Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Aiween

Aiween

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7619
  • Znaleziska 579
  • Mikroblog 7040
  • Obserwujący 52
  • Obserwowane 109
piottrek
piottrek
piottrek
05.05.2025, 15:17:22
  • 0
Witajcie, czy ktoś poleci tablet z rysikiem do kwoty maks 1500zł? Czym mniej tym lepiej oczywiście, ale żeby miał te 8gb ram i w miarę wydajny procesor. Zależy mi na androidzie ze względu na kontrolę rodzicielską #tablet #tablety #android
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aiween
Aiween 20.05.2025, 09:52:50 via Wykop
  • 0
@piottrek: ja kupilem za wpisem jakiegos mirka Lenovo Xiaoxin Pro 2025 prosto z Aliexpressu ~` 1350 z jakąś zniżką wyszło. 12.7 cala, 12 ramu, 256 gb jest rysik, śmiga, wszystko działa. Dzieci mogą netflixa w spokoju ogladac :D także mogę w sumie polecic
  • Odpowiedz

462

Przepadł jak kamień w wodę. Razem z nim 14 mln zł

Przepadł jak kamień w wodę. Razem z nim 14 mln zł

Policja i prokuratura w Szczecinie poszukują listem gończym asesora komorniczego Łukasza Graczyka. Mężczyzna podczas zastępowania innego komornika wyprowadził z konta kancelarii 14 mln zł. A następnie przepadł jak kamień w wodę. Śledczy zakładają, że ukrywa się poza Polską.

Hannnah
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 10.04.2025, 16:21:52
  • 164
  • #
    komornik
  • #
    kradziez
Aiween
Aiween 11.04.2025, 09:42:38 via Android
  • 0
@ZaskroniecPapierzasty 14 mln to na waciki kiedy trzeba się ukrywać, poniżej 100 mln nawet bym nie rozważał
Aiween
Aiween 10.04.2025, 14:28:06
  • 1
#historiagospodarcza #ekonomicznelinki #ekonomia #aigenerated #banany

Jako młody człowiek, czytałem w czsie studiów kilka ciekawych historii ekonomicznych

Jedną z nich była pośrednia historia firmy z której narodziła sie firma Chiquita (United Fruit Company), szczerze mowiac próbowałem coś znaleźć ale aktualnie w internecie bardzo trudno dokopac sie do jakichs artykułów na ten temat. Porpsiłem wiec Ai w postaci Gemini żeby znalazł mi jakies zródła i napisał
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aiween
Aiween
Autor
10.04.2025, 15:10:46 via Wykop
  • 0
@ShadyTalezz: oj tak trzeba dopytywac ale ogolnie jestem pozytywnie zaskoczony jak sie gemini poprawilo, ogolnie uzywam copilota w pracy troche i innych dziwnych rzeczy ale Gemini jest ostatnimi czasy 10x lepsza wyszukiwarka niz google xD

The 1954 US-backed coup in Guatemala, which overthrew the democratically elected President Jacobo Árbenz, was a pivotal event that had profound and long-lasting consequences for the country, setting the stage for decades of violence and
  • Odpowiedz
Squirell_
Squirell_
05.04.2025, 07:34:46
  • 22
ehh i kolejny rok bliżej do piachu

#urodziny
Squirell_ - ehh i kolejny rok bliżej do piachu 

#urodziny

źródło: IMG_4763

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aiween
Aiween 05.04.2025, 09:20:55 via Android
  • 1
@Squirell_ kupiłem dla żony ale i tobie wszystkiego najlepszego
Aiween - @Squirell_ kupiłem dla żony ale i tobie wszystkiego najlepszego

źródło: temp_file2305076701004590067

Pobierz
  • Odpowiedz
Yuri_Yslin
Yuri_Yslin
21.12.2024, 10:44:55
  • 3
Ali to jednak potęga. Kupiłem sobie Lenovo Xiaoxin Pro 2025 z penem i case za łącznie 1100 PLN z VAT (kod black friday i jakieśtam promo). Najtańsza porównywalna opcja w PL z kejsem i penem na alledrogo to prawie 1800 zł za Lenovo P12, który ma... no nie wiem, 2x słabszy procesor? i tylko 60 Hz ekran.

Wtf.

#aliexpress #allegro #tablet
Yuri_Yslin - Ali to jednak potęga. Kupiłem sobie Lenovo Xiaoxin Pro 2025 z penem i ca...

źródło: obraz

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aiween
Aiween 04.04.2025, 15:37:35 via Android
  • 0
@Yuri_Yslin dzieciakom do bajek się to nada? Wyglada w sumie spoko
  • Odpowiedz
Aiween
Aiween 26.03.2025, 08:48:13
  • 0
Drogie mireczki z pod tagu #meble #dyi z 4 lata temu robiłem sobie kuchnie I kupiłem wyglądające porządnie zawiasy, polecone mi przez lokalny sklep meblarski

Okazało się że nie są najlepsze albowiem drzwiczki szafki spadły żonie na głowę, ułamał się zastrzask w obu zawiasach na raz (na zdjęciu) trochę mam dysonans bo wyglądały spoko, ciężkie, chodziły mega płynnie

Zamówiłem więc blumy na wymianę w tym samym rozmiarze bo
Aiween - Drogie mireczki z pod tagu #meble #dyi z 4 lata temu robiłem sobie kuchnie I...

źródło: temp_file4928319085321225577

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aiween
Aiween
Autor
26.03.2025, 08:50:12 via Android
  • 0
Blumy dla porównania które Zamówiłem 6,5 cm na 3
Aiween - Blumy dla porównania które Zamówiłem 6,5 cm na 3

źródło: temp_file1160011380963762824

Pobierz
  • Odpowiedz
thority
thority
20.03.2025, 10:27:50
  • 10
Czy Bartosz dobrze napisał zapracowanemu pciembiorcy?

#pracait
#pracbaza
#januszex
#korposwiat
thority - Czy Bartosz dobrze napisał zapracowanemu pciembiorcy?

#pracait 
#pracbaza
...

źródło: pciembiorca

Pobierz

Dobrze?

  • Dobrze 58.9% (116)
  • Niedobrze 14.2% (28)
  • To nie ma tak, że dobrze albo że niedobrze 26.9% (53)

Oddanych głosów: 197

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aiween
Aiween 20.03.2025, 11:57:46 via Wykop
  • 3
@thority: ja wam powiem ze to nie jedynie kwestia januszy biznesu. Miałem kilka podobnych sytuacji w korpo/dużych firmach

Np w takim Accenture z 8 lat kobitka na spotkanie spóźniła się pół godziny, złapała mnie jak wychodziłem, jakos tak wydusila z siebie przeprosiny wiec jeszcze poszedlem na rozmowę, 2 etapy pozniej dochodzimy do kwestii finansowych a ci rzucili kwotę połowe poniżej rynku - na wyśmianie zareagowali jaka to młodzież roszczeniowa :D
  • Odpowiedz
Aiween
Aiween 20.03.2025, 12:16:59 via Wykop
  • 0
@git_commit: panie jak człowiek był młody to był głupi :D
  • Odpowiedz

880

Premiera Honor Magic 7 Pro. Niemcy kupią 1000 zł taniej, a ty Polaku płać

Premiera Honor Magic 7 Pro. Niemcy kupią 1000 zł taniej, a ty Polaku płać

Flagowy Honor Magic 7 Pro trafił do sprzedaży w Europie, ale to w Polsce trzeba za niego najwięcej zapłacić. U nas 5700 zł w sieciówkach, a u Niemca, czy Anglika w sklepie Honora mniej niż 4700 zł. Dymania Polaków ciąg dalszy. No ale u nas tablet w gratisie, za to u nich pełne ubezpieczenie w cenie.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 15.01.2025, 14:13:52
  • 427
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    informacje
  • #
    android
Aiween
Aiween 16.01.2025, 08:29:08 via Wykop
  • 3
@jan-fifalski: właśnie dzięki temu możesz wejść na którąś z niemieckich stron, kupić w cenie jaką chcesz, zazwyczaj z darmową wysyłką(albo jakas drobna kwotą 5 euro). Ostatnio szczoteczkę do zębów zamawiałem z Włoch a wkłady do tejże z Hiszpanii. 2 telefony z niemiec, nawet jakis domek dla lalek zamawiałem bezpośrednio u producenta w NL
Masz normalnie w necie porównywarki cen międzykrajowe jak u nas ceneo.

Wolny rynek Europejski jest zajebisty.
b.....k
b.....k
konto usunięte 13.01.2025, 13:59:34
  • 444
Zrobiłem przelew blik na telefon, 250 PLN, niestety odbiorca źle podał numer. Próbowałem dodzwonić się na numer gdzie trafił przelew, na początku nikt nie odbierał, a po chwili zostałem zablokowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzwoniłem z innych numerów, ale jest tylko sygnał. Nie rozumiem jak można tak się zeszmacić za 250 PLN. No cóż, reklamacja w banku już złożona. Jeśli banku się nie wystraszy to poczekam na dane
  • 528
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aiween
Aiween 13.01.2025, 17:13:30 via Wykop
  • 3
@WykopX: z serii takich wpisów, jakies 2 prace - temu 7 lat temu pracowałem akurat jako kontroler finansowy przegladajac jakies wyciagi okazalo sie ze dostawalismy jakies dziwne przelewy co miesiac nie pasujace do faktur, bez opisu nikt sie nie pofatygowal sprawdzic czemu bo kwota mala, kolo 10k -15k Euro.

No ale zaczalem sobie grzebac, odezwalem sie do banku sprawdzilem wyciagi itd, okazalo sie ze wpływa to zwrot z pensji, bo
  • Odpowiedz
Aiween
Aiween 10.01.2025, 19:26:26
  • 0
#telefony tani telefon dla dzieciaka? w okolicy 1k
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aiween
Aiween
Autor
10.01.2025, 19:34:36 via Android
  • 0
@arc_tic wygląda spoko, dzięki popatrze
  • Odpowiedz
kodijak
kodijak
19.12.2024, 06:08:00
  • 72
Co za debil prognozuje temperatury 13-15 stopni jako wysokie? Jak będzie 20 to chyba klęskę żywiołową ogłoszą albo do piwnic zejdą.

#polska #pogoda #niewiemjaktootagowac
kodijak - Co za debil prognozuje temperatury 13-15 stopni jako wysokie? Jak będzie 20...

źródło: temp_file4280670507912006315

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aiween
Aiween 19.12.2024, 08:19:01 via Wykop
  • 1
@Krupier: wow, super. Pamiętam jak byłem mały jezdziliśmy po sanach na bałtyku, mam gdzies nawet vhsie. Teraz też załuję że przegapilem (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
04.12.2024, 07:32:27
  • 22
Pomocy. Proszę mnie dać przepis na ciasto na pizzę. Jakościowe

Po wstępnym riserczu dowiedziałem się że:
- tylko neapolitańska i muszę kupić piec opalany drewnem i zatrudnić prawdziwego włocha żeby ją robił
- może dojrzewać 2 godziny, 24h albo 72h
- ma dojrzewać w lodówce, albo w temperaturze pokojowej
Atreyu - Pomocy. Proszę mnie dać przepis na ciasto na pizzę. Jakościowe 

Po wstępnym...

źródło: Zrzut ekranu 2024-11-26 110245

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aiween
Aiween 04.12.2024, 08:41:11 via Wykop
  • 13
@Atreyu: Ja moge tylko napisac swój. Nie jestem specjalista pizzermanem, nie znam sie ale działa i jest dobra.

580g wody
1kg mąki
2g drożdzy
  • Odpowiedz
Aiween
Aiween 03.12.2024, 20:59:55
  • 0
#gry Mireczki z tagu #skyrim Jeszcze nie grałem w Skyrima i tak czeka w kolejce jak bede mial czas pograc. Teraz widze ze jest na steamie za ~`40 pln Special Edition. Jest sens dopłacania do anniversary za 70? czym sie roznia te wersje, w sumie 0 info
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kajtosz
Kajtosz
03.12.2024, 21:15:59 via Wykop
  • 5
Jest sens dopłacania do anniversary za 70?


@Aiween: nie

czym sie roznia te wersje


Anniversary Edition to zestaw płatnych modów.
  • Odpowiedz
konondrom2137
konondrom2137
03.12.2024, 22:16:44 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
albertmilosz
albertmilosz
albertmilosz
06.10.2024, 08:00:50
  • 2
Szukam jakiejś ciekawej, wciągające gry, najlepiej RPG

- Oblivion i Skyrim ograne kilka razy
- seria wiedźmin ograna kilka razy
- seria Gothic + kroniki ograna kilka razy, od Arcani się odbilem
- risen 1 i 2 ograny kilka razy, od trójki się odbilem
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aiween
Aiween 07.10.2024, 09:11:09 via Wykop
  • 0
@albertmilosz: might and magic 7, acranum
  • Odpowiedz
Aiween
Aiween 19.08.2024, 08:54:31
  • 4
#pracbaza #podatki Jak co roku gdy przychodzi wypłata w drugim progu i czujesz, że twój kraj przez pół roku ci w twarz pluje (╥﹏╥)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....o
s.....o
konto usunięte 19.08.2024, 08:56:15 via Wykop
  • 1
@Aiween: BOGACTWO nawet na m^2 nie starczy taka wypłata KEKW
  • Odpowiedz
sberatel
sberatel
19.08.2024, 09:11:09 via Wykop
  • 2
@Aiween: jest rozwiązanie, mniej zarabiać i nie będziesz wtedy płakał na wykopie z powodu drugiego progu
  • Odpowiedz
Aiween
Aiween 09.08.2024, 09:16:20
  • 3
#gothic #gothicremake Czekając na Godota.
Aiween - #gothic #gothicremake Czekając na Godota.

źródło: temp_file3021575576357860399

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aiween
Aiween
Autor
09.08.2024, 12:29:35 via Wykop
  • 0
@vanbolko: @Titsuman Ja to jeszcze nie grałem w TES5, jest na mojej liscie ale brak mi czasu
  • Odpowiedz
Aiween
Aiween 08.08.2024, 19:44:24
  • 0
#worldofwarcraft Tak sobie myślę żeby znów po latach pograć w wowa czysto casualowo. Warto wracać? jak tam stan gry? (Grałem od początku gdzieś do 2016~`)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

witajswiecie
witajswiecie
08.08.2024, 22:50:29 via Android
  • 3
@Aiween nawet jeśli w nowym dodatku utrzymają takie samo tempo dostarczania i ilość contentu z dragonflight nie ma się czego obawiać

jeśli nie jest się classicowym ortodoksem można śmiało wbijać, wow dawno nie był w lepszej kondycji, tak długo jak blizzard nic nie popsuje :p
  • Odpowiedz
memfis23
memfis23
09.08.2024, 09:23:56 via Wykop
  • 0
@Aiween: ja wrocilem wczoraj po 6 latach, zrobilem sobie evokera pod augu i zobaczymy jak to bedzie:)
  • Odpowiedz
Aiween
Aiween 02.08.2024, 06:18:32
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aiween
Aiween
Autor
02.08.2024, 06:27:43 via Android
  • 6
@krystekw2 efekt chrupiący kory jest najlepszy ;) poprawiłem
  • Odpowiedz
Aiween
Aiween
Autor
02.08.2024, 07:29:57 via Android
  • 1
@lenanela istotnie, jest tam też zakrętka xD
  • Odpowiedz
Aiween
Aiween
Autor
02.08.2024, 07:52:28 via Android
  • 2
@krystal_Tri_tapik drugą partię właśnie zrobiłem bardziej konfiturową ale dzieciaki lubią gładki.
  • Odpowiedz
Aiween
Aiween 30.07.2024, 20:04:54
  • 2
#ekonomicznelinki #ekonomia

1. Nie wiem czy oglądaliście już raport nbp o stabilności systemu finansowego (specjalnie omijam tag nieruchow w celu uniknięcia kupo-burzy :D)

https://nbp.pl/wp-content/uploads/2024/06/Raport-o-stabilnosci-systemu-finansowego.-Czerwiec-2024.pdf

2.
Aiween - #ekonomicznelinki #ekonomia 

1. Nie wiem czy oglądaliście już raport nbp o ...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aiween
Aiween
Autor
30.07.2024, 20:59:58 via Android
  • 1
@ShadyTalezz pewnie mało kto :p jak kiedyś, lata temu, miałem czas to pisałem skróty. Teraz mam czas poczytać jakikolwiek raport raz na rok, nie wspominając wrzucania na wykop. No ale co ciekawszymi zawsze staram się podzielić
  • Odpowiedz
Aiween
Aiween
Autor
31.07.2024, 08:23:21 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23
  • Strona 2 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.03.2020

    Komentator
  • VIP
    od 15.11.2020

    VIP
  • Rocznica
    od 09.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.06.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.02.2018

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #ekonomicznelinki

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking