Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko152
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
anoonek95
anoonek95

anoonek95

Dołączył 6 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2573
  • Znaleziska 71
  • Mikroblog 2502
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
mirko_anonim
mirko_anonim
przedwczoraj, 21:12:11
  • 3
✨️ Jak poznać partnerkę po 30-tce? Ⓘ
Niech mi jakiś ekspert od #demografia powie gdzie i jak ja mam poznać partnerkę gdy mam 30+ lat?
- #tinder #badoo siedzę od dekady i nic a jak mam jakąś parę to zaraz jest ghosting
- w pracy już dawno wszystkie zaobrączkowane
- w sklepie/na rowerze/na basenie/w kinie/... nie udało mi się nikogo poznać
- miałem też epizod że pisałem do starych koleżanek ze
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoonek95
anoonek95
anoonek95 wczoraj, 04:08:36 via Wykop
  • 5
pisałem do starych koleżanek ze szkoły


@mirko_anonim: ja p------e ale choroszcz
  • Odpowiedz
Kakoq
Kakoq
24.06.2026, 17:00:33
  • 3
#korsir bardzo wartościowy odcinek, dużo nowego można się nauczyć
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoonek95
anoonek95
anoonek95 wczoraj, 04:01:46 via Wykop
  • 0
@Kakoq: xd
  • Odpowiedz
cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
24.06.2026, 07:47:11
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoonek95
anoonek95
anoonek95 24.06.2026, 08:21:17 via Wykop
  • 61
@MacronT1000: chlop ja wyruchal na spiocha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
panna_kotta
panna_kotta
23.06.2026, 09:00:17
  • 3
Kiedy nadejdą czasy, że zamiast szukać w nieskończoność przystojnego, fajnego, ogarniętego, w miarę miłego dla oka faceta i niedzieciatego, będąc po 30-ce, po prostu będzie można złożyć zamówienie na robota z tymi wszystkimi cechami, na których nam zależy? I zaprogramować tak, żeby kochał i nic mu nigdy nie odwaliło? Przecież te związki to jak stąpanie po kruchym lodzie. A jak już jakimś cudem znajdzie się fajny kandydat, to albo ma przychówek, albo
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoonek95
anoonek95
anoonek95 23.06.2026, 10:12:49 via Wykop
  • 1
spula kompiel ( ͡° ͜ʖ ͡°) ???
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
23.06.2026, 09:11:39
  • 135
44 207,64 - 21,37 = 44 186,27

To nie żart, wąs na Montmartre ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wczoraj pogoda dała się nam we znaki, 38°C w cieniu to nie przelewki (ⴲ﹏ⴲ) Mimo to się nie poddaliśmy i tym razem ruszyliśmy na podbój Dzielnicy Łacińskiej i zwiedzanie Notre Dame. Może dużo tego nie było, ale parę godzin zeszło. Na
enron - 44 207,64 - 21,37 = 44 186,27

To nie żart, wąs na Montmartre ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wcz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoonek95
anoonek95
anoonek95 23.06.2026, 10:00:36 via Wykop
  • 3
@enron: ale moggujesz tymi wpisami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
arinkao
arinkao
22.06.2026, 10:28:05
  • 60
Makaron z truskawkami.

#gotujzwykopem #arinkaofood
arinkao - Makaron z truskawkami.

#gotujzwykopem #arinkaofood

źródło: 20260622_122166

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoonek95
anoonek95
anoonek95 22.06.2026, 11:29:06 via Wykop
  • 20
@arinkao: chleba do tego wez, bo bez chleba sie nie najesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
22.06.2026, 06:30:00
  • 1
✨️ Jak poradzić sobie z zdradą i kryzysem w małżeństwie? Ⓘ
Witam, chciałbym opowiedzieć co mnie spotkało i zapytać was o rady.

Po 15 latach związku (7 lat po ślube) dodam, że mam 31 lat i bylismy swoimi "pierwszymi' sprawdziły się moje przypuszczenia. Żona przyznała się do zdrady i że kocha innego.
Od czerwca tego roku jej relacja "przyjacielska" z kolegą z pracy przerodziła się w coś więcej. Obecnie od 1,5 miesiąca wprowadziła się na
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoonek95
anoonek95
anoonek95 22.06.2026, 09:57:04 via Wykop
  • 4
@mirko_anonim: dobry kukold z cb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ibleedforyou
ibleedforyou
12.06.2026, 23:55:38
  • 4
a dziś mam w końcu wolne jprdl
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoonek95
anoonek95
anoonek95 12.06.2026, 23:56:58 via Wykop
  • 1
@ibleedforyou: mi już prawie tydzień minął... życie inaczej wygląda jak człowiek nie martwi sie pójściem do kołchozu
  • Odpowiedz
Naczelna_Hedonistka
Naczelna_Hedonistka
12.06.2026, 16:46:30
  • 268
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoonek95
anoonek95
anoonek95 12.06.2026, 23:52:26 via Wykop
  • 4
I c------i bym wylizał, aż sok by leciał z cipeczki.

i z takimi tu siedzimy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
anoonek95
anoonek95
anoonek95 12.06.2026, 23:46:23
  • 1
#korsir jak obstawiacie zdąży zrobić dżipa przed wakacjami

czy dżipek bedzie gotowy do wakacji...

  • tak 1.7% (3)
  • nie 62.7% (111)
  • sprzeda go na części 35.6% (63)

Oddanych głosów: 177

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wojtekg93
wojtekg93
wojtekg93
13.06.2026, 04:45:48 via Wykop
  • 15
@anoonek95: Pytasz o wakacje 2027? Jeśli tak to jest na to mała szansa.
  • Odpowiedz
SlodkiLeon
SlodkiLeon
13.06.2026, 05:28:08 via Wykop
  • 13
@anoonek95: jego życie to wieczne wakacje, więc ma jeszcze trochę czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
anoonek95
anoonek95
anoonek95 10.06.2026, 23:58:54
  • 32
W końcu mem o sortowaniu śrubek stał sie faktem xdd Co rykłem na początku filmu to moje xd Czego ten człowiek nie wymyśli żeby nie robić kampera albo chociaż dokończyć tego ulepa co kupił na albanie...

#korsir
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

javelin
javelin
11.06.2026, 00:11:46 via Wykop
  • 23
@Korsir nie robi kampera, bo gdyby go zrobił, to musiałby nim jeździć na wyprawy. A skąd pomysł, że on ma na to ochotę? Dobrze jest tak, jak jest.
  • Odpowiedz
teargas666
teargas666
teargas666
11.06.2026, 05:01:27 via iOS
  • 13
To jest tak popelina ten jego kanał…
  • Odpowiedz
Mooher
Mooher
03.06.2026, 19:34:55
  • 6
#kikiswiat Jak zwykle cwany jasiu dobrze rozkminił temat. Ojciec pojechał po górach pochodzić z matulą, to żeby nie musieć sam pracować przy budowie domu i jednocześnie nie pokazać że ma się dwie lewe do roboty lub też że sam nic nie zbudował co jasno wskazało by na jego elementarny brak wiedzy budowlanej i wyjebkę na robotę, kiki zabrał smyka na męski wypad w tym samym czasie. Przy okazji wpadł najeść
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoonek95
anoonek95
anoonek95 04.06.2026, 17:00:19 via Wykop
  • 2
@Mooher: oni nawet spia w tych samych ciuchach co w dzien w nich chodza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
John_Edgar_Hoover
John_Edgar_Hoover
02.06.2026, 16:27:05
  • 2
#podrywajzwykopem #tinder
Laska pisze też w opisie, że jej marzeniem jest pomodlić się z przyszłym mężem w Auschwitz, więc już nie wiem czy to trolling czy nieznajomość życia. Przecież związek to sztuka kompromisu, a nie odhaczanie z checklisty ¯\(ツ)/¯
JohnEdgarHoover - #podrywajzwykopem #tinder 
Laska pisze też w opisie, że jej marzeni...

źródło: Screenshot_20260602_182454_Chrome

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoonek95
anoonek95
anoonek95 02.06.2026, 16:35:20 via Wykop
  • 3
@John_Edgar_Hoover: po 2 punkcie przestalem czytac
  • Odpowiedz
Realizm123
Realizm123
30.05.2026, 08:52:17
  • 10
Jesteście samotni, bo jesteście TCHÓRZAMI xd

Czytanie fb to dobra zabawa, ludzie tam mają 30 iq

#przegryw #zwiazki
Realizm123 - Jesteście samotni, bo jesteście TCHÓRZAMI xd

Czytanie fb to dobra zabaw...

źródło: 7430

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoonek95
anoonek95
anoonek95 30.05.2026, 10:42:54 via Wykop
  • 0
@cognjac: nick pewnie tez masz damski dla atencji xd
  • Odpowiedz
kakaowy_chlebicek
kakaowy_chlebicek
29.05.2026, 09:52:38
  • 44
Ale c-----o jakbym miał teraz siedzieć w robocie. Od 8 lat nie pracowałem #przegryw
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoonek95
anoonek95
anoonek95 29.05.2026, 11:03:30 via Wykop
  • 1
@what-up: ale co to za zycie..
  • Odpowiedz
synbozy777
synbozy777
29.05.2026, 08:08:44
  • 0
Jakie apki do szukania samic polecacie?
Oczywiscie cos innego niz #tinder

#badoo #randkujzwykopem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoonek95
anoonek95
anoonek95 29.05.2026, 08:20:36 via Wykop
  • 7
jak nie masz mordy to lepiej sobie odpuscic bo szkoda czasu na to gowno
  • Odpowiedz
anoonek95
anoonek95
anoonek95 28.05.2026, 20:55:05
  • 2
kompromitacja cwela odbyta... #przegryw #zwiazki

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.08.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking