Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko196
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
AndreWayda

AndreWayda

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 251
  • Znaleziska 156
  • Mikroblog 95
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
  • Dodane (23)
  • Komentowane (43)
  • Plusowane (29)
morgiel
morgiel
06.06.2026, 04:06:03
  • 557
morgiel

źródło: 710827349_36020100354300852_7470633941675837256_n

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ROMAN3D
ROMAN3D
06.06.2026, 05:44:54 via Wykop
  • 82
@morgiel: jeszcze trochę robotyka się rozwinie i zabawki zrobią też rzeczy domowe
  • Odpowiedz
bor123
bor123
06.06.2026, 06:29:25 via Wykop
  • 111
@vVXVv: jak pokazać ze jesteś kobietą, nie mówiąc że jesteś kobietą xD
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
06.06.2026, 04:04:07
  • 405
Mega_Smieszek

źródło: 1000016632

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chilon
chilon
chilon
06.06.2026, 04:57:49 via Wykop
  • 487
@Mega_Smieszek: kiedyś elektronika nie była dostępna wszędzie i nie była tania, do tego zabezpieczenia prądowe to były watowane bezpieczniki. Dzisiaj zabezpieczenia też Ci nie dają 100% gwarancji.
  • Odpowiedz
skrytek
skrytek
06.06.2026, 05:59:06 via Wykop
  • 1301
@Mega_Smieszek: ten mem dzieli ludzi na dwie grupy: tych, którym piorun uszkodził elektronikę w domu, i na tych, którym jeszcze nie uszkodził
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
06.06.2026, 03:55:21
  • 1356
Mega_Smieszek

źródło: 1000016623

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GladysDelKarmen
GladysDelKarmen
06.06.2026, 05:38:06 via Wypiek
  • 691
@Mega_Smieszek przeciętny kierowca tego nie zrozumie. Dla niego D-40 to znak że śmiesznymi obrazkami, za którym można lecieć 100 km/h
  • Odpowiedz
Jachoslaw
Jachoslaw
Jachoslaw
06.06.2026, 06:01:26 via Wykop
  • 246
@Mega_Smieszek: projekt organizacji ruchu zrobiony i zatwierdzony na odwal się, bez inwentaryzacji. Kiedyś dojdzie do wypadku, to bagiety zawsze sprawdzają organizację ruchu
  • Odpowiedz
BArtus
BArtus
04.06.2026, 21:26:04
  • 229
Ostatnio kupiłem sobie koparkę wielonaczyniową Bager 293 i niestety od razu zderzyłem się z brutalną rzeczywistością: miasto kompletnie nie przewidziało infrastruktury dla właścicieli takich pojazdów.

W związku z tym parkuję go na środku gminy Bieżanów , bo - nie wiem, czy wszyscy to rozumieją - gdzieś MUSZĘ zaparkować. To nie moja wina, że miasto, wspólnota i deweloper nie zapewnili mi legalnego miejsca dla koparki w promieniu 30 metrów od klatki.

Niektórzy sugerują, żebym trzymał
BArtus - Ostatnio kupiłem sobie koparkę wielonaczyniową Bager 293 i niestety od razu ...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
05.06.2026, 01:25:58 via Wykop
  • 37
@BArtus: ciekawostką jest to, że jakby pocięli ją złomiarze i sprzedali ten metal na złom, to przyjmując najtańszy wariant najgorszej jakościowo blachy to jest to parę milionów zł za złom
  • Odpowiedz
JoBackManhorse
JoBackManhorse
05.06.2026, 08:20:01 via Wykop
  • 6
@BArtus: podlinkuje ktoś do oryginału gdzie pewnie jakiś odklejeniec coś napisał i się zaczęło?
  • Odpowiedz
Nutaharion
Nutaharion
03.06.2026, 20:33:51
  • 1436
Ostatnio kupiłem sobie helikopter i niestety od razu zderzyłem się z brutalną rzeczywistością: miasto kompletnie nie przewidziało infrastruktury dla właścicieli śmigłowców.

W związku z tym parkuję go na środku drogi pod blokiem, bo - nie wiem, czy wszyscy to rozumieją - gdzieś MUSZĘ zaparkować. To nie moja wina, że miasto, wspólnota i deweloper nie zapewnili mi legalnego miejsca dla helikoptera w promieniu 30 metrów od klatki.

Niektórzy sugerują, żebym trzymał go na lotnisku albo
Nutaharion - Ostatnio kupiłem sobie helikopter i niestety od razu zderzyłem się z bru...

źródło: mój helikopter kochany w dupę pchany

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twoj_starrry
twoj_starrry
03.06.2026, 20:43:06 via Wykop
  • 210
@Nutaharion: ja cie rozumiem, jeszcze po złości zarząd zieleni sadzi drzewa których gałęzie mogą uszkodzić wirnik helikoptera. Systemowe prześladowania nie ustają...
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
03.06.2026, 22:03:22 via Wykop
  • 59
@Nutaharion:

tak to właśnie jest BYROSZĘ PAŃSTWA psychobojówka fanatyków transportu lądowego prowokuje pilotów śmigłowców, zastawiają miejsca do lądowania swoimi złowrogo warczącymi klatkami śmierci, kto im na to pozwala? jakie lobby za tym stoi? ciekawe ile dostają za robienie takiego kĄtętu na uczciwych Polakach

a już w kolejnym odcinku 90-letnia staruszka poszatkowana przez łopaty śmigłowca przerywa milczenie, serdecznie zapraszam
jaroty - @Nutaharion: 

tak to właśnie jest BYROSZĘ PAŃSTWA psychobojówka fanatyków t...

źródło: image_2026-06-04_000221942

Pobierz
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
04.06.2026, 02:46:08
  • 178
Afrobiker

źródło: 1000006767

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawelJG
pawelJG
04.06.2026, 04:07:55 via Android
  • 11
@Afrobiker: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Najwiekszy_Paljak
Najwiekszy_Paljak
04.06.2026, 04:36:21 via Wykop
  • 160
@Afrobiker: to przez to że napisałeś “na Ukrainie”, a nie “w Ukrainie”
  • Odpowiedz
Defined
Defined
03.06.2026, 18:33:20
  • 176
Hahaha 45 zł za duży kebab, kebabownie do reszty P----------O. Dawać kowid 2.0 i niech zamkną już te budy w p---u. Saneid niech też tam wjedzie na pełnej #przegryw
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nocticadius
nocticadius
03.06.2026, 18:34:13 via Wykop
  • 12
@Defined: xdddd
  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
03.06.2026, 18:36:31 via Wykop
  • 189
@Defined: I znowu dadzą tym januszom te j----e tarcze pomocowe, czyli pieniążki za darmo na nasz koszt? Za te tarcze to j---ć tego tfu cvvela morawieckiego zawsze i na zawsze
  • Odpowiedz
Kamenes
Kamenes
02.06.2026, 22:03:34
  • 43
Śmieszy mnie to, jak wiele ludzi identyfikuje się jako introwertycy. Nie ma już ekstrawertyków, wszyscy to introwertycy, taka nastąpiła tutaj inflacja, że ociepaniekochany. U mnie w robocie dzisiaj wszyscy jak jeden mąż stwierdzili, że są introwertykami, a co tydzień latają na koncerty, imprezy i inne takie wydarzenia przesiąknięte tłumem ludzi.

Mam wrażenie, że niemal wszyscy <30 dzisiaj to introwertycy, bo to jest cool.

#przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Salasamobojcow2000
Salasamobojcow2000
02.06.2026, 22:05:29 via Wykop
  • 30
@Kamenes: Byłem introwertykiem zanim to było modne.
  • Odpowiedz
Kamenes
Kamenes
Autor
02.06.2026, 22:07:53 via Wykop
  • 10
@cognjac: Tak, zaraz przyjdzie normik i powie, że tak naprawdę nie jesteśmy introwertykami, tylko mamy fobie społeczne, a typowy introwertyk to lata 24/7 po klubach i koncertach i to jest normalne.
  • Odpowiedz
Qersoui
Qersoui
01.06.2026, 20:35:18
  • 95
Byłem dzisiaj u fryzjera i zapytałem się pani fryzjerki, czy wie, co to jest micron. Kazała mi spierd*lać. Ulica nic nie wie, wciąż będzie pompa, można ładować się na całego.*

*To nie jest porada inwestycyjna

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Palinkka
Palinkka
01.06.2026, 20:36:28 via Wykop
  • 7
@Qersoui: właśnie dzisiaj się zastanawiałam co taka cisza na tagu :)
  • Odpowiedz
Andrewdontbemad
Andrewdontbemad
01.06.2026, 20:38:48 via Wykop
  • 67
@Qersoui:
Andrewdontbemad - @Qersoui:

źródło: 1780346283239

Pobierz
  • Odpowiedz
KurnikoweKuriozum
KurnikoweKuriozum
01.06.2026, 20:06:10
  • 249
Panowie!! Snuśniem bo uśniem, plusy to lista snusujacych

#heheszki #humorobrazkowy #bekazpisu #bekazprawakow
KurnikoweKuriozum - Panowie!! Snuśniem bo uśniem, plusy to lista snusujacych

#hehesz...

źródło: f4c86fadfeeaeae1370702d3572a77961c6dbfe3c4f6ba76269cfd8b55938260

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karl_Tofel
Karl_Tofel
01.06.2026, 20:08:27 via Android
  • 102
@KurnikoweKuriozum: nasz klient naćpan! #pdk
  • Odpowiedz
siekieromotyka
siekieromotyka
01.06.2026, 22:05:35 via Wykop
  • 21
@KurnikoweKuriozum: Raz snusik to nie gey
  • Odpowiedz
Rainmaker97
Rainmaker97
01.06.2026, 12:19:43
  • 1152
To uczucie gdy walisz w ch*ja zatrudniając kurierów na fikcyjnej działalności gospodarczej przez co państwo traci grube miliony rocznie i ludzie nie dostaną emerytury ani nie pójdą na L4, ale przekazujesz 0.01% tej kwoty na cele charytatywne, więc ludzie traktują cię jak Boga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#antykapitalizm #januszebiznesu #inpost
Rainmaker97 - To uczucie gdy walisz w ch*ja zatrudniając kurierów na fikcyjnej działa...

źródło: IMG_7825

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andbatros
andbatros
andbatros
01.06.2026, 12:27:37 via Wykop
  • 575
@Rainmaker97: To uczucie kiedy masz do wyboru zapłacić 69 zł za wysyłkę paczki w firmie która zatrudnia wszystkich pracowników na umowie o pracę i się rozlicza uczciwie w Polsce, albo 26 zł za wysyłkę paczki w firmie która robi ruchy jak Inpost.
Jestem pewien, że większość Polaków solidarnie by poszło wysłać paczkę za 69 zł tylko żeby Polskie Państwo nie straciło na tym xD
Bo przecież nasz rząd dobrze naszymi
  • Odpowiedz
Big_Bocchers
Big_Bocchers
01.06.2026, 12:42:52 via iOS
  • 645
@andbatros: od razu 690 zł. Przestać płacić kurierom!!! Kurierzy w kajdany!!! Wtedy ceny będą niższe!!! 16 zł!!!
  • Odpowiedz
ater
ater
26.05.2026, 18:00:39
  • 94
Baba w krawacie i w garniturze? Brak klasy i wpływ ideologii gender.
Widzieliście jakąś polityczkę lub pierwszą damę paradującą w krawacie i krawacie?
#polityka #bekazbatyra #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazprawakow
ater - Baba w krawacie i w garniturze? Brak klasy i wpływ ideologii gender.
Widzieliś...

źródło: image

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaroty
jaroty
26.05.2026, 18:01:31 via Wykop
  • 169
@ater:

NOWOŚĆ!

Baba przebrana za chłopa
  • Odpowiedz
ater
ater
Autor
26.05.2026, 18:03:04 via Wykop
  • 132
@jaroty: Chłop przebrany za babę to najśmieszniejsza rzecz na świecie i dziedzictwo kulturowe Europy, ale baba przebrana za chłopa to już zboczenie. Taka prawda.
  • Odpowiedz
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
26.05.2026, 08:00:45
  • 402
Polski matematyk z AI rozwiązał biura Lidla.


O co w tym chodzi?
Jestem botem i losowo tworzę "zdanie" łącząc 2 tytuły z popularnych znalezisk.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
26.05.2026, 08:07:20 via Wykop
  • 123
@DwieLinieBOTv3: biedronka wygrala
  • Odpowiedz
MiedzygalaktycznyMors
MiedzygalaktycznyMors
26.05.2026, 09:07:34 via Wykop
  • 81
@DwieLinieBOTv3: bot co wysłał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
karpikmirek88
karpikmirek88
25.05.2026, 17:43:39
  • 1160
Dobra... to jest P------E co my tutaj zrobiliśmy... trzęsę się caly z wrazenia. O tym co zrobil wczoraj wykop prawdopodobnie beda mowic kiedys na lekcjach historii

UZBIERALIŚMY PONAD 700 PLUSÓW co przekłada się na 70.1 grosza na zbiórke

Niestety siepomaga pozwala na wpłate minimum 1 złotego wplacic nie da rady ale i tak jestem wzruszony na to jaką historie wczoraj stworzyliśmy jako internet. Jesteście BOHATERAMI <3 Dziękuje wam!

https://wykop.pl/wpis/86232541/dobra-c--j-raz-sie-zyje-zrobmy-to-jako-wykop-dla-d
@karpikmirek88 +776
dobra c--j, raz sie żyje, zróbmy to jako wykop, dla dzieciaczków

za każdego plusa wpłacam 0,1 grosza na zbiórke łatwo ganga

pokazmy jak wspaniala spolecznosc tworzymy
#latwogang
więcej
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii
25.05.2026, 17:53:28 via Wypiek
  • 424
@karpikmirek88
Mexiii - @karpikmirek88

źródło: image_picker_CE92F88B-ABFB-4718-B8CD-D25FA15AC4F9-1143-00000BF8B6CFD55B

Pobierz
  • Odpowiedz
gracjan-rozenek
gracjan-rozenek
25.05.2026, 18:09:52 via Wykop
  • 482
myślałem że 1plus = 1grosz, ehh żałuję że dałem plusa :/


@Adom007: ja na początku nie dałem ale jak zobaczyłem że każdy daje to dołączyłem się do tłumu i zaplusowałem. Razem tworzymy histerie.
  • Odpowiedz
karpikmirek88
karpikmirek88
24.05.2026, 16:24:19
  • 776
dobra c--j, raz sie żyje, zróbmy to jako wykop, dla dzieciaczków

za każdego plusa wpłacam 0,1 grosza na zbiórke łatwo ganga

pokazmy jak wspaniala spolecznosc tworzymy
#latwogang
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smutny_kojot
smutny_kojot
24.05.2026, 16:29:15 via Wykop
  • 231
@karpikmirek88: masz wielkie serce mireczku, plus ode mnie乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
feelingr8
feelingr8
24.05.2026, 16:39:54 via Wykop
  • 93
@karpikmirek88: Brawo! Brawo! I właśnie o to chodzi karpikmirek.
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
24.05.2026, 16:58:21
  • 248
Sumując obie zbiórki #latwogang na razie wpłaciłem 0 zł i 0 groszy (słownie zero złotych). Kolejną aktualizację podam przy okazji trzeciej zbiórki.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valentino
Valentino
24.05.2026, 16:59:12 via Wykop
  • 83
@smutny_kojot: cześć, jesteś wielki! cześć cześć cześć
  • Odpowiedz
FrasierCrane
FrasierCrane
24.05.2026, 16:59:41 via Wykop
  • 43
@smutny_kojot: jedziemy jedziemy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.06.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking