedzyrzecpodlaski #radzynpodlaski #siedlce (są dedykowane kanały). Mam nadzieję stworzyć fajną społeczność do dyskusji, miejsce gdzie będzie się można podzielić radą, opiniami na temat nowych miejsc czy ścieżek rowerowych, ogólnie cały miszmasz związany z lokalnymi wydarzeniami i okolicami, serdecznie zapraszam:

Poprawiony link: https://discord.gg/AQSzWNCN

#bialapodlaska
saggitarius_a - Hej,

stworzyłem serwer discord dla osób z Białej Podlaskiej ale takż...

źródło: 7155786aa729f65e1f9ff379039b8ee4cf99604df8bc7faa72b22b25231d4286

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bondar
Bondar 16.02.2025, 11:14:28 via Wykop
  • 0
@saggitarius_a: kurde sprawdzam te powiadomienia na wypoku raz na ruski rok xD kolego, podeślij linka na PW
  • Odpowiedz

257

Garażowa siłownia ze złomu

Garażowa siłownia ze złomu

Michał Koziar @michalkoziar 23-latek z pasją do majsterkowania i treningu siłowego, stworzył unikalną siłownię w swoim garażu, stylizowaną na klimat lat 80-90. Własnoręcznie zaprojektował i skonstruował sprzęt do ćwiczeń, wykorzystując części samochodowe, rowerowe, złom stalowy i inne nietypowe mate

polskapress84
z
youtube.com
dodany: 15.02.2025, 17:28:37
  • 61
  • #
    silownia
  • #
    pasja
  • #
    pasjonaci
  • #
    cwiczenia
Bondar
Bondar 16.02.2025, 11:05:39 via Wykop
  • 0
@atur94: W tych czasach młodzież zdebilniała przez internet i rodziców, którzy nie mają nic do przekazania swoim pociechom. Miło jest widzieć, że jeszcze komuś z młodych się chce i nie poddają się. Co do wyposażenia warsztatu, każdy narzeka, że nie ma narzędzi. Wystarczy ustrzelić parę na promocji w lidlu czy jakimś innym dyskoncie i już coś można zdziałać. Mieć tokarkę już takiej klasy to grube pieniądze. Wcześniej też jakoś to

494

Harry Potter - Północno Koreański czarodziej

Harry Potter - Północno Koreański czarodziej

Jesteś komunistą Harry ( ʖ )

Sleepypl
z
youtube.com
dodany: 17.01.2025, 23:12:03
  • 47
  • #
    koreapolnocna
  • #
    harrypotter
  • #
    ciekawostki
  • #
    filmy
Bondar
Bondar 19.01.2025, 12:36:18 via Wykop
  • 0
@mw121: ale g---o, plusik

665

Lords of the Fallen przywraca tradycyjny podział na 2 płcie. Tak chcieli gracze

Lords of the Fallen przywraca tradycyjny podział na 2 płcie. Tak chcieli gracze

Dyrektor CI Games, Marek Tymiński, ogłosił przywrócenie tradycyjnego podziału na Mężczyznę i Kobietę w Lords of the Fallen. To efekt ankiety przeprowadzonej wśród graczy. Tymiński nie wprowadzi żadnych elementów woke wbrew graczom. To społeczność będzie decydować w takich sprawach.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 16.01.2025, 18:07:05
  • 58
  • #
    technologia
  • #
    gry
  • #
    steam
  • #
    komputery
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
Bondar
Bondar 17.01.2025, 11:47:16 via Wykop
  • 0
@LITWIN: murzynem pewnie też nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zdrajczyciel
zdrajczyciel
30.12.2024, 14:11:42
  • 74
landlord wściekły bo mógł od łba skasować

#nieruchomosci
zdrajczyciel - landlord wściekły bo mógł od łba skasować

#nieruchomosci

źródło: obraz

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bondar
Bondar 30.12.2024, 16:17:15 via Wykop
  • 34
@rkore: W
  • Odpowiedz
Bondar
Bondar 24.12.2024, 10:16:09
  • 30
No i święta rozpoczęte!
#morgen #swieta
Bondar - No i święta rozpoczęte!
#morgen #swieta

źródło: obraz_2024-12-24_111617333

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bondar
Bondar
Autor
24.12.2024, 12:13:05 via Wykop
  • 0
@hpiotrekh: warto obserwować morgena na FB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Raisei-chan
Raisei-chan
17.12.2024, 20:32:38
  • 7
30 lat panna z kotem to może być albo dziedziata albo p----------a, ja dzieci mieć nie mogę więc wiadomo że musiałam być p----------a w życiu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bondar
Bondar 17.12.2024, 22:21:11 via Wykop
  • 0
@Raisei-chan: ziobro wyboru
  • Odpowiedz
zzbkk
zzbkk
08.12.2024, 11:08:09
  • 399
Taka oto lampę zrobiłem z resztek po małej budowę, koszt całe zero złoty wszystko z odzysku. Jedynie żarówki nowe
#majsterpirzu #chwalesie #diy #drewno
zzbkk - Taka oto lampę zrobiłem z resztek po małej budowę, koszt całe zero złoty wszy...

źródło: temp_file24821733339518377

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bondar
Bondar 08.12.2024, 12:57:43 via Wykop
  • 2
@zzbkk: Podpowiem Ci mały protip jeżeli będziesz chciał go kiedyś wykonać, opalasz taki klocek, aż do zwęglenia z każdej ze stron, następnie szczotkujesz szczotką drucianą lub jak na wiertarce, efekt jest mega :) Robiłem kiedyś cajon, instrument perkusyjny właśnie tą metodą, przed lakierowaniem efekt był super, ale po już niestety trochę mniejszy, bo musiałem drewno zabezpieczyć.
  • Odpowiedz
RudyLemur
RudyLemur
RudyLemur
24.11.2024, 15:19:05
  • 0
Cześć, przymierzam się do zakupu swojego pierwszego w życiu samochodu, oczywiście będzie to auto używane. Znalazłem KIA Ceed z rocznika 2021, w cenie poniżej 60k, i przebiegiem poniżej 70k. Patrząc na wyposażenie (bodajże wersja M), rocznik, przebieg i ogólny stan (miałem jazdę próbną), auto wydaje się być dość uczciwie wycenione. Kupuję samochód od dealera aut używanych, ostatnie 3 lata auto było leasingowane (właścicielem auta cały czas był wyżej wspomniany dealer). Jedyne co
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bondar
Bondar 24.11.2024, 15:44:14 via Wykop
  • 0
ata auto było leasingowane (właścicielem auta cały czas był wyżej wspomniany dealer). Jedyne co mnie zastanawia, to że gdy przeglądam historię prac serwisowych, w samochodzie było robione podejrzanie mało. Poza przeglądami okresowymi wpisane są jedynie wymiany filtrów pyłków, powietrza i płynu hamulcowego. Poza tym nic, nawet zmiany klocków.

Cała moja rodzina dotychczas jeździła Skodami, więc nie mam w ogóle odniesienia do aut marki KIA - czy one są aż tak mało awaryjne?
  • Odpowiedz
Zarzad_pana_areczka
Zarzad_pana_areczka
Zarzad_pana_areczka
20.10.2024, 10:36:22
  • 1
Zagadka gdzie tu jest pamięć RAM #komputery #informatyka
Zarzadpanaareczka - Zagadka gdzie tu jest pamięć RAM #komputery #informatyka

źródło: temp_file1216847269002997384

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bondar
Bondar 20.10.2024, 12:17:54 via Wykop
  • 0
@Zarzad_pana_areczka: Mireczek pokazuje zdjęcie a tu nic, prawdopodobnie RAM jest przylutowany z drugiej strony lub samo gniazdo się tam znajduje. Pamiętam były warianty laptopów gdzie gniazdo było z obu stron.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
26.09.2024, 07:02:26
  • 3
✨️ Obserwuj #mirkoanonim


#depresja

Jestem z żoną po ślubie trochę ponad rok.
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bondar
Bondar 26.09.2024, 08:02:01 via Wykop
  • 4
@mirko_anonim: Najważniejsze to pogadaj z żoną, wytłumacz, że nie jesteś tylko od zarabiania kasy, też może ruszyć dupę i coś robić, a jeżeli to nie pomoże to niech się pakuje i bierz rozwód póki dzieci nie ma. Przerabiałem podobny temat tylko nie byłem żonaty. Najważniejsze jest zdrowie psychiczne, ważne decyzje są trudne. Trzymam kciuki :)
  • Odpowiedz
omeprazol
omeprazol
omeprazol
19.06.2024, 05:32:41
  • 805
Zakład produkcyjny gdzieś w Polsce, godzina 9:30

#pracbaza
omeprazol - Zakład produkcyjny gdzieś w Polsce, godzina 9:30

#pracbaza

źródło: comment_1671008811jJD5peu3WUPQe2njgnlJyW

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bondar
Bondar 19.06.2024, 06:51:44 via Wykop
  • 2
@Linnior88: Tam po prostu między reklamami n--------a disco polo, a jak wiadomo to prosta muzyka dla prostych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
  • Strona 2 z 12
  • >
  • Prosty mirek interesujący się światem po za komputerem.
  • Biała Podlaska

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking