Aktywne Wpisy

Teuvo +44
skąd się biorą ci idioci którzy twierdzą że w Polsce jest tyko kilka upalnych dni w roku, matka ich w------a z kołyski na ziemię jak byli mali czy co, bo nie wierzę, że można ot tak urodzić się tak tępym
kutasoglu +14
Tak szczerze, to mnie zajebiście wymęczyła ta faza grupowa. Mało ciekawych meczy, gówniane pory, większość meczów o pietruszkę, bo jeszcze 8 drużyn z trzeciego miejsca wchodzi. Ostatnia kolejka zamiast być na żyletki, to niektórzy maja wyjebongo jak Norwedzy. Nie ma nawet walki o miejsce pierwsze w grupie, bo niekoniecznie drabinka ratuje.
Nie wiem. Może tylko ja tak mam, ale dla mnie fazy grupowe to było zawsze takie święto mistrzostw. Dwa zespoły odpadają, dwa
Nie wiem. Może tylko ja tak mam, ale dla mnie fazy grupowe to było zawsze takie święto mistrzostw. Dwa zespoły odpadają, dwa





jest jakiś fajny boilerplate z tailwindem taki out of the box, że sobie git pullne i dodaje tylko kolejne stronki? a reszta już jest typu login page, error handling, jakieś podstawowe utilsy, fajna struktura do rozbudowy?
pewnie jest tego od groma ale co polecacie?