Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Anderson_

Anderson_

Dołączył 15 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2210
  • Znaleziska 683
  • Mikroblog 1527
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 83
Anderson_
Anderson_ 19.11.2022, 19:25:37
  • 0
#motocykle #yamaha

Chyba przeszukałem cały internet w poszukiwaniu serwisówki do MT-07 2021. Kurde, ktoś coś? Zapłacę..
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_
Autor
19.11.2022, 20:46:15
  • 0
@Cyklosporyba: to jest owner's manual (instrukcja obsługi) a nie service manual (tzw. serwisówka). Ale dziękuję za fatygę.
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_
Autor
20.11.2022, 07:58:28 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anoonek95: kurcze, 400zl z przesyłką trochę drogo
  • Odpowiedz

13774

Rakiety spadły na Polskę. Nie żyją dwie osoby

Pokaż treści 18+

Rakiety spadły na Polskę. Nie żyją dwie osoby

Wysoki urzędnik amerykańskiego wywiadu twierdzi, że rosyjskie rakiety doleciały do Polski, zabijając 2 osoby - podaje agencja Associated Press.

Szewczenko
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 15.11.2022, 18:54:20
  • 2005
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    konfliktynaswiecie
Anderson_
Anderson_ 15.11.2022, 21:15:42
  • 3
Ktoś śledzi #pikabu? Zastanawiam się co te śmiecie teraz tam piszą.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SerTrapistow
SerTrapistow
13.11.2022, 03:48:34
  • 1840
Obczajcie skurczybyka. Latarka za 1600zł xD Imalent M390, ma 50 000 lumenów i w najmocniejszym trybie może świecić tylko 30 sekund bo potem wszystko się zaczyna przegrzewać i sterownik zbija stopniowo do 10k lumenów.
SerTrapistow - Obczajcie skurczybyka. Latarka za 1600zł xD Imalent M390, ma 50 000 lu...

źródło: comment_1668311216ZWtXafP5v4X8XabjayBPj4.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 13.11.2022, 09:48:24
  • 0
@SerTrapistow: Zastanawiam sie czy wygrywa z Olight Marauder'em
  • Odpowiedz

559

Belinda Carlisle - Leave A Light On

Belinda Carlisle - Leave A Light On

Jeden z najlepszych jej przebojów z albumu "Runaway Horses" 1989 r.

hahacz
z
youtube.com
dodany: 12.11.2022, 20:53:17
  • 102
  • #
    rozrywka
  • #
    muzyka
  • #
    nostalgia
  • #
    ciekawostki
  • #
    historia
  • #
    gimbynieznajo
Anderson_
Anderson_ 13.11.2022, 09:43:38
  • 3
@p_i_m_p_e_k: Nieprawda. Dzieciaki teraz używają określenia boomer do każdego starszego o kilkanaście lat.

Jak już chcesz sypać latami to Boomerzy / Baby boomers są to osoby urodzone w okresie powojennego wyżu demograficznego. Koniec 2 WŚ do mniej wiecej połowy lat '60
Vamyss
Vamyss
Vamyss
11.11.2022, 14:51:00
  • 567
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 11.11.2022, 20:15:32
  • 5
@Vamyss: Ciekawe jest, że gdy rozmawiam ze skrajną prawicą to jestem w ich oczach lewakiem, a jak gadam ze skrajną lewicą to nazywają mnie prawakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tam po obu skrajnych stronach jest problem z odbiorem rzeczywistości.
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_ 11.11.2022, 20:36:18
  • 0
@Kazach_z_Almaty: Pachniesz mi kolego właśnie tymi skrajnościami więc skorzystam z mojego ulubionego przywileju i daruję sobię wymianę argumentów.
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_ 11.11.2022, 20:40:24
  • 0
@Kazach_z_Almaty: Nie. Po prostu mi się nie chce bo Cię nie znam i nie wiem czy warto inwestować energię. Nie jest to przytyk, nie odbierz tego negatywnie.
  • Odpowiedz
vertoo
vertoo
31.10.2022, 18:12:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 95
Co ja odjaniepawlilem :-P trasa enduro a typ leci #gravel. Poszło? Poszło.. :-) ale ludzie zatrzymywali i pytali co i jak i skąd taki pomysl:-)

Przechyba > Radziejowa > Małe Pieniny > Przysłop

https://strava.app.link/ejjAu2I2zub
vertoo - Co ja odjaniepawlilem :-P trasa enduro a typ leci #gravel. Poszło? Poszło.. ...

źródło: comment_16672399754zwveBsA7cjnutOpM8dKmF.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 01.11.2022, 21:35:18
  • 0
@vertoo: jaki % na radziejową niosłeś ten rower na plecach?
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_ 02.11.2022, 06:13:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vertoo: szacun ziom
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_ 22.10.2022, 20:49:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#blacharstwo #motocykle #detailing

Mirki, macie jakiś sposób na odrestaurowanie takich plastików? Zastanawiam się czy wchodzi w grę coś innego niż wymiana. Mt07 środkowy plastik na baku.
Anderson_ - #blacharstwo #motocykle #detailing

Mirki, macie jakiś sposób na odrestau...

źródło: comment_1666471776IfqLeA0liwbtFDjYwolJZ4.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_
Autor
22.10.2022, 20:53:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@euklides: dobry patent w sumie. Ja tak robiłem z wyblakłymi czerwonymi przyciskami do pasów w aucie. Widziałem gdzieś filmik jak gość opalarką traktował wyblakłe siedzenia stadionowe
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_
Autor
22.10.2022, 21:29:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bocznica: poprzedni właściciel porysowal
Anderson_ - @bocznica: poprzedni właściciel porysowal

źródło: comment_1666474181ABOoYLWKqNmgGGC66Zfe5y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_
Autor
23.10.2022, 11:14:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WyjmijKija: chętnie oddam ci moje inne problemy
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_ 18.10.2022, 13:46:49
  • 3
#krakow #motocykle

Dajcie jakiś pomysł na indywidualne tablice rej. dla Krakowa :)

Już chyba tylko KK są, brak KR
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_
Autor
18.10.2022, 13:56:39
  • 1
@Masuj: możesz mieć rację, dopiero zgłębiam temat. Dzięki Mirku
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_ 12.10.2022, 07:08:18
  • 1
#covid19 #szczepienia

Ma ktoś może to video w którym prezenterka TV (chyba USA) z taką ogromną pewnością sprzedawała info że "zostaniesz zaszczepiony, wirus jest zablokowany, nie rozprzestrzeniasz wirusa więcej"
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigbluee
Bigbluee
12.10.2022, 12:08:31
  • 0
@Anderson_: Może nie z USA ale Gozdyra każdy program prowadziła w ten sposób
  • Odpowiedz

649

Pomoc dla ratownika medycznego - postawmy Antka na nogi

Pomoc dla ratownika medycznego - postawmy Antka na nogi

Kochani, jeśli tutaj jesteście, przeczytajcie proszę i wspomóżcie...Antoni Mazur - kochany mąż, wspaniały przyjaciel, człowiek Anioł, społecznik – a z zawodu ratownik medyczny. Od prawie 20 lat pracuje w pogotowiu ratunkowym w Radzionkowie na Śląsku, pomagając pacjentom. Współtworzył...

Anderson_
z
zrzutka.pl
dodany: 11.10.2022, 19:55:12
  • 31
  • #
    ratownikmedyczny
  • #
    ratownictwo
  • #
    999
  • #
    chcepogadac
  • #
    medycyna
  • #
    choroby
Anderson_
Anderson_
Autor
11.10.2022, 19:58:57
  • 11
Nie jestem nikim z rodziny, ani bliskiego otoczenia. Bardzo dobrze kojarzę pana Antka i oprócz pracy w ratownictwie medycznym, mega udzielał się społecznie, zawsze uśmiechnięty, pomocny. Dlatego postanowiłem zrobić ten wykop.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

402

Zaskakująca teza w sprawie przyczyny wybuchu na moście Krymskim

Pokaż treści 18+

Zaskakująca teza w sprawie przyczyny wybuchu na moście Krymskim

Doradca prezydenta Ukrainy Mychajło Podolak podzielił się z włoskim dziennikiem zaskakującą tezą na temat przyczyn sobotniej eksplozji na moście Krymskim. - To, naszym zdaniem, wewnętrzna operacja jednej z rosyjskich służb specjalnych - stwierdził w wywiadzie dla "Corriere della Sera".

Emigrant1
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 09.10.2022, 12:18:52
  • 76
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    krym
  • #
    mostkrymski
  • #
    sluzbyspecjalne
Anderson_
Anderson_ 09.10.2022, 21:00:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#2137
Anderson_ - #2137

źródło: comment_1665349237ji9DngTFXduBaCLEVjjpTn.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dashcambandit
dashcambandit
28.09.2022, 13:29:13
  • 1079
Policjanci otrzymali nagranie z kamerki samochodowej, ustalili kto kierował autem i w konsekwencji sprawa trafiła do sądu. Ten skazał mężczyznę na grzywnę w wysokości 8000 złotych oraz przez rok zakazał mu kierowania wszelkimi pojazdami. Sytuacja miała miejsce przed zaostrzeniem taryfikatora (30 lipca 2022).
#polskiedrogi #prawojazdy #motoryzacja
dashcambandit - Policjanci otrzymali nagranie z kamerki samochodowej, ustalili kto ki...

źródło: comment_1664371715CjxJuYVlhLSFw0MtB6RPca.gif

Pobierz
  • 233
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 28.09.2022, 19:35:55
  • 0
Tutaj pieszy nie był na przejściu, VW zatrzymał się bez sensu


@francoisinho: widocznie sąd się pomylił xD
  • Odpowiedz

3936

Tak nas rypie Orlen

Tak nas rypie Orlen

Czy jeszcze ktoś zauważył, że po zakończeniu promocji -30 gr cena magicznie spadła właśnie o tą wartość? Czy to przypadkiem nie oznacza, że cena była sztucznie zawyżona przez wakacje?

readme
z
wykop.pl
dodany: 27.09.2022, 12:03:26
  • 235
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
Anderson_
Anderson_ 28.09.2022, 18:15:16
  • 22
@orlen_lite: Wy ciągle ta sama śpiewka "paliwo najtańsze w europie". Emerytom taki wskaźnik wciskajcie.
Anderson_
Anderson_ 28.09.2022, 05:31:01
  • 0
#motocykle #krakow

Cześć Mirki,
Planuje ktoś ozonować odzież motocyklową na powolne zakończenie sezonu?
Mam do oddania kupon o wartości 99zł na ozonowanie odzieży motocyklowej. Usługa realizowana od 1 września '22 do 28 lutego '23
Dostałem w gratisie do większych zakupów w sklepie Defender (Góra Libertowska). Pisać na priv.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

korbuzz
korbuzz
25.09.2022, 15:56:13 via iOS
  • 188
#wroclaw #jedzenie71 #pinta

Po dzisiejszej wizycie muszę wylać moje spostrzeżenia na wykopie, gdyż jestem w pewnym stopniu zawiedziony jedzeniem w lokalu Pinta Wrocław w budynku OVO. Udałem się tam dzisiaj z dziewczyną na jedzenie w trakcie spaceru po mieście. Wybór padł na burgera wegetariańskiego oraz burgera z szarpaną wołowiną. Oba w zestawie z frytkami, ale to raczej nic nie zmienia.

Po kilkunastu minuta oczekiwania beeper(czy jak to tam
korbuzz - #wroclaw #jedzenie71 #pinta

Po dzisiejszej wizycie muszę wylać moje spostr...

źródło: comment_16641213730e0HbtO91btGpMwkuGcQMK.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 25.09.2022, 21:14:49
  • 0
@korbuzz: Vege burger... Kucharz po prostu nie wytrzymał i powołał sie na sumienie.
  • Odpowiedz

858

Nie reagowały na ostrzeżenia…

Pokaż treści 18+

Nie reagowały na ostrzeżenia…

…więc jedna Afroamerykanka zesztywniała z wrażenia poczucia obowiązków w pracy czarnoskórego ochroniarza

dyslexia
z
streamable.com
dodany: 20.09.2022, 20:50:08
  • 140
  • #
    rozrywka
  • #
    heh
Anderson_
Anderson_ 21.09.2022, 12:12:50
  • 8
@Ustrojstwo: Mały dindu pewnie zdążył już dorosnąć i nazbierać pokemonów do kartoteki.

279

Małe reaktory atomowe będą budowane i rozwijane w Polsce przez KGHM i Rumunów.

Małe reaktory atomowe będą budowane i rozwijane w Polsce przez KGHM i Rumunów.

W trakcie Forum Ekonomicznego w Karpaczu, KGHM oraz rumuński SN Nuclearelectrica SA podpisały nieważące memorandum ws. rozwoju technologii reaktorów SMR.

konto usunięte
z
energetyka24.com
dodany: 10.09.2022, 19:01:29
  • 64
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    technologia
  • #
    polityka
  • #
    energetyka
Anderson_
Anderson_ 11.09.2022, 06:48:42
  • 1
link z powiązanych pachnie banem :D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Anderson_
Anderson_ 08.09.2022, 16:21:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#mobywatel #android #software #pytanie

Dawno nie bawiłem się Android sdk. Wypadłem z rynku całkowicie,stąd pytanie. Czy ktoś może mi powiedzieć po co mobywatel tyle permów które z perspektywy mnie jako użytkownika nie powinny być wymagane?
Anderson_ - #mobywatel #android #software #pytanie

Dawno nie bawiłem się Android sdk...

źródło: comment_16626540613JFN6Mwbuqjl6M2cQyTJeX.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_
Autor
08.09.2022, 16:30:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czuczer: większość jestem w stanie usprawiedliwić. Tylko tej lokalizacji nie rozumiem
  • Odpowiedz
Tippler
Tippler
07.09.2022, 14:01:15
  • 36
Jak rozmieścić tu meble do salonu z aneksem kuchennym? Mam na myśli kanapę, szafkę rtv i tv

#nieruchomosci
Tippler - Jak rozmieścić tu meble do salonu z aneksem kuchennym? Mam na myśli kanapę,...

źródło: comment_1662559249X7QHlS3BEuOtmmVDP7dOFl.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 07.09.2022, 19:29:35
  • 1
@Tippler: Za dzieciaka miałem inną definicję "salonu". Zajebiście mnie to bawi że w obecnym chowie klatkowym jakiś skrawek pomieszczenia na 3-4 kroki w poprzek nazywamy SALONEM.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 21
  • Strona 8 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.04.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.06.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.03.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking