Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
hectorian
hectorian

hectorian

Dołączył 14 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3094
  • Znaleziska 217
  • Mikroblog 2877
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 13
hectorian
hectorian
hectorian 05.06.2026, 21:11:04
  • 1
o, przeklinają na wizji xD
#opole
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lawsonik
Lawsonik
05.06.2026, 21:15:18 via Wykop
  • 0
@hectorian: i prawidłowo, w końcu to jest 16+ więc powinni mieć pozwolenie
  • Odpowiedz
Lawsonik
Lawsonik
04.06.2026, 19:06:52
  • 5
#opole #koncert oo Maja Oleśków super jest widziałem ją w finale szansy na sukces i mocno kibicowałem żeby wygrała finał
Lawsonik - #opole #koncert oo Maja Oleśków super jest widziałem ją w finale szansy na...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hectorian
hectorian
hectorian 04.06.2026, 19:09:42 via Wykop
  • 1
@Lawsonik: właśnie zostałem fanem
  • Odpowiedz
hectorian
hectorian
hectorian 24.05.2026, 18:39:19
  • 0
#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

banan0
banan0
banan0
25.04.2026, 21:42:05
  • 4
#latwogang niesamowite marnowanie długich kobiecych włosów, te włosy mogłyby zostać wykorzystane jako peruki dla właśnie chorych osób
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hectorian
hectorian
hectorian 25.04.2026, 21:43:21 via Wykop
  • 0
@banan0: większość miała malowane. Z takich nic nie będzie.
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
25.04.2026, 17:44:57
  • 490
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hectorian
hectorian
hectorian 25.04.2026, 17:45:52 via Wykop
  • 192
@michalxd21:
hectorian - @michalxd21:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
familyfirst
familyfirst
familyfirst
25.04.2026, 17:39:50
  • 0
Ale głąby, nagięli prawo na live, nic nie rozumieja i prawie wbili na mine kogos kto chcial pomoc ;)

#latwogang
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hectorian
hectorian
hectorian 25.04.2026, 17:43:40 via Wykop
  • 0
@familyfirst: co tam się zadziało?
  • Odpowiedz
hectorian
hectorian
hectorian 25.04.2026, 15:39:38
  • 0
Czarek klasykiem pojechał
#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hectorian
hectorian
hectorian 06.03.2026, 17:26:01
  • 0
gdzie oglądać? Nie mam żadnej telewizji poza naziemną.
Może być za free, może być za jakiś sensowny pieniądz. Idealnie 4K, jestem skłonny zapłacić, ale tyle co f1.tv to nie.
eleven jest ok, czy tnie jak zły?

#f1
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hectorian
hectorian
hectorian
Autor
06.03.2026, 17:37:35 via Wykop
  • 0
@ArmandoDiAlonso: i tak co tydzień mam trialować?
  • Odpowiedz
hectorian
hectorian
hectorian
Autor
06.03.2026, 17:38:01 via Wykop
  • 0
@rancorn: a web? To ogarnę na laptopie i podłączę go pod tv.
  • Odpowiedz
hectorian
hectorian
hectorian 06.12.2025, 14:24:06
  • 2
Lewis przejdzie na emeryturę po tym sezonie?
Czy liczy na to, że w przyszłym roku Ferrari zrobi coś lepszego niż taczka i będzie jakieś tam odkupenie?
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hectorian
hectorian
hectorian
Autor
06.12.2025, 14:27:08 via Wykop
  • 1
@Dick_Wilden: nie wiem, luźne przemyślenia xD
  • Odpowiedz
Polonez_fan
Polonez_fan
30.11.2025, 17:23:30
  • 50
Sainz to najzabawniejszy kierowca w tym sezonie. Przez większość czasu bęcki od Albona, tylko po to aby się wyjeżdzić i w drugiej połowie sezonu zrobić parę miejsc w top 3 w kwalach oraz dwa podia
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hectorian
hectorian
hectorian 30.11.2025, 17:25:07 via Wykop
  • 0
@Polonez_fan: To jest ciekawe, bo Albon miał pierwszą cześć sezonu na prawdę dobą, a od pewnego momentu, jakby mu ktoś wyłączył pewne umiejętności ;|
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe
30.11.2025, 17:17:22
  • 12
#f1 ciekawe czy mieli przygotowane świętowanie na WDC Norrisa xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hectorian
hectorian
hectorian 30.11.2025, 17:17:58 via Wykop
  • 5
@0caffe: 100%
  • Odpowiedz
hectorian
hectorian
hectorian 19.11.2025, 10:36:42
  • 0
pomocy. Jakiś czas temu miałem włam na konto insta. Ktoś zmienił maila, nie mam dostępu. Olałem bo nic się nie działo. Teraz, po jakimś czasie zauważyłem, że ktoś z tego konta zaczął korzystać. Ja dalej nie mam dostępu, ale są tam moje stare zdjęcia. Jest jakaś szansa na "normalny" kontakt z usługodawcą żeby:
a) odzyskać dostęp do tego konta
b) usunąć je w cholerę?
#instagram #facebook #socialmedia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1136

Kampania społeczna Jestem Tatą

Kampania społeczna Jestem Tatą

Jestem Tatą to ogólnopolska kampania społeczna, która pokazuje, że ojcowie są równoprawnymi i zaangażowanymi rodzicami. Każde dziecko potrzebuje i mamy, i taty jednak wciąż wielu ojców spotyka się ze stereotypami oraz dyskryminacją, szczególnie w sądach rodzinnych. Chcemy to zmienić.

Joanna6004
z
instagram.com
dodany: 02.11.2025, 23:00:06
  • 140
  • #
    stanowisko
  • #
    jestem
  • #
    jestemtata
  • #
    stanowski
  • #
    kanal
  • #
    kanalzero
hectorian
hectorian
hectorian 03.11.2025, 12:10:53 via Wykop
  • 7
(...)W sądach rodzinnych.
Taaa, ostatnio żona składała kwity w Poradni psychologiczno-pedagogicznej (kształcenie specjalne dla syna. autystyczny, jest niewerbalny).
Pani w sekretariacie jasno dała do zrozumienia, że to MAMA musi przyjść z dzieckiem. Na pytanie mojej żony, dlaczego nie tata, to usłyszała, że tata na pewno nie wie jak się dziecko zachowuje, a to trzeba dokładnie przedstawić. Także tego.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hectorian
hectorian
hectorian 18.10.2025, 17:35:16
  • 12
stroll odjechał, żeby po ryju nie dostać od Ocona #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
18.10.2025, 17:22:11
  • 2
Niech ktoś sprawdzi czy w bolidze russella nie ma Riczardo #f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
hectorian
hectorian
hectorian 18.10.2025, 17:23:06 via Wykop
  • 0
@Piotr_Rupik: Riczardo umiał w divebomby
  • Odpowiedz

1102

Łukasz W. podejrzany o kradzież lexusa należącego do rodziny premiera Tuska

Łukasz W. podejrzany o kradzież lexusa należącego do rodziny premiera Tuska

Podejrzanemu grozi do 10 lat więzienia, a Sebastianowi Majtczakowi, który przez swoją brawure zabił 3 osoby grozi 8 lat odsiatki. Co za matoły ustanawiają w Polsce prawo?

pindolino
z
tvn24.pl
dodany: 15.09.2025, 10:52:11
  • 107
  • #
    panstwozkartonu
  • #
    panstwozdykty
  • #
    kamienikupa
  • #
    prawo
hectorian
hectorian
hectorian 15.09.2025, 14:46:43 via Wykop
  • 2
@WH40K: pierwsze skojarzenie ;)
hectorian
hectorian
hectorian 31.08.2025, 14:31:08
  • 0
xD
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3143

Leo Beenhakker nie żyje.

Leo Beenhakker nie żyje.

Były selekcjoner reprezentacji Polski zmarł w wieku 82 lat, poinformowała jego rodzina

LamajHarma
z
flashscore.com
dodany: 10.04.2025, 17:36:38
  • 231
  • #
    mecz
  • #
    pilkanozna
  • #
    reprezentacja
  • #
    swiat
hectorian
hectorian
hectorian 10.04.2025, 17:52:42 via Wykop
  • 83
Ciągle zachodzę w głowę, co by Leo wyczarował, jakby miał skład, jaki pod sobą miał Nawałka. Z ówczesną formą wszystkich grajków.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hectorian
hectorian
hectorian 06.04.2025, 06:31:05
  • 1
Oscar xD #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hectorian
hectorian
hectorian 06.04.2025, 06:28:38
  • 0
Procesja procesją, ale to, co zrobił w ten weekend Max to żodyn się nie spodziewał. Pewnie nawet w jego własnym zespole.
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

K***** R****

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.12.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.10.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.04.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking