Wpis z mikrobloga

@MistrzDarta: wyobraźcie sobie gdyby tak zachował się Giertych lub Żurek. Ciężko bo standardy jakie prezentuje pis i jego wyborcy są nieporównywalnie niższe i sprowadzają się do tego byle był swój chłop. To jest główna różnica i oś sporu.
  • Odpowiedz
  • 125
@MistrzDarta coś na konferencji zaczęli mówić, że typ musiał opuścić budynek TS bo jego stan uległ załamaniu xD faken. Albo typ symuluje albo serio pis ponad wszystko xD
  • Odpowiedz