Wpis z mikrobloga

@kosynier653: to dalekie od prawdy. U Rachonian i Ogórek były pytania z góry postawioną tezą i komentowanie wypowiedzi kandydatów przez dziennikarzy. Daleki jestem od bronienia obecnej tvp ale takiego szamba jak za PiSu nie udało się odtworzyć
  • Odpowiedz
@kosynier653: Jest to cyrk ale nie dokładnie taki sam. Pamiętasz pytania Rachonia 90 sekund zadawane + przypominanie jaki był pogląd rządu PO-PDL ta tv nie jest idealna ale to nie to samo co TVP PiS.
  • Odpowiedz
  • 15
to dalekie od prawdy. U Rachonian i Ogórek były pytania z góry postawioną tezą i komentowanie wypowiedzi kandydatów przez dziennikarzy. Daleki jestem od bronienia obecnej tvp ale takiego szamba jak za PiSu nie udało się odtworzyć


@Porucznik_Nos Tak z kronikarskiej rzetelnosci:
Tutaj też były pytania z tezą. Jak to o demografię powiązane z aborcją.
  • Odpowiedz
@Crisu: to Holecka obecnej władzy, jest tak samo w---------a, propagandowa, stronnicza i nieprofesjonalna nie wspominajac o umoczonym partyjnie mężu.
  • Odpowiedz
@redorbiter: Chłop jedną wypowiedzią podważył sens tej debaty, to jest dokładnie taki sam cyrk jak w 2023 roku z Rachoniem. Taki sam cyrk.


@kosynier653: w sensie pytania były przesycone tezą i zadawanie jednego trwało 3 minuty?
  • Odpowiedz