Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Block3r

Block3r

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14648
  • Znaleziska 3458
  • Mikroblog 11190
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 483

481

Kompilacja ciężarówek rozwalających się o wiadukty

Kompilacja ciężarówek rozwalających się o wiadukty

W niektórych przypadkach wiadukt przegrywa i ciężarówie nawet się udaje

Buckshot_00
z
youtube.com
dodany: 24.12.2021, 06:26:59
  • 69
  • #
    swiat
  • #
    rozrywka
Block3r
Block3r 24.12.2021, 21:52:23
  • 3
@arekb81: wychodzi na to że już to załatwili - wikipedia:
W październiku 2019 r. przebudowano wiadukt, unosząc go razem z torowiskiem wyżej o około 20 cm (8 cali), co poskutkowało zwiększeniem prześwitu do 3,76 m (12 stóp i 4 cale)
Block3r
Block3r 24.12.2021, 13:36:34
  • 0
jak jechałem przedwczoraj odcinek Bielany Wrocławskie - Gliwice Sośnica i z jakiegoś powodu Autopay nawet nie wykrył przejazdu, to wystarczy że w aplikacji E-TOLL PL BILET kupię bilet z wcześniejszą datą?
#etoll #kiciochpyta #motoryzacja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

soadfan
soadfan
24.12.2021, 14:45:06 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Block3r: tak
  • Odpowiedz

912

Trometamina w szczepionkach Pfizera?

Trometamina w szczepionkach Pfizera?

Do #Pfizer dla dzieci dorzucono trometaminę, lek podawany osobom po zawałach, o licznych poważnych skutkach ubocznych...

oremi
z
konkret24.tvn24.pl
dodany: 22.12.2021, 13:07:57
  • 183
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    medycyna
  • #
    dzieci
  • #
    rozowepaski
  • #
    ciekawostki
Block3r
Block3r 22.12.2021, 20:54:22
  • 7
@oremi taguj to gowno #koronawirus bo po cos powstala czarna
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

G.....d
G.....d
konto usunięte 18.12.2021, 23:50:09
  • 326
#filozofia #heheszki
G.....d - #filozofia #heheszki

źródło: comment_1639871408hx0VQyAm5EQqI74iMTf8Py.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Block3r
Block3r 19.12.2021, 11:31:54
  • 0
@Stitch: cofniecie sie rozwoju cywilizacji w sredniowieczu to chyba najczesciej powielany mit nt tej epoki
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 19.12.2021, 11:38:35
  • 0
@Stitch: czy ja wiem. Trzeba miec na uwadze, ze cesarstwo wschodniorzymskie dalej istnialo, tak samo jak kraje muzulmanskie czy daleki wschod. W zachodniej europie moze tak bylo przez pierwsze wieki chaosu po upadku cesarstwa
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 19.12.2021, 11:39:44
  • 0
pozostaje tez kwestia samych zrodel, wiecej wiemy o zyciu w starozytnym rzymie, niz np. o panstwie frankijskim
  • Odpowiedz
Graner
Graner
29.11.2021, 03:07:21 via Android
  • 1047
Też tak macie?
Graner - Też tak macie?

źródło: comment_1638155241jXhYnpwRhzoxTB4eZBMybh.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Block3r
Block3r 29.11.2021, 08:19:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Graner: Kiedyś miałem 6k zakładek losowo porozrzucanych, ale jak siadłem to z 2-3 godzinki i połowa zniknęła, a resztę posegregowałem do folderów. Ale dalej ich nie przejrzałem xD
  • Odpowiedz
all_my_friends_are_dead
all_my_friends_are_dead
14.11.2021, 01:26:29 via Android
  • 1240
allmyfriendsaredead

źródło: comment_1636853189wdAFuHWOsqv8vxOyKM40R6.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Block3r
Block3r 14.11.2021, 10:51:57 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@all_my_friends_are_dead: tak wiem odpisywanie na mema, ale nie trzeba być tak starym żeby pamiętać XP xD 10 lat wstecz (a nawet mniej) był na co trzecim kompie
  • Odpowiedz
macgar
macgar
13.11.2021, 12:19:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 575
Taki sobie zaprojektowałem i wydrukowałem zegarek, trochę w stylu zegarków i komputerów zx spectrum firmy Sinclair z lat 80'

To jest taka pierwsza wersja, w planach mam wrzucić tam ekran oled i ATTiny85

#blender #tworczoscwlasna #zegarki #zegarkiboners #druk3d #drukarki3d #zxspectrum #retro
macgar - Taki sobie zaprojektowałem i wydrukowałem zegarek, trochę w stylu zegarków i...

