Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pokłóciłem się ze swoją koleżanką z pracy bo dowiedziała się że spotykam się z 19 latką a sam mam 35. Prawie się zagotowała aż zrobiła mi analizę psychologiczną mojej osoby, że jestem niedojrzały, głupi, zakompleksiony, łącznie z tym że pewnie mam małego penisa i przez to poszukałem sobie młodej siksy żeby nie miała porównania z innymi. Jak jej przytakiwałem to się jej styki poprzepalały.

No trochę ma rację ale c--j z tym. Fakt że nie chcę być porównywany z 10 innymi exami ale co w tym dziwnego. Kindybała nie mam małego ale co któryś tam z kolei chłop pewnie ma większego więc jak się jakaś spotka z dziesięcioma to siłą statystyki pewnie trafi i na takiego co ma 20cm.

Łatwiej zaimponować młodszej? No ok, ale co z tego? To jakiś konkurs że ma być jak najciężej bo inaczej się nie liczy?

Z taką gówniarą nie porozmawiam o "życiu"? Czyli o czym? O kłopotach, problemach w pracy, chorobach? Obejdzie się.

Miałbym na to wywalone ale najgorsze jest to że ona teraz rozpowiada w pracy o moich "podbojach" i już zauważyłem że niektórzy na mnie krzywo patrzą. W tym kraju widocznie nie wolno odbiegać od narzuconych standardów bo inaczej nie pasuje się do społeczeństwa.

#zalesie #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #tinder

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: digitallord

  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziwna ta koleżanka, ma ewidentnie ze sobą problem, zamiast nazwać tę laskę głupią za to, że wybrała sobie starego dziada, to atakuje jej wybranka. Bez sensu.
A młoda siksa cóż, dojrzeje emocjonalnie, to zrozumie, w jakim bagnie się znalazła.
  • Odpowiedz
  • 0
Pokłóciłem się ze swoją koleżanką z pracy bo dowiedziała się że spotykam się z 19 latką a sam mam 35.


@mirko_anonim: MA RACJĘ!!! ZBYT DUŻA RÓŻNICA WIEKU. Optymalna to MAX 3 lata.
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim: Zasada jest taka, że praktycznie każdy, kto ogarnia dobrze d--y to woli to ukrywać, bo za często pojawia się zazdrość, mobbing i problemy
  • Odpowiedz
  • 0
@olokynsims: gościu napisał że ma 35 lat a nie 75, więc do starego dziada to mu cholernie daleko. A dziewczyna mądra bo nie ma nic lepszego niż dojrzaly facet, widać że sama masz jakieś dziwne problemy, które wyrzucasz na innych, a do tego nie rozumiesz życia
  • Odpowiedz
  • 0
MA RACJĘ!!! ZBYT DUŻA RÓŻNICA WIEKU. Optymalna to MAX 3 lata.

Odpowiedz


@nabbek: uśmiałem się xDDD śmieszne bo serio są ludzie którzy mają takie podejśćie xd najczęściej stare jebnięte baby po ścianie
  • Odpowiedz