Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Alpha_Male

Alpha_Male

Dołączył 18 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6219
  • Znaleziska 1620
  • Mikroblog 4599
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 24
mirko_anonim
mirko_anonim
14.07.2025, 11:10:57
  • 50
✨️ Dlaczego warto mieszkać poza miastem? Ⓘ
Wszyscy o tym że #demografia słaba bo ludzi nie stać na mieszkania albo za małe ale czemu nikt nie bierze pod uwagę domu, co właściwie jest najlepszą opcją dla dzieci? Wgl pomijając dzieci to czemu ludzi ciągnie do mieszkania w centrum w 2025? Bo wszystkie żale nt. #mieszkanie to właśnie, że ich nie stać na MIESZKANIE w CENTRUM. Poważnie pytam, mieszkając np.
mirkoanonim - ✨️ Dlaczego warto mieszkać poza miastem? Ⓘ
Wszyscy o tym że #demografia...

źródło: 215735-76a1-1200x0-sc1x77778_typowy-dom-dla-polskiej-rodziny11-budujemydompl

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 14.07.2025, 13:10:05 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
09.07.2025, 15:28:13
  • 9
#pytanie #lazienka #9gag #pdk
Znalazłem na 9Gag i też się zastanawiam
CipakKrulRzycia - #pytanie #lazienka #9gag #pdk
Znalazłem na 9Gag i też się zastanawi...

źródło: IMG_20250709_172649

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 09.07.2025, 16:53:03 via Wykop
  • 6
@CipakKrulRzycia: żeby się nie udusić w razie połknięcia
  • Odpowiedz
W.....m
konto usunięte 08.07.2025, 14:54:12
  • 124
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 08.07.2025, 17:46:36 via Wykop
  • 27
Niektórzy pisali, żeby pomimo wyniku mu zaliczyli xD, i że to zmotywuje młodych. Dla mnie głupota.


@Wimix21: ja już na LinkedIn widziałem komentarz albo posta jakiejś julki z hr żeby mu dać jakiś honorowy indeks albo status studenta i wywołała kilka uczelni. A dziadzia nawet matury nie ma. Ludzie kochani.
  • Odpowiedz
frugASS
frugASS
27.06.2025, 12:19:02
  • 94
Idę se tam
frugASS - Idę se tam

źródło: temp_file1222180512785677386

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 27.06.2025, 13:28:12 via Wykop
  • 1
@frugASS: fajny autobus, taki 5/10
  • Odpowiedz
JanDzbanPL
JanDzbanPL
18.06.2025, 16:47:52
  • 167
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 18.06.2025, 17:17:52 via Wykop
  • 15
@JanDzbanPL: @Squanto pewnie prowadzi sklep i kurier nie chciał wnieść 10 skrzynek wina, chociaż miało być przed wejście, ale co mu szkodzi pomóc kobiecie, pół godziny go nie zbawi.
To była afera, teraz już nie ma afer.
  • Odpowiedz
Alpha_Male
Alpha_Male 19.06.2025, 11:44:09 via Wykop
  • 0
@ApacerPL:
tu podsumowanie:
https://wykop.pl/link/6001171/podsumowanie-znalezisk-z-afery-kurierskiej-blogerka-kurier-lysy-z-glownej
tu są jeszcze mirrory filmików :)
https://wykop.pl/wpis/70683465/pamietacie-afere-z-ta-baba-i-kurierem-ktory-odmowi
  • Odpowiedz
kiedyswygramzycie
kiedyswygramzycie
kiedyswygramzycie
13.06.2025, 09:05:34
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 13.06.2025, 11:11:00 via Wykop
  • 1
@kiedyswygramzycie: a to pod blatem okrągłe to co to jest? Felga od ciężarówki? Taki fancy stolik ktoś zrobił?
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
06.06.2025, 10:25:13
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 06.06.2025, 12:17:10 via Wykop
  • 0
@niedorzecznybubr: ok coca-coloski
  • Odpowiedz
FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr
02.06.2025, 02:22:50
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 02.06.2025, 04:27:24 via Wykop
  • 0
przecież prawa strona robi dokładnie to samo


@JeszczeZyje: ale dla Polski, a nie für Deutschland ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Owlosiaty-Dzik
Owlosiaty-Dzik
01.06.2025, 18:12:39
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 01.06.2025, 20:08:55 via Wykop
  • 0
polaczka można poznać po samym ubiorze. Totalne bezguście.


@_____________________: "polaczka" można poznać po tym, że interesuje się tym, jak jest ubrany jest jego rodak na wakacjach
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
31.05.2025, 06:14:24
  • 45
Ciekawe co teraz robi Gabriel Fleszar
Mega_Smieszek - Ciekawe co teraz robi Gabriel Fleszar

źródło: temp_file7046875961920302706

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 31.05.2025, 07:15:24 via Wykop
  • 10
@jednorazowka: supportowała body positive, ale potem dostała Ozempic :)
  • Odpowiedz
GoNutz_pl
GoNutz_pl
30.05.2025, 10:06:41
  • 2135
#rozdajo
Lurkuje tutaj juź od dawna aż wreszcie odważyłem się napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°) tym bardziej, że jest okazja!
Od dosłownie kilku dni jestem odpowiedzialny za pokazanie marki GoNutz.pl w social mediach i zaczynam od Wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zamiast finansować facebooka czy tiktoka
GoNutz_pl - #rozdajo 
Lurkuje tutaj juź od dawna aż wreszcie odważyłem się napisać ( ...

