Aktywne Wpisy

kukold +167
Z dzieciństwa pamiętam, że śniadanie i obiad po szkole gotowała mi babcia. Potem pilnowała mnie na zmianę z dziadkiem. Rodzice wracali z pracy około 17-18. Mama robiła kolację, a później zajmowała się sprawami zawodowymi. Ojciec coś dłubał w garażu albo oglądał telewizję. Tak było właściwie od momentu, gdy miałem 3-5 lat, aż do czasu, gdy stałem się samodzielny.
Dziś sam mam dziecko. Opiekujemy się nim z żoną na zmianę praktycznie 24/7. Zbudowaliśmy dość
Dziś sam mam dziecko. Opiekujemy się nim z żoną na zmianę praktycznie 24/7. Zbudowaliśmy dość

SystemHalted2_0 +152
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





#erp #programista15k #comarch #it
Ale samego SQLa możesz się nauczyć sam. Najlepiej poszukaj jakiejś książki o MS SQL Server i żeby była też tam administracja. Jeśli to ERPy to pewnie transakcje, klucze, indeksy, triggery bardziej niż jakieś zaawansowane queroeanie. Ważne też jest wiedzieć która tabela jest od
https://pracbaza.pl
Niemniej jednak wszystko zależy od konkretnej firmy w której się pracuje i jakie są metody premiowania. Czasem jest jakaś podstawa i premie za projekty (których może być mniej lub więcej), a można też mieć z góry ustaloną wyższą kwotę jak np. ma się wyrobioną pozycję w firmie. Jak się ma wiedzę i dobry kontakt z klientem, dla