Wpis z mikrobloga

@cutecatboy: A no główna to solidne zoo xD

Jak ja tam czytam to mam wrażenie, że faktycznie istnieje obecne dotychczas w memach "homokomando" i zaczną mnie pałować na ulicy za zaimki. W dodatku murzyni, dużo murzynów. Europa upada.

Najlepsze dla mnie jest to, że Unia to mimo wszystko ogromna machina decydującą o gospodarkach prawie całego kontynentu. Masa przetargów, środków,
  • Odpowiedz
@Sebastian_II_Mordeczka: Ech, ze skrajności w skrajność.
To że nikt nie chodzi z suwmiarką i nie mierzy proporcji czaszki nie znaczy że nie ma jakichś obiektywnych archetypów które ludziom zwykle się podobają bądź wręcz przeciwnie, zapytaj o to chociażby ludzi z branży reklamowej czy projektujących przedmioty codziennego użytku od strony wizualnej.
To samo z opowieściami o mitycznych karłach 179,9 cm którzy codziennie ruchają inną modelkę i o ludziach normalnego wzrostu 195+
  • Odpowiedz
@Sebastian_II_Mordeczka:

Są pary różne, ona gruba on szczupły i odwrotnie. Kobiety wyższe od mężczyzn i odwrotnie. Niscy mężczyźni mają rodziny i kilkoro dzieci.

Są i co z tego? Jakie wnioski?

Pracowałem też z dziesiątkami kobiet w ostatnich dwóch miejscach. Nie było tego mitycznego moggowania nikogo, kobiety były wierne swoim mężom, a wiele z nich wręcz z obrzydzeniem wyrażało się o perspektywie kontaktów seksualnych
  • Odpowiedz
@Greensy: To oczywiste, że istnieje hierarchia społeczna, w tym na rynku matrymonialnym. Są tacy którzy ruchają dużo, są tacy co ruchają mało i są tacy co nie ruchają w ogóle. Są tacy którzy rozdziewiczają i mają wiele partnerek seksualnych i tacy którzy biorą używane modele odrzucone przez poprzedników, bo są na dnie łańcucha pokarmowego i na nic lepszego nie mogą sobie pozwolić. To nie fikcja tylko rzeczywistość ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
bo taka prawda, chronicznie podłączone do internetu wykopki żyją w swojej bańce i nakręcają się nawzajem paranoicznymi wizjami


@cutecatboy: a potem ci sami dziwia sie, ze sa stare baby nabierajace sie na garnki, woke julki czy jakies inne wysrywy, ktore tutaj kraza jako codziennosc xD siedza w kolku s----------a, kazdy kazdego poklepuje po plecach i dziwia sie, ze nic sie nie zmienia oraz tkwia w bagnie jeszcze glebiej.
  • Odpowiedz
Ale jak się nad tym musisz zastanawiać, to znaczy że już nią jestes.


@Akuzativ94: W przeciwieństwie do Ciebie, oni są tego świadomi. Pierwszy krok w kierunku samodoskonalenia się to zauważenie że ma się problem. ;)
  • Odpowiedz
Nie znam nikogo, kto używa słów jakichś Chad, Alfa


@Sebastian_II_Mordeczka: A ja znam. Przecież te słowa już dawno przeszły do mainstreamu, wiele moich znajomych (nieczytających wykopu) ich używa, głównie w żartach ale wciąż. Zarówno faceci jak i kobiety.

Pracowałem też z dziesiątkami kobiet w ostatnich dwóch miejscach. Nie było tego mitycznego moggowania nikogo, kobiety były wierne swoim mężom, a wiele z nich wręcz z obrzydzeniem wyrażało się o perspektywie kontaktów
  • Odpowiedz
@mtmtk tak mi się życie potoczyło w kierunku sportu, że prędzej mi z moją posturą do kibola niż typowego wykopka, stąd pewnie nigdy w życiu nie uslyszałem takich słów na żywo, no ale możesz sobie używać, w końcu to internet ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Greensy: no i jak tu nie gardzić normictwem? Ktoś zaczerpnął świetną metaforę by opisać 2 różne typy mężczyzny, który jeden jest bykiem rozrodowym a inny sie nadaje do ciągnięcia pługa. To przyszły normiki i się zesrały.

Ciekawe czy też chodzą np. na wykłady z socjologii czy innej historii i jak ktoś cytuje np. cywilizacje Huntingtona na uproszczony opis i klasyfikacje cywilizacji to też się srają, ze to horoskopy dla socjologów.
  • Odpowiedz