źródło: 510434-Mango-Suszone-Plastry

Pobierz
  • 369
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 30.05.2025, 11:00:16 via Wykop
  • 1
@GoNutz_pl: mango, chociaż kiedyś miałem przywiezione takie z Filipin i było inne, niż to kupione w Polsce. W sensie lepsze, ale może było jakoś "podrasowane" ;)
  • Odpowiedz
Alpha_Male
Alpha_Male 30.05.2025, 11:07:29 via Wykop
  • 42
Myślę, że się nie zawiedziesz


@GoNutz_pl: to się okaże 2 czerwca ;)
  • Odpowiedz
ubijakitopiel
ubijakitopiel
30.05.2025, 06:27:22
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 30.05.2025, 08:15:36 via Wykop
  • 0
do tego na pułkach tak jakoś mniej rzeczy


@Lethaliity: bo ludzi stać to wykupują, proste. Za Bidena były pełne półki, bo nikogo nie było stać.
Klasyczny błąd przeżywalności ;)
  • Odpowiedz
Bunch
Bunch
28.05.2025, 03:48:12
  • 8
Jedni dbają, inni mają gdzieś #polskiedomy
Bunch - Jedni dbają, inni mają gdzieś #polskiedomy

źródło: pC5k9kuTURBXy85ZjJmZTdhNS0yOWRlLTQxMWItOTNiNy00MGU5YzFhNjgyYTAuanBlZ5GTAs0DSM0CTt4AAqEwBqExAQ

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 28.05.2025, 04:37:28 via Wykop
  • 4
@Bunch: jak typowy tuning: grat zjadany przez rdzę, bez progów, ale wielka felga jest ;)
  • Odpowiedz
Nadia_
Nadia_
23.05.2025, 07:16:16
  • 8
Mieszkam w bloku, w zeszłym roku w rogu okna, pokoju dzieci, gniazdo zbudowały jaskółki okonówki. Takie małe urocze białe ptaszki. Obserwowałam je cały rok i okna myłam wtedy, kiedy wydawało mi się, że ich tam nie ma. Z tego co czytałam, mają lęg ok 3 razy w roku. A że mieszkamy wysoko to okna od strony podwórka aż tak się tam nie brudzą. Codziennie wieczorem jak usypiam dzieci to słucham sobie tych
Nadia_ - Mieszkam w bloku, w zeszłym roku  w rogu okna, pokoju dzieci, gniazdo zbudow...

źródło: ptak-oknowka-jaskolka-oknowka-ptak-delichon-urbicum_l

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 23.05.2025, 10:27:38 via Wykop
  • 0
@Nadia_: @haabero przecież jak się szyba zbije to wymienia się tylko środek, nawet rama zostaje. Gdzie to gniazdo jest, na szybie? :)
  • Odpowiedz
Damianowski
Damianowski
11.05.2025, 05:39:18
  • 15
Sprzedamm Hondę Civic VIII 5D z 2006r 1.4 83km
Utrzymana w bardzo dobrym stanie, bez wkładu własnego itp
Rok temu miała tylko jedną usterkę w postaci zapowietrzonych hamulców, ale już dawno została naprawiona.

Fajne autko, ale jednak team automat xD

Przebieg
Damianowski - Sprzedamm Hondę Civic VIII 5D z 2006r 1.4 83km
Utrzymana w bardzo dobry...

źródło: dc4b3de0-db6d-4d5a-ab30-50c93483f13c

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 11.05.2025, 07:14:25 via Wykop
  • 1
@Damianowski: jedno z moich niespełnionych marzeń motoryzacyjnych, oczywiście nie w wersji 1.4 :)
  • Odpowiedz
Clefairy
Clefairy
09.05.2025, 13:01:37
  • 356
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 09.05.2025, 13:58:05 via Wykop
  • 2
@Clefairy: pewnie na przeciętnego Polaka nie mieliby żadnych haków, żeby go kontrolować. Niestety nie przewidzieli, że haki na Nawrockiego wyciekną tak czy owak.
  • Odpowiedz
Crusix
Crusix
29.04.2025, 03:14:40
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 29.04.2025, 04:21:15 via Wykop
  • 0
@Crusix: daj znać o ile wzrosło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
S.....r
S.....r
konto usunięte 22.04.2025, 14:10:05
  • 127
Pół roku temu kupiłem sobie laptopa i czuję się oszukany bo Xkom przecenił ten sam model przed świętami o 500 zł

#nieruchomosci #heheszki
S.....r - Pół roku temu kupiłem sobie laptopa i czuję się oszukany bo Xkom przecenił ...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 22.04.2025, 16:09:32 via Wykop
  • 3
@Satan_Was_a_Babyboomer: nie możemy podawać cen, bo nie będziemy mogli ich wtedy dowolnie zmieniać, czyt. obniżać.
Co za absurd
  • Odpowiedz
jabol6000
jabol6000
04.04.2025, 04:00:45
  • 1578
#heheszki
jabol6000 - #heheszki

źródło: 1000008860

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 04.04.2025, 05:35:37 via Wykop
  • 661
Albo klasyk

kiedy zrobisz coś źle, a inni dobrze:

patrz na tamtych, oni jakoś zrobili dobrze


kiedy
  • Odpowiedz
Alpha_Male
Alpha_Male 04.04.2025, 08:03:54 via Wykop
  • 0
@otsutsuki: @Kolarzino @BulgarskiTaboret dokładnie tak, wszystkie te teksty też słyszałem :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 21
  • Strona 4 z 21
  • >
  • https://www.youtube.com/watch?v=DJoWn3Nq7qE
  • Nowa Huta

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.04.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.01.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.05.2018

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 29.11.2016

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking