Aktywne Wpisy

Lekarz_7k +128
Najgorsze jest to, że teraz nikt mi nie uwierzy że serio 300h w pracy siedze, tylko każdy będzie myślał że to oszustwo jest. Wystarczy, że mam 6-7 dyżurów w miesiącu.
Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy? Jestem obecnie stawiany na równi z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze ścierwo i pasożyt, którego najlepiej zabić
#konowal100k
Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy? Jestem obecnie stawiany na równi z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze ścierwo i pasożyt, którego najlepiej zabić
#konowal100k

lubie-sernik +155
W moim budynku pracuje taka laska z krótkimi włosami co się bardzo do mnie uśmiecha. Inne też się czasem uśmiechną ale ta wyjątkowo bardzo się uśmiecha.
W każdym razie dziś się jej bardziej przyjrzałem i wydaje mi się, że to jest jednak chłop.
Ta #tajlandia to jedna wielka pułapka.
Na
W każdym razie dziś się jej bardziej przyjrzałem i wydaje mi się, że to jest jednak chłop.
Ta #tajlandia to jedna wielka pułapka.
Na


![Moja mama mogła żyć, ale nie było dla niej miejsca [na OIMIE]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/d58140d2e77085c69d1acf192736e4f5aa8a2f3cd44b5a6317588b87f12d3322,q80.webp)

Czy związek osoby z lękowym stylem przywiązania i osoby ze stylem unikającym ma sens? Wiąże się to m.in. z tym, że jedna osoba ma dużą potrzebę prywatności (nie mylić z chłodem), odbierając zachowania strony lękowej jako kontrolujące, nieszanujące zdania, potrzeby prywatności, wolności ,,unikowca''? Duża potrzeba prywatności, unikanie rozmów, które prowadzą do konfliktów - z kolei zaburzają poczucie bezpieczeństwa, pewności ,,lękowca''...
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
🫶 Twoje wsparcie = dalszy rozwój projektu. Wspomóż projekt
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
Tylko na dłuższą metę to męczące i wyniszczające dla obu stron, więc dobrze by go było przepracować. Oczywiście zależy też od nasilenia tegoż stylu i tego na ile świadomi są uczestnicy tego związku, ale generalnie, może
Jedna strona goni, druga ucieka. I tak do wyniszczenia.
Teoretycznie wszystko jest możliwe. Ale widziałem kilka takich związków, często obie strony chodziły na terapię i powiem szczerze - szkoda życia.
@mirko_anonim: NIE MA SENSU, przerabiałem to skonczyło się rozwodem po 15 latach a sam związek to była paranoja i porażka.