źródło: comment_16368059762lS4jqBZ37P1eSUE3Df3VX.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Block3r
Block3r 13.11.2021, 20:42:54
  • 2
@kurcik777:
@macgar: na ebayu są te wyświetlacze, czasem tez na allegro się trafiają. Ale pobór prądu raczej wyklucza użycie tego w zegarku, chyba że wyświetlacz miałby się uruchamiać na chwilę, dopiero po naciśnięciu guzika
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 13.11.2021, 20:50:41
  • 1
@kurcik777: jeszcze inny ciekawy projekt kiedys widzialem - na wyswietlaczu VFD: https://hackaday.com/2014/10/26/the-chronodevfd-wristwatch/ dzialajacy na tej samej zasadzie
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 13.11.2021, 20:56:03
  • 1
@kurcik777: szkoda ze nie ma takich malych nixie zeby weszly 4. Mam w domu radziecki VFD IW-21, troche mniejszy od popularnego IW-18 (ma jakies 5 cm dlugosci), kiedys mnie korcilo zeby z tego zrobic zegarek ale wygladaloby karykaturalnie xD
  • Odpowiedz

3231

Volvo: produkcja elektryka powoduje o 70% wyższą emisję CO2 niż auta spalinowego

Volvo: produkcja elektryka powoduje o 70% wyższą emisję CO2 niż auta spalinowego

Przeciwnicy elektromobilności od lat sugerują, że produkcja aut na prąd bardziej obciąża środowisko naturalne niż spalinowych. Volvo właśnie ujawniło rezultaty swoich badań na ten temat. Co z nich wynika?

NatkaPietruszka
z
magazynauto.pl
dodany: 13.11.2021, 18:05:33
  • 394
  • #
    swiat
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
Block3r
Block3r 13.11.2021, 20:11:45
  • 8
@timelex: smieszy mnie to jak wszyscy rzucaja argument o hurr durr akumulatorach z elektrykow, jakby teraz nie bylo tysiecy ton zuzytych akumulatorow li-ion ze starych laptopow, telefonow, aparatow i wszystkich innych sprzetow. I co, walaja sie po kazdym smietniku te zuzyte akumulatory?
Block3r
Block3r 13.11.2021, 20:13:00
  • 3
@etimeel: https://www.wyborkierowcow.pl/rekordowa-tesla-model-s-jedzie-dalej-ma-juz-12-miliona-km-na-liczniku/
Block3r
Block3r 13.11.2021, 20:46:24
  • 1
@timelex: ale dlaczego zakladasz, ze z tymi akumulatorami nie bedzie co robic? Rynek nie znosi prozni. Teraz odzyskiwanie surowcow z nich jest po prostu nieoplacalne, ale gdy bedzie tego wiecej na pewno powstanie galaz gospodarki zajmujaca sie recyklingiem akumulatorow
Block3r
Block3r 13.11.2021, 20:47:08
  • 0
@timelex: co sie robi z akumulatorami olowiowymi z osobowek? dokladnie to samo bedzie sie robic z akumulatorami z elektrykow

764

Zdarzyło się jutro (1996-2000) - Intro serialu

Zdarzyło się jutro (1996-2000) - Intro serialu

Gary Hobson każdego ranka otrzymuje gazetę z następnego dnia. Dzięki niej może zapobiec wydarzeniom, o których przeczyta. Kto oglądał? Jakie inne zapomniane seriale oglądaliście?

klocus
z
youtube.com
dodany: 01.11.2021, 12:58:19
  • 389
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    rozrywka
  • #
    seriale
  • #
    gimbynieznajo
  • #
    nostalgia
Block3r
Block3r 01.11.2021, 23:45:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Strahl: jak się to nazywało?
Mck_98
Mck_98
29.10.2021, 08:50:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 929
Czekamy
#studbaza #humorobrazkowy #koronawirus
Mck_98 - Czekamy
#studbaza #humorobrazkowy #koronawirus

źródło: comment_1635497419yRvt0WyACDjwBPG6iWNfR4.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Block3r
Block3r 29.10.2021, 12:20:43
  • 28
@Seszelek: ta jasne, szczegolnie dobrze wychodza zdalne laboratoria i ogladanie maszyn w 360p zamiast samemu z nimi pracowac na polibudzie xD
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 29.10.2021, 12:23:16
  • 9
nie zapominajac rzecz jasna o tym, ze prowadzacy mysla ze jak sa zdalne to studenciaki maja za duzo wolnego czasu. Zdalne zajecia wygladaja tak, ze klepiesz sprawozdania 24/7, podczas gdy na stacjonarnych zaliczasz za samo przyjscie i wykonanie cwiczenia, a potem elo.
  • Odpowiedz
d.....0
d.....0
konto usunięte 06.10.2021, 11:32:46
  • 2292
Kupiłem w styczniu ten samochód za 1900zl Włożyłem do niego 1300zl + ubezpieczenie 600
Dziś sprzedałem ten samochód za 850zl
Zawsze miałem łeb do interesów! XDDDDD

#januszebiznesu #motoryzacja #samochody #olx
d.....0 - Kupiłem w styczniu ten samochód za 1900zl Włożyłem do niego 1300zl + ubezpi...

