Wpis z mikrobloga

@jacekbe: 1. Przepisy przeciwpożarowe zabraniają zagracania klatki; poza tym mogą być ludzie, którzy sobie tego nie życzą, a to przestrzeń wspólna. Argument, że 99% to akceptuje nie zmienia faktu, że 1% nie musi.

2. Co wynika z pierwszego, przypomniało mi się jak kilka lat temu u mnie na osiedlu podnieśli alarm, że ktoś obskoczył bloki i wyniósł fanty z klatek. Jak się potem okazało, zrobił to zarząd wspólnoty przed jakąś
  • Odpowiedz
wiele rowerów tak stoi od długiego czasu i nikt się nie czepia.

@wykopyrek w bloku jest winda, ze schodów mało kto korzysta

@atteint to gdzie jest przypięty nie usprawiedliwia kradzieży


@jacekbe:

a nam kompletnie nie przeszkadza, ze ktos wyniosl smieci z klatki i moze jeszcze na nich cos zarobi. Wszak za uczciwa prace (wynoszenie smieci) nalezy sie solidna zaplata.
  • Odpowiedz
nikt z niej nie musi korzystać, poza tym jest winda


@jacekbe: to że nikt nie korzysta, to nie znaczy że można zagracić, jak winda się zepsuje, albo będzie pożar i potrzeba ewakuacji, to ktoś może mieć problem bo z------e rowerami
  • Odpowiedz
@jacekbe nauczysz się trzymać swoje rzeczy u siebie a nie w miejscu ogólnodostępnym. Postaw suszarkę przed blokiem i płacz że ci ciuchy zawinęli.

Lepiej skrzynkę sprawdź czy mandatu nie ma.
  • Odpowiedz