Aktywne Wpisy

Jakiego systemu operacyjnego używasz i czemu
- Windows 46.2% (116)
- MacOS 13.1% (33)
- Linux 27.1% (68)
- *BSD 0.4% (1)
- Własnego 2.8% (7)
- Android 2.8% (7)
- iOS 2.4% (6)
- Kalkulator 5.2% (13)

splinter96 +138
źródło: 1000030004
Pobierz



Pytanie bezpośrednio do @EkspertPKO Czy wasi pracownicy mają swobodny dostęp do przeglądania sobie kont klientów? Bo sprawa wygląda tak, że od pewnego czasu zaczął odzywać się do mnie dawny znajomy. Pytania o zarobki, oszczędności, o pracę. Zdziwiło mnie, że znał parę faktów. No ale ok, może ktoś mu powiedział bo były to rzeczy które opowiadałem innym. Ale nie dawało mi to spokoju i tak sobie wertowałem jego profil na fb. I doszedłem do jego dziewczyny (którą też kiedyś znałem) która ma wpisana pracę na linkedin w #pkobp No i potem po zalogowaniu sie na swoje konto w banku widzę ją jako... "Mój doradca". I oddział banku ten najbliższy mojemu miejscu zamieszkania. I wygląda mi to, że ona podejrzała sobie moje zarobki, oszczędności, skąd dostawałem przelewy itp. Czy to jest tak możliwe dla pracownika któremu system przypisze moje konto? Sam osobiście chyba nigdy nie kontaktowałem się z takim doradcą ani bank ze mną. Więc jak to jest? I czy jeżeli moje podejrzenia są zasadne to mogę coś z tym zrobić?
#banki
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
💚 Dzięki Twojej dotacji możemy utrzymać projekt i wprowadzać nowe funkcje! Wspomóż projekt
czy praktycznie ktoś to robi i weryfikuje czy dostęp był uprawniony? niewiem ale się domyślam
Pracownicy skarbówki mogą też sobie buszować po rachunkach. Więc jeszcze się upewnij, że tam znajomy nie ma koleżanek...
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
@mirko_anonim: @Nadia_:
Teraz dopiero po tym wpisie z centrali przyjdzie zlecenie na
P------a sprawa ale tak to wyglądało i pewnie wygląda dalej. Dlatego nigdy nie dzwonie na infolinię operatora.
@mirko_anonim: O, to lepiej niż w polskim urzędzie skarbowym, zusie i policji - gdzie co prawda jakieś logi zostają ale nikt tego nigdy nie sprawdza i weryfikuje, że np. losowy krawężnik sobie sprawdza adresy zameldowania na zlecenie gangusów.
I słyszałem o pracowniku oddziału banku, który chwalił się, że sprawdza transakcje znajomych, bez ich wiedzy oczywiście.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
może być tak jak napisał @salo91 wystarczą informacje o usługach, aby oszacować jakie zarobki i oszczędności masz.. Natomiast raczej to może