Wpis z mikrobloga

4.5 lata expa / Za rok 5.5
Full stack Java
Remote ew hybrid raz na tydz

Ile polecacie brać? Udało mi się 15k uop
Ale widzę że 135-150 to takie normalne stawki nawet nie za duże w sumie na bbb

Do tej pory same duże korpo
Angukara react jsf
Java 7-21 spring kubernetes docker
Jira confl MySQL plsql gitlab github subsvnm
Scrum agile Itp

Chce przejść na b2b bo na uop raczej ceizko o więcej
Jaka stawka dla ludzi z moim stażem?

Celuje w Poznań wro Łódź Częstochowa

Ew Raz na 2 tyg wwa. Od bolu może być raz na tydz

#programowanie #it #korposwiat #pracbaza #programista15k #informatyka #elektronika
elozapiekanka - 4.5 lata expa / Za rok 5.5 
Full stack Java 
Remote ew hybrid raz na ...

źródło: images

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angukara react jsf

Java 7-21 spring kubernetes docker

Jira confl MySQL plsql gitlab github subsvnm

Scrum agile Itp


@elozapiekanka: Człowiek orkiestra, daję 200 i słucham każdego z wykopowiczów
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: to 15k uop to brutto? Jak tak to ile to netto wychodzi? Jakieś dzieci, ustatkowanie się? Wtedy rozważałbym by nie zmieniać. A jak nie to 150 da radę ogarnąć przy tym expie na spokojnie.
  • Odpowiedz
@FairPlay: brutto zapomniałem
Netto 10500 ale z dodatkami 11500-12500

Brak dzieci
Myślę o kredycie ale nie wiem jaki metraż i jakie miasto
Jeżdżę zwykłym autem zwykłe życie nic specjalnego nie mam żadnych zobowiązań
Co polecasz
  • Odpowiedz
@elozapiekanka jak nie masz zobowiazan wiekszych to chyba wtedy lepiej na b2b. Wiecej siana bedzie, ale to tez zalezy od Twojego zdrowia czy czesto l4 bierzesz, ale tez wiadomo urlop, to trzeba przeliczyc sobie
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: - to nie jest porada programistyczna, nie ponoszę odpowiedzialności za Twoje decyzje kumpel - dawaj na B2B :) 150 jest jak najbardziej realne, do tego ulgi podatkowe na B2B dadzą mniej więcej 20k/miesiąc. Jeśli nie chorujesz, urlopy masz w dupie to tym bardziej. Jeśli jesteś chorowity to odejmij stosowną ilość godzin w miesiącu. Stawka za urlopy doliczona, no ale każdego kogo znałem nie brał urlopów. Sam mówiłem, że będzie
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: co sie ma stac ze dostaniesz kare? Plus od tego mozesz kupic ubezpieczenie od oc, za 2mln zl wychodzi pare tys na rok. Oczywiscie mozesz wziac na 500 tys to wyjda grosze. Na b2b masz zwykle miesiac wypowiedzenia i tyle starczy zeby znalezc nowa robote. Nie badz leszczem ktory sie boi zrobic krok do przodu.
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: dobra nie nakrecaj sie w jakies lamusowanie. Po prostu nie boj sie podjac ryzyka ergo just wyjdz ze strefy komfortu bro. Dokladnej stawki nikt ci nie poda. Pochodz sobie na rozmowy i jak jestes senior rzucaj 150-160. Jesli mid to 130 max. Jak przyszlosciowy projekt to mozna troche zejsc z wynagrodzenia. Jak nikt sie nie zgodzi to nastepnym razem mniej. Poki ci sie pod d--a nie pali to masz
  • Odpowiedz
@elozapiekanka:
1. na debili z 4programmers szkoda czasu. Większe mitomany niż tutaj, a to już coś znaczy :)
2. prawo pracy... ale to obejsrołki bardziej panikują niż jest to warte. Byłem w kontraktorni A, zmieniłem bo stracili kontrakt z moim pracodawcą. Grozili mi karami, poszedłem konkurencji i do prawników i mi wszystko wyjaśnili. Zmieniłem chociaż grozili karami a finalnie nic nie przyszło. To nie dziki zachód, że na każdym kroku
  • Odpowiedz