
Były szwedzki SS-man: "Polacy to powinni nazistom na kolanach dziękować."

Szwedzki esesman przekonuje czytelników swoich wspomnień, że w rzeczywistości naziści dali prymitywnym Słowianom dobrą pracę, nauczyli ich jak używać mydła, dobrze karmili, a nawet organizowali dla nich spektakle i kabarety w ich ojczystych językach. Istna idylla!
z- 133
- #
- #
- #
- #
- #
- #
![Gołda Tencer: Żyd Żydowi robi krzywdę. Oni zgotowali nam piekło [WYWIAD]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_ZGx35nGlgMAGInjohbl388v13aYigkCs,w220h142.jpg)








![Ryszard Lubicz (ur. 1959, zm. 22 lutego 2012) - PAMIĘTAMY [*]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_GBTOjPuoCjXKCHpxZeSjYmdF78Hy9a0f,w220h142.jpg)








