Wpis z mikrobloga

  • 704
To wyglądał mój dzisiejszy nocleg. W lesie niedaleko stacji PKP. Najśmieszniejsze jest to, że istniało połączenie które pozwalało mi wrócić do domu w ciągu dnia, tylko po drodze była przesiadka 4 minuty i apka mi nie pokazała. Zorientowałem się na dworcu jak zobaczyłem ten pociąg, ale zanim wyszukałem go i zorientowałem się ze mogę nim wrócić to odjechał. A wracam z rozmowy o pracę.
#spierdotrip #podrozujzwykopem #pracbaza #bezrobocie
volodia - To wyglądał mój dzisiejszy nocleg. W lesie niedaleko stacji PKP. Najśmieszn...

źródło: comment_1670560577St83hvkDZzuHKqwpU1B1A7.jpg

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2190
@volodia: jeśli nie potrafisz znaleźć hotelu tylko sypiasz jak bezdomny i zorganizować sobie planu podróży to chyba rozmowa o pracę z góry nie miała szans na powodzenie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 183
@Sisal potrafię sobie zorganizować plan podróży, to nie moja wina że wyszukiwarka nie pokazała wszystkich opcji.
Hotel też bym potrafił, tylko jestem ubogi i szkoda mi kasy
  • Odpowiedz
@volodia: piękny bait xD znaczy szanuje za spanie w lesie ale nie wierzę w resztę historii. Mimo wszystko nawet jakby była prawdziwa to spoko xD nie wiem o co się przegrywy czepiają Ciebie, choćbyś był milionerem to jak chcesz spać sobie w śpiworze to sobie tak śpisz xD
  • Odpowiedz