Wpis z mikrobloga

@Greensy: Dokładnie tak jest w normalnym świecie. Nie znam nikogo, kto używa słów jakichś Chad, Alfa, liczy odchylenie szczęki czy kątówką mierzy zakola.

Są pary różne, ona gruba on szczupły i odwrotnie. Kobiety wyższe od mężczyzn i odwrotnie. Niscy mężczyźni mają rodziny i kilkoro dzieci.

Pracowałem też z dziesiątkami kobiet w ostatnich dwóch miejscach. Nie było tego mitycznego moggowania nikogo, kobiety były wierne swoim mężom, a wiele z nich wręcz z obrzydzeniem wyrażało się o perspektywie kontaktów seksualnych z
  • Odpowiedz
Ludzie z tego portalu z tymi poglądami jak dla mnie w realu nie istnieją, to musi być jakaś projekcja.


@Sebastian_II_Mordeczka: Ja o takim zjawisku jak przegrywy (w sensie jako społeczność), jakieś chady, co to sprawiają, że kobietom mózg się wyłącza i myślą tylko o ruchaniu z nim, blackpill/redpill, bezrefleksyjne ataki na kobiety, zwłaszcza polskie oraz antynatalizm dowiedziałem się po założeniu konta na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Sebastian_II_Mordeczka: bo taka prawda, chronicznie podłączone do internetu wykopki żyją w swojej bańce i nakręcają się nawzajem paranoicznymi wizjami. Jak czytam czasami główną, to można by pomyśleć, że za oknem powinna szaleć jakaś apokalipsa. A potem zamykasz wykop, wychodzisz na zewnątrz i ludzie żyją sobie własnym życiem, jakby nie byli świadomi tragedii, jaką przepowiedział im wykop ( )
  • Odpowiedz