no pewnie niejednego majonezu tam brakuje. Ja osobiscie w zyciu nie widzialem majonezu Fruktus na oczy ;)
@pasta_alla_carbonara: No ja kiedyś sam się zorientowałem, że on jest dostępny tylko w konkretnych sieciach. Na pewno w Delikatesach Centrum, które... nie są w każdym województwie powszechne.
@HardWax: Kiedyś tak samo myślałem dopóki nie spróbowałem "Pomorskiego" (winiary team here). Ludzie którzy go bronią chyba jedzą go tylko z przyzwyczajenia albo nie stać ich na winiary ( ͡°͜ʖ͡°)
@Hitmonlee: prawda, jest łagodniejszy w smaku ale ma o ile pamiętam dość sporo cukru jak na smarowidło do kanapki czy baza do sosu @HardWax: raz w biedrze trafił mi się majonez z pudliszki, wziąłem bo w jakimś hehe rankingu majonezów wyczytałem że jest dobry w smaku i ma niezły skład i rzeczywiście był to najlepszy majonez jaki jadłem, ładnie pachniał i był bardzo łagodny w smaku, szkoda że
@MePix: @pasta_alla_carbonara rozwala mnie wojna majoneziarzy, zupełnie jakby ludzie codziennie majonez spożywali O majonezie kieleckim dowiedziałem się na wykopie ( ͡°͜ʖ͡°)
@pasta_alla_carbonara: co to za porównanie? Winiary ma w porównaniu do Kieleckiego dodatkowo przeciwutleniacz w postaci soli i kwas cytrynowy i ma X Za to Winiary w porównaniu do Społem ma tylko i wyłącznie dodatkowo ten przeciwutleniacz, bo kwas cytrynowy mają oba, ale Społem ma juz ptaszka. Czyli co, E385, który jest powszechnie stosowany i uwazany za nieszkodliwy w normalnych ilościach jest już tragicznie zły? xD
@harrame: Normalne porownanie skladow, przeciez masz na gorze kryterium napisane. Jest to substancja konserwujaca, ot co. NIkt nie napisal, ze jest tragicznie zly, tylko ze jest.
Najlepszy Winiary dekoracyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://czytajsklad.com/majonezy-porownanie/
Jedyny majonez to Kielecki.
Zamykam dyskusję,
@pasta_alla_carbonara: Ja w to nie wątpię, smak ma trochę ostry, dlatego ludzie reagują, a tak btw, w tym zestawieniu nie ma Fruktusa.
@pasta_alla_carbonara: No ja kiedyś sam się zorientowałem, że on jest dostępny tylko w konkretnych sieciach. Na pewno w Delikatesach Centrum, które... nie są w każdym województwie powszechne.
@HardWax: raz w biedrze trafił mi się majonez z pudliszki, wziąłem bo w jakimś hehe rankingu majonezów wyczytałem że jest dobry w smaku i ma niezły skład
i rzeczywiście był to najlepszy majonez jaki jadłem, ładnie pachniał i był bardzo łagodny w smaku, szkoda że
O majonezie kieleckim dowiedziałem się na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MePix: Usuń konto
@pasta_alla_carbonara: co to za porównanie?
Winiary ma w porównaniu do Kieleckiego dodatkowo przeciwutleniacz w postaci soli i kwas cytrynowy i ma X
Za to Winiary w porównaniu do Społem ma tylko i wyłącznie dodatkowo ten przeciwutleniacz, bo kwas cytrynowy mają oba, ale Społem ma juz ptaszka.
Czyli co, E385, który jest powszechnie stosowany i uwazany za nieszkodliwy w normalnych ilościach jest już tragicznie zły? xD