✨️ Jak radzić sobie z różnymi godzinami pracy w nowej firmie?Ⓘ #korposwiat #praca
Pracuję od kilku tygodni w nowej firmie, jestem na okresie próbnym. Cały zespóĺ właściwie też nowozrekrutowany. Widzę, że większość pracuje 8:30/9:00-17:00. Od początku zaznaczyłem, że preferuje 8:00-16:00 i czy nie będzie z tym problemu. Przełożona mówi, że okej, jednak czuję, ze moze to jednak przez resztę nie być do końca dobrze widziane jak przychodzę i wychodzę pierwszy. Szczególnie, gdy czasem "wpadają" po 16 tematy od ludzi z innej strefy czasowej, a ja po prostu w tym czasie wychodzę i nie robie nadgodzin.
@mirko_anonim: Dostałeś zgodę przełożonego i tyle wystarczy. Miej w dupie, co sobie inni ludzie w pracy myślą. Przychodzisz tam pracować czy przyjaciół szukać?
#korposwiat #praca
Pracuję od kilku tygodni w nowej firmie, jestem na okresie próbnym. Cały zespóĺ właściwie też nowozrekrutowany. Widzę, że większość pracuje 8:30/9:00-17:00. Od początku zaznaczyłem, że preferuje 8:00-16:00 i czy nie będzie z tym problemu. Przełożona mówi, że okej, jednak czuję, ze moze to jednak przez resztę nie być do końca dobrze widziane jak przychodzę i wychodzę pierwszy. Szczególnie, gdy czasem "wpadają" po 16 tematy od ludzi z innej strefy czasowej, a ja po prostu w tym czasie wychodzę i nie robie nadgodzin.
Jak z tym jest u Was?
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: digitallord
💚 Dzięki Twojej dotacji możemy utrzymać projekt i wprowadzać nowe funkcje! Wspomóż projekt
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta