Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Alpha_Male

Alpha_Male

Dołączył 18 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6217
  • Znaleziska 1619
  • Mikroblog 4598
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 24
Alpha_Male
Alpha_Male 23.03.2025, 17:43:00
  • 6
#awanturaokase no i super wszyscy muszą gonić zabetonowanych mistrzów i grać ostro, to wiadomo, że przy odpowiedzi 5 raz na pytanie va banque się noga może powinąć. A idź pan panie ibisz.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nacho_Libre
Nacho_Libre
23.03.2025, 05:36:58
  • 15
#sluchamzlastfm #sluchamzlastfm2 #muzyka #spotify #lastfm

Dzień dobry,

W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.

Słucham
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 23.03.2025, 07:35:28 via Wykop
  • 3
@Nacho_Libre:
AlphaMale - @NachoLibre:

źródło: 1000022583

Pobierz
  • Odpowiedz
Gmeras
Gmeras
22.03.2025, 19:45:17
  • 3308
Moje drogie Mirki i Mirabelki, chciałem tylko poinformować, że dziś odeszła moja ukochana Ewa.

#chcesiewyzalic
  • 312
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 22.03.2025, 20:40:39 via Wykop
  • 1
@Gmeras: ehh przykro mi, trzymaj się.
  • Odpowiedz
s0bieskii
s0bieskii
20.03.2025, 16:04:02
  • 442
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 20.03.2025, 17:09:13 via Wykop
  • 0
@s0bieskii: momentami pomijałem, bo samo czytanie było ciężkie, a Ty to musiałeś przeżyć. Wszystkiego dobrego, należy Ci się!
  • Odpowiedz
apaczacz
apaczacz
13.03.2025, 10:07:22
  • 69
#heheszki
#humorobrazkowy
apaczacz - #heheszki 
#humorobrazkowy

źródło: temp_file4011617669806408821

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 13.03.2025, 12:06:35 via Wykop
  • 0
@r5678: u mnie jest raz w miesiącu mniej więcej (raczej więcej niż mniej, zwłaszcza jak są grube opady śniegu, bo szambo przecieka i się napełnia zamiast opróżniać jak większość szamb w mojej wsi ;) ) i kosztuje 240 złotych.
  • Odpowiedz
Alpha_Male
Alpha_Male 13.03.2025, 15:04:27 via Wykop
  • 1
@razorn3: teraz już nie ma tak lekko i gminy sprawdzają (chyba mają taki obowiązek) umowy z firmami i faktury za wywóz (u mnie w gminie było że przynajmniej jedna na kwartał). A przed tym jak gadałem z szmbiarzem to mówił, że niektórzy raz na rok wybierają, gdyby każdy miał wybierać raz na miesiąc / dwa to by szambiarek nie wystarczyło w gminie (tzn. wtedy pojawiłyby się nowe).
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
12.03.2025, 11:58:47
  • 123
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 12.03.2025, 13:36:12 via Wykop
  • 63
@1-1-1-1: nie wiem po co on ją blokował, ale ma czasem głupie odpały i jakkolwiek rozumiem jego "walkę", to ciężko mi popierać jego metody.
Babka wiadomo, głupie parkowanie, głupie tłumaczenie.
Ale z tej całej trójki to najgłupszy chyba ten od druta: nie zna historii ani kontekstu (może chłop blokuje babkę do czasu przyjazdu policji, bo go potrąciła), ale grozi pobiciem, bo biedna kobieta.
  • Odpowiedz
Alpha_Male
Alpha_Male 12.03.2025, 15:49:10 via Wykop
  • 4
bo SM i policja nie działają


@klawiszs: "w dniu dzisiejszym pouczenie" :)
Tak czy siak Wojtek czasem bywa złośliwy lub dziwny, choć z korzyścią dla widowiska ;)
  • Odpowiedz
Horkheimer
Horkheimer
11.03.2025, 19:58:26
  • 94
Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego w Polsce jest takie społeczne przyzwolenie na jazdę po chodniku i generalnie łamanie przepisów dotyczących ruchu?
(zdjecie z neta)

#polska #zalesie #prawojazdy
Horkheimer - Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego w Polsce jest takie społeczne przyzwo...

źródło: jazda-po-chodniku-1-1

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 11.03.2025, 22:05:07 via Wykop
  • 56
@Horkheimer: no i masz prawdziwe studium, obrońcy "ja tylko na chwilę", "daleko, paczki ciężkie", "w Berlinie to nawet gorzej" i absolutny numer jeden: "trzeba być nieszczęśliwym człowiekiem, żeby się czepiać".
Jako społeczeństwo nie zasługujemy jeszcze na chodniki, możemy jedynie wyznawać Święty Samochód.
  • Odpowiedz
Alpha_Male
Alpha_Male 12.03.2025, 07:17:22 via Wykop
  • 1
Jestescie zwyklymi prymitywami ktorzy nienauczeni są życia w społeczeństwie.


@stara_biauka_: tymczasem życie w społeczeństwie:
jazda po chodnikach, parkowanie na trawnikach, ignorancja, brak empatii i "plaskacze że na ryj" dla tych, którzy się sprzeciwiają takim zachowaniom.

@niebadzogrem ale wiesz pewnie, że przy takim punkcie (może nie tym konkretnym, ale Konfitura na kanale pokazywał inny punkt dpd) to ten kurier i pewnie jeszcze 5 innych parkują tu tak dzień w dzień. To już nie
  • Odpowiedz
Alpha_Male
Alpha_Male 12.03.2025, 12:37:54 via Wykop
  • 1
@niebadzogrem: czyli powinniśmy pozwolić kurierom i dostawcom łamać przepisy, bo:
- mają ciężko i daleko
- jak kurier ma iść X metrów to niestety, ale da radę zrobić jedną dostawę na dzień
- podniosą nam ceny
A teraz uwaga, hiperbola, jako jedyna słuszna konsekwencja takiego przymykania oczu.
Nie warto się ograniczać tylko do jazdy po chodniku i zakazów zatrzymania, można jeszcze znieść dla nich limity prędkości (i tak nikt nie przestrzega), zakazy wjazdu (wystarczy dodać
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
11.03.2025, 09:26:24
  • 0
Hej, gdybyście mieli skonfigurować dla siebie taką Mazdę MX5 który kolor byście wybrali? Siostra spać po nocy nie może bo ma problem z kolorem, może wy jej jakiś wybierzcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie klasyka, czerwony to szybki i taki bym wybrał, ale jeździ tego tyle w tym kolorze, że chciałoby się coś innego.

#samochody #motoryzacja #mazda #miata #
Atypical - Hej, gdybyście mieli skonfigurować dla siebie taką Mazdę MX5 który kolor b...

źródło: 1000014140

Pobierz

Który kolor wybralibyście do swojej Mazdy?

  • Soul Red 55.8% (129)
  • Arctic white 9.5% (22)
  • Machine grey 11.3% (26)
  • Aero grey 6.9% (16)
  • Zircon sand 11.7% (27)
  • Jet black 4.8% (11)

Oddanych głosów: 231

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 11.03.2025, 13:22:39 via Wykop
  • 0
@Atypical: mam cx-30 machine grey i jest to fajny kolor, ale chyba bym takiego nie wziął do mx-5 :)
  • Odpowiedz
Maib
Maib
06.03.2025, 18:05:50
  • 14
Co ten Polsat odwala, czemu puszczają powtórkę meczu sprzed roku zamiast transmisji live?
#mecz
Maib - Co ten Polsat odwala, czemu puszczają powtórkę meczu sprzed roku zamiast trans...

