Wpis z mikrobloga

#mbank #banki #finanse

chyba czas zmienić bank. W mbanku w końcu zmiany, które uderzają bezpośrednio we mnie. Są jakieś dobre alternatywy?

z ich wiadomości:
- podnosimy do 300 zł kwotę minimalnej, bezpłatnej wypłaty w bankomatach naszej sieci
- wyłączamy bankomaty Euronet i Santander Bank Polska z naszej sieci bankomatów (z wyjątkiem urządzeń w naszych placówkach). Za wypłatę w nich zapłacisz 5 zł,
  • 18
  • Odpowiedz
@wacek_1984: Ja, od dawna mam Pekao i w, miarę polecam, nie mają fakapów, nie ma problemów, ale nie wiem jak dokładnie z cennikiem, bo nic nie płacę więc nie sprawdzałem nawet
  • Odpowiedz
@feroze_adrien: ja mam w Alior i są "korzyści", 2 lub 3 są za darmo, m.in brak opłat w bankomatach, brak opłat przy przewalutowaniu i jakiś cashback.
Generalnie konto mam już z 15 i w sumie brak problemów.
  • Odpowiedz
@feroze_adrien: Borze iglasty po raz pierwszy w zyciu mi sie wykop do czegos przydal! Juz mnie wkurzal mBank ale z przyzwyczajenia konto tam mam od 18 lat i nie chcialo mi sie przenosic. Czas najwyzszy!
  • Odpowiedz
@komakow: tak? A mi pobrali opłatę nie wiadomo za co. Nie mówiąc o 70zl potrącenia za wypłatę blikiem pieniędzy z bankomatu. I 3zl jakaś opłata wyrównawcza nie wiadomo za co
  • Odpowiedz
@feroze_adrien: Ja mam od wielu lat konto Przekorzystne w Pekao. Konto jest darmowe, karta jest darmowa pod warunkiem wpływu 500 zł/miesiąc i jednej transakcji kartą miesięcznie. Jest to również karta wielowalutowa, brak prowizji za wypłaty zagranicą. Bardzo korzystne przewalutowanie - praktycznie średni kurs dostawcy karty, nie opłaca się kupować waluty przed wyjazdem lub już zagranicą, lepiej po prostu wypłacić z bankomatu na miejscu jeśli się znajdzie taki, którego operator również nie
  • Odpowiedz