✨️ Jak poznać partnerkę po 30-tce?Ⓘ Niech mi jakiś ekspert od #demografia powie gdzie i jak ja mam poznać partnerkę gdy mam 30+ lat? - #tinder #badoo siedzę od dekady i nic a jak mam jakąś parę to zaraz jest ghosting - w pracy już dawno wszystkie zaobrączkowane - w sklepie/na rowerze/na basenie/w kinie/... nie udało mi się nikogo poznać - miałem też epizod że pisałem do starych koleżanek ze
Kiedy nadejdą czasy, że zamiast szukać w nieskończoność przystojnego, fajnego, ogarniętego, w miarę miłego dla oka faceta i niedzieciatego, będąc po 30-ce, po prostu będzie można złożyć zamówienie na robota z tymi wszystkimi cechami, na których nam zależy? I zaprogramować tak, żeby kochał i nic mu nigdy nie odwaliło? Przecież te związki to jak stąpanie po kruchym lodzie. A jak już jakimś cudem znajdzie się fajny kandydat, to albo ma przychówek, albo
Wczoraj pogoda dała się nam we znaki, 38°C w cieniu to nie przelewki (ⴲ﹏ⴲ) Mimo to się nie poddaliśmy i tym razem ruszyliśmy na podbój Dzielnicy Łacińskiej i zwiedzanie Notre Dame. Może dużo tego nie było, ale parę godzin zeszło. Na
✨️ Jak poradzić sobie z zdradą i kryzysem w małżeństwie?Ⓘ Witam, chciałbym opowiedzieć co mnie spotkało i zapytać was o rady.
Po 15 latach związku (7 lat po ślube) dodam, że mam 31 lat i bylismy swoimi "pierwszymi' sprawdziły się moje przypuszczenia. Żona przyznała się do zdrady i że kocha innego. Od czerwca tego roku jej relacja "przyjacielska" z kolegą z pracy przerodziła się w coś więcej. Obecnie od 1,5 miesiąca wprowadziła się na
W końcu mem o sortowaniu śrubek stał sie faktem xdd Co rykłem na początku filmu to moje xd Czego ten człowiek nie wymyśli żeby nie robić kampera albo chociaż dokończyć tego ulepa co kupił na albanie...
#kikiswiat Jak zwykle cwany jasiu dobrze rozkminił temat. Ojciec pojechał po górach pochodzić z matulą, to żeby nie musieć sam pracować przy budowie domu i jednocześnie nie pokazać że ma się dwie lewe do roboty lub też że sam nic nie zbudował co jasno wskazało by na jego elementarny brak wiedzy budowlanej i wyjebkę na robotę, kiki zabrał smyka na męski wypad w tym samym czasie. Przy okazji wpadł najeść
#podrywajzwykopem #tinder Laska pisze też w opisie, że jej marzeniem jest pomodlić się z przyszłym mężem w Auschwitz, więc już nie wiem czy to trolling czy nieznajomość życia. Przecież związek to sztuka kompromisu, a nie odhaczanie z checklisty ¯\(ツ)/¯
Niech mi jakiś ekspert od #demografia powie gdzie i jak ja mam poznać partnerkę gdy mam 30+ lat?
- #tinder #badoo siedzę od dekady i nic a jak mam jakąś parę to zaraz jest ghosting
- w pracy już dawno wszystkie zaobrączkowane
- w sklepie/na rowerze/na basenie/w kinie/... nie udało mi się nikogo poznać
- miałem też epizod że pisałem do starych koleżanek ze
@mirko_anonim: ja p------e ale choroszcz