źródło: temp_file6834542492991914028

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 06.03.2025, 19:32:59 via Wykop
  • 2
@culker: niesamowite, jednak druga połowa też się znalazła na płycie :)
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
06.03.2025, 18:07:29
  • 19
Molde 2 - 0 Legia; Eriksen

MIRROR: https://streamin.one/v/57b7e3fa

#mecz #golgif #ligakonferencji #legia
uncle_freddie - Molde 2 - 0 Legia; Eriksen

MIRROR:  https://streamin.one/v/57b7e3fa
...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 06.03.2025, 19:29:00 via Wykop
  • 1
@uncle_freddie: to przecież Todd z Breaking Bad!
  • Odpowiedz
oficjalne_konto
oficjalne_konto
oficjalne_konto
05.03.2025, 19:21:39
  • 0
Przed chwilą wybrałem mieszkanie z pomocą wykopu, pora na parking.
Które miejsce najlepsze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wolne oznaczone na zielono. Wejście do windy oznaczone.

#motoryzacja #samochody #polskiedrogi #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #nieruchomosci
oficjalne_konto - Przed chwilą wybrałem mieszkanie z pomocą wykopu, pora na parking.
...

źródło: Screenshot 2025-03-05 at 20.29.50

Pobierz

Jakie

  • 12 11.2% (13)
  • 19 17.2% (20)
  • 23 3.4% (4)
  • 28 31.0% (36)
  • 40 5.2% (6)
  • 43 3.4% (4)
  • 44 6.0% (7)
  • 45 14.7% (17)
  • 47 2.6% (3)
  • 60 5.2% (6)

Oddanych głosów: 116

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 06.03.2025, 07:18:32 via Wykop
  • 0
@oficjalne_konto: chyba 23 ze względu na miejsce na rowery. 37 jest ciekawe, ale wjazd tylem w to miejsce pewnie może być kłopotliwy (dużo cofania), za to przodem niestety mocno zależny od sąsiada (a potem znów wyjazd tyłem, w dodatku drzwi od ściany) - jak kiepsko zaparkuje, albo ma długie auto, to sporo manewrowania. Z tego rzędu wziąłbym najwyżej 40, albo 38, przy czym wtedy ten co weźmie 37 może mieć
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
05.03.2025, 06:55:35
  • 447
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: temp_file5128404711529412021

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 05.03.2025, 07:59:25 via Wykop
  • 322
@R_O_T_T_E_N:
Dostawca o 16: zaraz u Pana będziemy
Dostawca o 20: Panie, który to dom
  • Odpowiedz
hansoloxd
hansoloxd
25.02.2025, 20:05:48
  • 1616
Jakieś 4 lata temu kupiłem w salonie samochód. Do samochodu dołączony został VOUCHER (vide zdjęcie).

Tak, dobrze kojarzycie, Holiday Park zasłynął w czasie powodzi z przerwania wałów koparką aby ratować osrodek (było nawet śledztwo)

Z racji tego ze kupon za rok traci ważność postanowiłem spróbować go wykorzystać i zacząłem rezerwacje na stronie.

Aby
hansoloxd - Jakieś 4 lata temu kupiłem w salonie samochód. Do samochodu dołączony zos...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 25.02.2025, 20:57:15 via Wykop
  • 106
@hansoloxd: dodaj jeszcze, że ten voucher (przynajmniej ten, co ja mam) można wykorzystać tylko poza sezonem, czyli do 15 czerwca, nie licząc tygodnia, w którym jest Boże Ciało, swięta, długie weekendy itp. i to w dodatku tylko weekend - weekend. Nie można zacząć pobytu np. w środę.
A jak zobaczyłem ceny w sezonie to złapałem się za głowę, kto tam jeździ?

We Włoszech za domek z grillem gazowym i klimatyzacją
  • Odpowiedz
Alpha_Male
Alpha_Male 26.02.2025, 06:13:54 via Wykop
  • 0
kilkaset domków


@voldi: nie no tyle to nie, chyba, że wszystkich razem (w sensie sumując wszystkie obiekty). Kilkaset to jest na kempingach np. we Włoszech, ale to są obiekty dużo większe jeśli chodzi o obszar :)
  • Odpowiedz
Alpha_Male
Alpha_Male 27.02.2025, 21:23:08 via Wykop
  • 0
@zbyhu1: toć piszę, że nie jadłem :)
  • Odpowiedz
rycerznakoniu
rycerznakoniu
26.02.2025, 19:44:42
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 26.02.2025, 21:53:09 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Truska1
Truska1
21.02.2025, 20:08:26
  • 20
#farma z kim Cipcia będzie teraz rozmawiać? Bo wczoraj mówił, że ma ochotę tylko z Wiolą a reszta jest fałszywa ;C
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 21.02.2025, 20:16:52 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
lichwiarz
lichwiarz
04.02.2025, 07:23:37
  • 794
Lecimyyy!! xD @mickpl

https://pekabexdevelopment.com/inwestycja/osiedle-neonowe/?utm_source=googleads&utm_medium=cpc&utm_campaign=generic&gad_source=1&gclid=CjwKCAiA74G9BhAEEiwA8kNfpeFMhHqIn0LfkLDjpRQxZDrXU3Pi-D1wlgP1CgQYVqsuLUaRNzKlbhoCC2MQAvD_BwE

#nieruchomosci
lichwiarz - Lecimyyy!! xD @mickpl

https://pekabexdevelopment.com/inwestycja/osiedle-...

źródło: 2025-02-04_08h21_26

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 04.02.2025, 09:21:29 via Wykop
  • 0
i jeszcze ten gówniany wygenerowany obrazek xD


@wankstain: Czy leci z nami pilot? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
grap32
grap32
31.01.2025, 13:46:51
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 31.01.2025, 15:59:32 via Wykop
  • 1
@grap32: raz mnie odwoził taki wujek wąsacz na wazne wydarzenie, mieliśmy jechać autostradą i najpierw minął pierwszy wjazd ale powiedział,że to nic, bo drogą obok będzie równie dobrze. Potem nagadał się jak to on zna te okolice, ile razy tu był itp., i ostatecznie wjechał na wjazd w złą stronę, więc musiał zawracać na tym węźle, który mijaliśmy wcześniej.
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
22.01.2025, 07:20:10
  • 83
Normalny chłop ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki #logikaniebieskichpaskow #takasytuacja
WielkiNos - Normalny chłop ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki #logikaniebieskichpaskow #takasytuac...

źródło: temp_file4007569630255821032

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 22.01.2025, 09:07:04 via Wykop
  • 11
@WielkiNos: zależy do kogo to powiedział, do dziecka czy do niej?
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
13.01.2025, 09:22:01
  • 57
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 13.01.2025, 11:54:45 via Wykop
  • 1
@adam-pajac: ja to jej pytanie na końcu nawet rozumiem jeśli odczytam je w ten sposób: zdradziła, skrzywdziła drugą osobę, a teraz chce żeby modlitwa sprawiła, by ta osoba jej to wybaczyła i chciała być z nią. Jeśli modlitwa by działała, to tak jakby Bóg sprawił, że ta druga osoba chce czegoś, czego nie chciała, wbrew niej samej. To od męża ma wyjść czy chce, ale oczywiście o co on miałby
  • Odpowiedz
marek2092
marek2092
31.12.2024, 16:52:47
  • 22
Nie rozumiem ludzi który już o 18 nadupcają fajerwerkami
#sylwester
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 31.12.2024, 18:48:09 via Wykop
  • 2
@marek2092: ja odpowiem, bo sam strzelam wcześniej, głównie dla dzieci. O 12 już są ledwo żywe, jeśli w ogóle dotrwają.
Poza tym wtedy wszyscy strzelają, to można sobie popatrzeć z okna na spokojnie. Już by mi się nie chciało wychodzić ;)

  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 21
  • Strona 5 z 21
  • >
  • https://www.youtube.com/watch?v=DJoWn3Nq7qE
  • Nowa Huta

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.04.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.01.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.05.2018

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 29.11.2016

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking