Wpis z mikrobloga

Jako facet mam 25 lat i autentycznie czuje, że moje rowniesniczki to stare baby mentalnie już, wolę umawiać się z jakąś 22 latką niż słuchać na spotkaniach, że ona to już dziecko by chciała XD spotkałem się wczoraj z rówieśniczka to przez 4h gadala o swojej robocie w przedszkolu... Jestem świadomy, że kobiety nie mają zainteresowań i ogólnie to zawsze facet wszystko musi ciągnąć, ale no bez przesady, chociaż udawajcie trochę

#tinder #badoo #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qullion No z tym się z Tobą zgodzę. Natomiast ja też trochę ludzi spotkałem w Polsce i za granicą i chodziło mi głównie o to, że według mnie (i moich doświadczeń albo może i bańki) to w ogóle tak nie wygląda, że ludzie którzy nie chcą dzieci są tacy jak opisałeś i właśnie więcej takich niezbyt pozytywnych doświadczeń mam z tymi "typowymi" ludźmi. Oczywiście nie ma nic w tym złego, prokreacja
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: z jednej strony dramatyczna większość lasek po 30, tj moich rówieśniczek, wygląda okropnie. 5-6 lat starzej jak ja.z drugiej młode d--y z którymi się spotkam 20-25 lat to w większości siano i dno. 100x lepiej dogaduje się z tymi w moim wieku. Więc spotykałem się z jednymi i drugimi. Wiele czasu nieoglem ogarnąć, ci mi w życiu jest potrzebne.
Dzisiaj jestem pedałem.
  • Odpowiedz
@TwojHimars

@PanNieznanypl: Później jest gorzej. Moje rówieśnice to obrzydliwe ulańce. Nie widzę tego i nie czuję, bo mam zgrabnego różowego, ale jak czasem zajrzę na fb to matko-boska-harpunowska .....

Szczupła nie znaczy ładna , może mieć bazylowatą twarz a gruba po schudnieciu może być piękna bo ma lepszą genetykę
  • Odpowiedz
@Varmandoble: no to ja mam inne doświadczenia z osobami nie chcącymi dzieci. Nie znam osoby, która nie chce mieć dzieci i ma jakieś zainteresowania, za to jest sporo problemów z tym, że ktoś wybrał inną drogę, a nawet to, że ktoś może coś robić ciekawego. Jak na przykład nie pochwalę tego co oni zrobili to już się obrażają.
  • Odpowiedz