źródło: comment_1633519947vTv8uU4d6j228z4XgjvcUD.jpg

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Block3r
Block3r 06.10.2021, 15:34:39
  • 6
@K_eM1: czyli wyrobiles sobie opinie na temat auta bazujac glownie na tym ze to poprzedni wlasciciel s--------l sprawe xD
  • Odpowiedz
sierzchula
sierzchula
30.09.2021, 03:59:49
  • 154
Biureczko do oceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pcmasterrace #klawiatura #dywanboners #heheszki
sierzchula - Biureczko do oceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pcmasterrace #klawiatura #dywanboners...

źródło: comment_1632974381QJjyk7TIl7EDzr7zVVTjz6.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Block3r
Block3r 30.09.2021, 07:50:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sierzchula: ja mam Fujitsu FKB 4700, mega wygodna ale brak win keya boli ( ͡° ͜ʖ ͡°) skąd ta podkładka pod mysz?
  • Odpowiedz
Antiax
Antiax
Antiax
20.09.2021, 17:51:28
  • 541
Trzeba sobie powiedzieć to jasno, od dziś PiS rozpoczął propagandową kampanię opuszczenia przez Polskę Unii Europejskiej, kampanię wzorowaną na działaniach podejmowanych w Wielkiej Brytanii.
#tvpis #polska #polityka
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Block3r
Block3r 20.09.2021, 21:50:54
  • 1
@kszaku: czemu za mało? Niestety, do polexitu wystarczy zwykła większość sejmowa - tak, jak do wypowiedzenia każdej innej umowy międzynarodowej.
  • Odpowiedz
Lutonn
Lutonn
Lutonn
16.09.2021, 12:05:47
  • 0
Zaczynam sobie grę w wiedźmina3 i powie ktoś jaka jest różnica między stalowym a srebrnym mieczem?
#wiedzmin #wiedzmin3
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Block3r
Block3r 16.09.2021, 12:06:54
  • 2
@Lutonn: srebrny miecz sluzy do bicia potworow, a stalowy do bicia ludzi - stalowym zadajesz potworom bardzo male dmg
  • Odpowiedz
Graner
Graner
03.09.2021, 00:03:52 via Android
  • 709
Graner

źródło: comment_1630627432TXtMViOk8j7WkZmqHX3y3O.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Block3r
Block3r 03.09.2021, 07:55:38 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@floojd: nie dają o wiele lepszego obrazu, tj. może w porównaniu do monitorów sprzed 15 lat - teraz nie mają szans. Długi czas miały lepsze odwzorowanie kolorów, ale teraz jak są IPSy, VA i inne to nie mają szans. Ale np. takiego Syncmastera 2400W i tak bym przygarnął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pogop
pogop
24.08.2021, 09:32:49
  • 159
Co to jest do ciula?! XD

link https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-astra-1-6-benzyna-ID6E1Pif.html?

#pytanie #samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa #ciekawostki
pogop - Co to jest do ciula?! XD

link https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-ast...

źródło: comment_1629797492SmLI54uPmzOYjKR50ukVds.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Block3r
Block3r 24.08.2021, 13:10:44
  • 1
@tamto-to-tamto: nie dostaje znacznie kilogramów, bo ople z tym rowerowym bagażnikiem (a był nawet popularny w corsach) nie mają w bagażniku koła zapasowego.
  • Odpowiedz
P.....y
P.....y
konto usunięte 22.07.2021, 00:34:55
  • 516
pograłbym se w sampa jak kiedyś
P.....y - pograłbym se w sampa jak kiedyś

źródło: comment_1626914582B0kcG4mvAZvaVUlcxWTpdA.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Block3r
Block3r 22.07.2021, 08:23:29
  • 2
@Siurczek: pamietam jak gralem z kumplami na pylife jak bylo tam z 5, maks 10 osob. Jak po kilku latach wbilem a tam 500 graczy, to bylo niezle zdziwko xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 23
  • Strona 5 z 23
  • >
  • Jastrzębie-Zdrój

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.09.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.02.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.06.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking