Wpis z mikrobloga

Gdzie najlepiej szukać fachowca do zrobienia strony dla kliniki stomatologicznej? Chodzi o prosty system do rezerwacji wizyt z przypominaniem przez sms i całe zarządzanie do tego, hosting, adres, maile itp. Widziałem gotowe abonamenty ale drogo to wychodzi dla więcej niż jednego stomatologa. Ile coś takiego może kosztować? Nie chcę żeby mnie naciągnęli bo to raczej szybka robota. Mogę zapłacić do tysiąca jak będzie porządnie i ładnie wykonane.

#programowanie #pracait
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kukold pamietaj tylko jedno, mozesz miec bardzo fajne oferty na stworzenie czegos. Ale potem wazne bedzie utrzymanie tego, albo naprawianie bledow / bugow.
  • Odpowiedz
  • 154
@kukold za 1k to ty nie znajdziesz osoby która by chciała wymagania przeczytac. Realnie 20-30 min. Pewnie za 50k znajdziesz kogoś kto już to dobrze zrobi
  • Odpowiedz
Chodzi o prosty system do rezerwacji wizyt z przypominaniem przez sms i całe zarządzanie do tego, hosting, adres, maile itp. Widziałem gotowe abonamenty ale drogo to

Mogę zapłacić do tysiąca jak będzie porządnie i ładnie wykonane.


@kukold: sam szablon 2-3k, oprogramowanie zaczynamy rozmawiać od 10-15k.
  • Odpowiedz
@kukold za tysiaka to mogę ci Wordpress postawić i utrzymać przez rok czy dwa, ale konfigurujesz sobie dalej wszystko sam lub własnymi studentami czy coś ;)

  • Odpowiedz
  • 38
@kukold niby zarzutka, ale stomatolodzy serio mają takie podejście. Sami zdzierają z ludzi, ale żeby zapłacić higienistce, asystentce czy Pani z rejestracji to minimalnej czasem im szkoda :P
A ile weźmiesz od programisty za leczenie kanałowe :P?
  • Odpowiedz