Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
j0szi

j0szi

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2678
  • Znaleziska 79
  • Mikroblog 2599
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 9
dzony77
dzony77
przedwczoraj, 17:31:09
  • 3
Na hardware grubasy już się nażarły. Według mnie czas na software. Znaczy g---o mam do gadania i załadowany jestem w te firmy w c--j, ale jakbym był w tej mitycznej radzie grubasów to spompował bym sobie software

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j0szi
j0szi przedwczoraj, 18:10:16 via Wykop
  • 1
@dzony77: grubas potwierdza
  • Odpowiedz

518

Lex Matysiak odpala dym. Epodpisy mogą wywrócić inicjatywy obywatelskie

Lex Matysiak odpala dym. Epodpisy mogą wywrócić inicjatywy obywatelskie

Projekt Lex Matysiak otwiera drogę do zbierania podpisów pod inicjatywami obywatelskimi w pełni elektronicznie. Eksperci wskazują, że zmiana może całkowicie odmienić tempo i skalę akcji społecznych, ale też rodzi pytania o bezpieczeństwo danych i kontrolę procesu. Dyskusja dopiero się rozkręca.

Nick7C5
z
rp.pl
dodany: 04.04.2026, 08:08:33
  • 78
  • #
    prawo
  • #
    lexmatysiak
  • #
    inicjatywy
  • #
    epodpis
  • #
    rzeczpospolita
  • #
    polityka
j0szi
j0szi 05.04.2026, 12:34:27 via Wykop
  • 0
@TJ_Laser: wystarczy zrobic na blockchainie. Niby tajnosc kuleje, ale tak naprawde to i tak jak chcą to maja wglad w konta, wydatki, portale spolecznosciowe. Jak jestem fanem prywatnosci, tak niewiele by to zmienilo. A jak ktos ma z tym problem to niech dalej glosuje tradycyjnie
j0szi
j0szi 10.12.2025, 18:03:09
  • 1
#mikrokoksy #sterydy #erecepta

Ktoś ma jakiś sprawdzony patent na złapanie recepty na Clostilbegyt? Próbowałem na e-recepta.net, bezskutecznie. Mam wszystkie badania i zalecenia lekarskie które potwierdzają farmakologiczny rozruch przysadki, ale płacić andrologowi 4 stówy za wizytę tylko po to żeby dostać kwitek to mi się nie uśmiecha.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j0szi
j0szi
Autor
13.12.2025, 16:09:32 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
j0szi
j0szi 09.08.2025, 00:19:19
  • 4
Dywersyfikacja uslug w jednoosobowej praktyce lekarskiej.

Niesamowite

Ten to chyba tą dotacje dostał za nazwe firmy wspierają europejską wspólnote xD

#kpo
j0szi - Dywersyfikacja uslug w jednoosobowej praktyce lekarskiej.

Niesamowite

Ten t...

źródło: 1000007034

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
09.08.2025, 00:32:18 via Wykop
  • 2
@j0szi: To jest tam kij. Pa na to :D KPO ci spa fundnie. Chyba nazwisko nieprzypadkowe
gorzki99 - @j0szi: To jest tam kij. Pa na to :D KPO ci spa fundnie. Chyba nazwisko ni...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Cicholot
Cicholot
10.05.2025, 07:51:27
  • 263
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j0szi
j0szi 10.05.2025, 20:44:21 via Wykop
  • 0
@Derpinardus: a co jest nie tak ze zdjęciami z podrózy?
  • Odpowiedz
j0szi
j0szi 30.08.2024, 22:56:21
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szarodziej
Szarodziej
30.08.2024, 23:09:03 via Wykop
  • 7
@j0szi: https://streamable.com/ipj0w7
Szarodziej - @j0szi: https://streamable.com/ipj0w7
  • Odpowiedz
elofrytki
elofrytki
06.02.2025, 16:56:48 via Wykop
  • 0
@Szarodziej: xD
  • Odpowiedz

425

Gdańsk. Film z zatrzymania klienta, który nie chciał zapłacić w restauracji

Pokaż treści 18+

Gdańsk. Film z zatrzymania klienta, który nie chciał zapłacić w restauracji

Zamawiali danie po daniu, do tego desery, wszystko zapijali piwem, szotami i dzbankami coli. Gdy zamówienie osiągnęło kwotę 522 zł, uznali, że nie będą płacić.

darbarian
z
trojmiasto.pl
dodany: 05.11.2023, 07:41:16
  • 215
  • #
    patologiazewsi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    bydlo
j0szi
j0szi 05.11.2023, 14:00:00 via Wykop
  • 10
@BiggerJapanTapczan: Wykopki be like:
wykazywanie że areszt jest nadużywany e zatrważającej skali,
typ nie zapłacił rachunku za 5 stów i poszedł do aresztu na 3 miesiące "brawo sąd"
Dojechac patusa, ale w sytuacji kiedy jest monitoring, zeznania swiadkow i sprawa jest jasna od a do z, to czemu ma sluzyc ten areszt?
j0szi
j0szi 05.11.2023, 15:46:22 via Wykop
  • 5
@TrzezwyIrlandczyk: Jezeli serio ma komuś coś zrobić, to może to zrobić po wyjściu z aresztu. Na pewno trochę ochłonie po 3 miesiącach, ja osobiście myślę że po 48h podobnie by ochłonął, a nie chce łożyć na utrzymanie patusa przez 3 miesiące w areszcie. Mógł mu dać tydzień/dwa aresztu z podobnym skutkiem. Sądy lekką ręką przyklepują 3 miesiące aresztu i jest to patologia na którą nie powinno być społecznego przywolenia. Powinien
j0szi
j0szi 02.10.2023, 21:27:50
  • 0
Koledzu, jak sie nazywa taki czarny chłop ktory podchodzi do ludzi w kolekce, kiwa głową i idzie dalej do nastepnej osoby i robi z tego reelsy na instagramie? xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
02.10.2023, 21:28:21 via Android
  • 1
@j0szi
M----n
  • Odpowiedz

876

Bosak zapewniał, że nie będą "szalupą ratunkową dla którejkolwiek z frakcji pis"

Pokaż treści 18+

Bosak zapewniał, że nie będą "szalupą ratunkową dla którejkolwiek z frakcji pis"

Bosak zapewniał, że Konfederacja nie będzie "szalupą ratunkową dla którejkolwiek z frakcji PiS" i nie są zainteresowani skoczkami z obozu władzy. Przed chwilą ogłosił dołączenie Siarkowskiej (Suwerenna Polska, dawniej PiS) do Konfederacji, więc ta wypowiedź to też był taki żart?

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 21.07.2023, 09:26:23
  • 114
  • #
    neuropa
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    polityka
j0szi
j0szi 21.07.2023, 10:29:06 via Wykop
  • -9
Nie bierzecie pod uwagę możliwości że p. Siarkowska po prostu zmieniła poglądy i nie chce dalej się babrać w PiSowskim szambie?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

j0szi
j0szi 27.05.2023, 22:36:49
  • 0
#mikrokoksy
Czy ktoś robił e-kurs Mobilne Ciało Damiana Bugańskiego - https://czlowiekuruszsie.pl/kursy/mobilne-cialo/?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomixp
Tomixp
28.05.2023, 07:20:42 via Wykop
  • 1
Daj sobie spokój z tymi gównami. Fizjo to jedyna droga. I poprawi i podpowie.
  • Odpowiedz
John_S
John_S
John_S
28.05.2023, 09:24:22 via Wykop
  • 0
@j0szi: ten bezbek wrzuca tutaj swoje materiały i jakoś wielkiego poruszenia nie robi. Idź do fizjo a nie będziesz tracił czas / pieniądze na jakieś pierdoły
  • Odpowiedz
wodnekule
wodnekule
wodnekule
26.05.2023, 19:08:49
  • 3
Dejta linka na pw plis #gromda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j0szi
j0szi 26.05.2023, 19:12:14 via Wykop
  • 0
@talinka: jak ktos Ci podeslał to też podeslij prosze
  • Odpowiedz

1880

Pan Stanisław opowiada dowcip o fizykach - Jeden z dziesięciu / 1 z 10

Pan Stanisław opowiada dowcip o fizykach - Jeden z dziesięciu / 1 z 10

oddajmy zwycięzcy co zwycięskie tak się rozluźnia stresującą atmosferę a pan Tadeusz mistrz dyplomacji jak zawsze edycja 90, odcinek 9 ja tylko chciałem dodać, że prawa autorskie należą oczywiście do TVP

Anomalocaracid
z
youtube.com
dodany: 01.05.2023, 08:38:08
  • 184
  • #
    fizyka
  • #
    zainteresowania
  • #
    suchar
  • #
    nauka
j0szi
j0szi 01.05.2023, 12:25:42 via Wykop
  • 464
Foton wybrał się na koncert. Jednak na wejsciu ochrona nie chce go wpuścić. Dlaczego nie mogę wejsć, pyta foton. Bo to impreza masowa.
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

j0szi
j0szi 04.12.2022, 15:35:42
  • 2
I TO JEST LAGA BONITO PROSZE PAŃSTWA
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j0szi
j0szi 18.09.2022, 03:36:32
  • 0
Proszę na priv o bezposredni link do transmisji, nie moge wejsc na strumyk
#boks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j0szi
j0szi 29.08.2022, 20:05:41
  • 0
Wrzuci ktoś 1 giga internetu? Mam videopass, ale przez jakiegos buga i tak mi zjadło cały transfer, support flexa sie na mnie wypiał i kaze czekać 48h..
#orangeflex
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agres
agres
29.08.2022, 20:35:34
  • 0
@j0szi: daj nr na priv
  • Odpowiedz
j0szi
j0szi 20.08.2022, 19:09:13
  • 0
Podeslij ktos linka, nie moge nic na telefonie znaleźć.
BUZIAKI BESOS
#boks
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThePawel
ThePawel
20.08.2022, 19:11:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@j0szi: strumyk tv przez brave
  • Odpowiedz
j0szi
j0szi 21.07.2022, 12:35:15
  • 0
Działa wam stronka?
#ryanair
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j0szi
j0szi 24.09.2021, 22:11:21
  • 8
joł, gdzie można wrzucić stablecoiny na stacking z jakimś fajnym procentem?
#kryptowaluty
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j0szi
j0szi
Autor
24.09.2021, 22:13:51
  • 0
@j0szi: na waves.exchange jest np 8%
  • Odpowiedz
j0szi
j0szi
Autor
24.09.2021, 22:42:28
  • 0
@Corona_Beerus: pytałem o stablecoiny, ale dzięki za posta tak czy tak, na saber jest fajny pool usdt-usdc na 14%
  • Odpowiedz
j0szi
j0szi
Autor
24.09.2021, 22:45:14
  • 0
@Stachu90: wrzucałem w maju, jak oprocentowanie było ponad 30%,potem olałem temat. Teraz patrzę a tam siadło, dlatego szukam alternatyw. Dzięki za info!
  • Odpowiedz
j0szi
j0szi
Autor
24.09.2021, 23:05:41
  • 0
@Corona_Beerus: ok, dzięki, źle Cię zrozumiałem, zaraz się wczytam w temat
  • Odpowiedz
j0szi
j0szi
Autor
24.09.2021, 23:23:20
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
j0szi
j0szi
Autor
25.09.2021, 01:07:57
  • 0
@Rozgryzacz: tak tak, dlatego szukam różnych opcji. z naciskiem na większe projekty, nawet kosztem %. Dzięki za rade!
  • Odpowiedz
j0szi
j0szi
Autor
22.03.2022, 22:04:35
  • 0
Jakieś nowe pomysły?
  • Odpowiedz
pesotto
pesotto
17.02.2022, 02:39:11 via Android
  • 2
Kurde, koszy nie wystawiłem a dziś szare zabierają
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j0szi
j0szi 17.02.2022, 02:39:49
  • 1
@pesotto: JESZCZE WYSTAW I WRZUĆ SIĘ DO ŚRODKA
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Maciej

  • Chemik z wykształcenia, leń z powołania, barman z przypadku NA NOCNEJ BYWAM NIEZNOŚNY
  • Bydgoszcz

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.12.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking