Wpis z mikrobloga

Jak rzekł, tak zrobił!

http://pastebin.com/E0vdtr83

#sluchajcie, proponuję mnie +repnąć teraz na csgolounge, ponieważ po tym, jak już będziecie tak trejdować to mogą wam spaść trochę punkty reputacji. Dlatego proszę o +rep, później, gdy wam spadnie wtedy możecie do mnie napisać i +repne:)

http://csgolounge.com/profile?id=76561198004839891

Wołam: @goltus @Manxer @WALERXD @softenik @donOGR @SzlachcicPolny @zolcix @maxciekpl @Czasoprzestrzenny8032 @Flowmaster @LuK1337 @v1xi @Burzuazja @PierwszyOstatniraz @Fjuczer @sqim @Typiczny_Janusz @wacpan_pomorski @l_uke @szalony_kefir @Ozjasz_Goldberg @Fuger @kate1990 @GGrindzior @ridlez @XsomX @B0t3k @Zero @JeaDay @Hemus @DominaTuByla @bazyl666 @chamanism @Yarto @Paletka @Tavir @matrix44 @enKPOL @halucynmenda @anewerror @jednodniowy_polityk @07zglosSie @kompletny @xvlk @turqus @Odpaleniec @Sasiad @Dworki @CatHater @robsonq @Vladimir_Smirnoff @Stixer @Podniebna_Kaszanka @Pit_ky @buleczkowy_potwor @pazdzioch564 @KaarasKar @Versus25 @operatorGleboGryzarki @Arkolita @entaroadun @TenPanOdTego @ptrx @Donmateo @dawidov4 @Arto @venomik @Gumi5 @fiszu86 @Jonarz @Mruvek @bartov @eNse @BeIks @grn1993 @Rise123 @j0szi @aptryk @Hershel @Huvess @gacu1992 @kulpa007 @Dopek @Iwansky @GoracyStek @bartek915 @DOgi @Darktek @slickerson @Maksiej @Juventino23 @eQuuS @mesrs123 @F_scratcher @simon999 @bananowamamba @leworwel @Elbrus @luiz1122 @Karol4722 @bios16 @viruzzet @Xax92 @orangio @kleyu @koza360 @Akuk @clickPLUS @qrk @Nanosza @pkrr @wolfek @SilentSan @chentek91 @Marellion @Radzio1994 @uncatchble @qakk @xadereq @Sajsu @Futsalista_cisowianka @Sakaton @Krequ @Wild_Derp @Ikeowiec @szotaa @mega-lipa

#csgolounge #zadarmo #januszebiznesu

Niech moc będzie z wami mireczki!
  • 50
@only: To nie jest zwykłe oszustwo. Zwykłe oszustwo masz, gdy oferujesz pieniadze w paypal za czyjas kose, wtedy masz ZA DARMO. A tutaj cos kosztem czegos, powoli sie wzbogacasz. Dałem sposób, jak zarobić, a sie nie narobic. Twój wybor.
@szancik: Jak masz M4 FT to w "ADD TRADE" z prawej strone wyszukaj sobie FN i dodaj po lewej stronie, tak jakby to byla twoja. Ale proponuje MW na poczatek, powoli i do przodu. Dałem sposób wam, jak obiecałem, reszta należy do was.