Aktywne Wpisy
pytajacy_r +247
Moje true story z lekarzami:
Miałem kiedyś taki problem że po prostu ciągle śmierdziało mi z ust.
Najpierw poruszyłem temat u dentysty. Stwierdził że może to być od próchnicy i trzeba wyleczyć wszystkie zęby. Zrobione. Nie pomogło.
Potem poszedłem do rodzinnego. Stwierdził, że mogę mieć grzybicę języka. Leczył mnie na grzybice języka. Zero efektu.
Potem poszedłem do laryngologa. Stwierdził że żadnej grzybicy nie mam i ogólnie on po obejrzeniu mojej jamy ustnej nie
Miałem kiedyś taki problem że po prostu ciągle śmierdziało mi z ust.
Najpierw poruszyłem temat u dentysty. Stwierdził że może to być od próchnicy i trzeba wyleczyć wszystkie zęby. Zrobione. Nie pomogło.
Potem poszedłem do rodzinnego. Stwierdził, że mogę mieć grzybicę języka. Leczył mnie na grzybice języka. Zero efektu.
Potem poszedłem do laryngologa. Stwierdził że żadnej grzybicy nie mam i ogólnie on po obejrzeniu mojej jamy ustnej nie

ChlopoRobotnik2137 +155
Brejking niuws , właśnie siedzę se na mount Whitney 4420 mnpm ( największą spośród 48 stanów USA )i zajadam batonika
Więcej zdjęć tutaj
#zlomkiemprzezswiat #gory #sierra
Więcej zdjęć tutaj
#zlomkiemprzezswiat #gory #sierra
źródło: IMG_4763
Pobierz





to nie wyklucza istnienia związków kobiet z
@mirko_anonim: wałkowane około 2 miliardów razy - rzadko który chłop jest tak odklejony, że pragnie takiej modelki instagramowej - bo każdy rozumie, że taka laska jest na tyle atrakcyjna że ma MULTUM opcji randkowych, a dodatkowo jak jest w socialach turbo aktywna to nawet z domu nie musi
@Dietetyq: Sporo kobiet tak myśli bo skoro żadna inna go nie chce to czemu ona by miała ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
@CloudSpanner: jest to zasadne, preselekcja tak zwana
dlatego jak nie ma norm kulturowych to topka zgarnie all a reszta się smakiem będzie musiała obejść
ma to jakąś tam logikę, ale czy powoduje że większość osób w obszarze "relacje" jest szczęśliwa?
@Dietetyq: To Prawda. Dla 5/10 i niżej jest praktyczny over lub łapanie kobiet po przejściach i udawanie, że im to nie
@CloudSpanner: https://meme.ucoz.net/news/is_he_really_the_best_i_can_get_superman/2017-05-27-1385
@mirko_anonim: duża w tym prawda. Tak samo jak dużo w tym prawdy, że znamienita większość blackpilli, ludzi z tagu przegryw to zwykłe tchórze, które umieją tylko pluć na kobiety, a nigdy nie ruszyli zada by poprawić swoje życie. Frustracja i bicie konia po hełmie jest łatwiejsze. A
Jasne, że większość kobiet jest w związkach ale nie myl stabilności z pożądaniem i nie myl tego, kto jest z tym, kogo by chciały mieć. To jest bilans kosztów i zysków. Przeciętna, ogarnięta
Jesteś pewny czy to urojenia? bo przecież kobiety to szukają zawsze lepszej gałęzi
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
@mirko_anonim: Może dlatego że nie mówimy o zajętych kobietach, tylko tych 'wolnych'? Przecież to logiczne
@Quashtan: Ten sam mechanizm działa u mężczyzn, a często tylko brak opcji powstrzymuje ich przed kopnięciem swojej partnerki
Nie, to nie jest ten sam mechanizm bo hipergamia to kobiecy ewolucyjny imperatyw szukania partnera "wyżej" lub "lepszej gałęzi". Faceci mogą chcieć lepszej opcji, jasne. Jednakże mężczyzna, wchodząc w stabilny związek, stabilizuje swoje zasoby i linię genetyczną. Kobieta w związku stale skanuje otoczenie pod kątem lepszej opcji bo z ewolucyjnego punktu