Wpis z mikrobloga

Jako facet mam 25 lat i autentycznie czuje, że moje rowniesniczki to stare baby mentalnie już, wolę umawiać się z jakąś 22 latką niż słuchać na spotkaniach, że ona to już dziecko by chciała XD spotkałem się wczoraj z rówieśniczka to przez 4h gadala o swojej robocie w przedszkolu... Jestem świadomy, że kobiety nie mają zainteresowań i ogólnie to zawsze facet wszystko musi ciągnąć, ale no bez przesady, chociaż udawajcie trochę

#tinder #badoo #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanNieznanypl: ułom z ciebie bo powinieneś się cieszyć, że chcą tego dziecka i że chcą się nim zająć, a nie tylko sprzątać gówna po srającym kocie i myśleć o sobie.

Nie wiem co wam się uwaliło z tymi zainteresowaniami kobiet skoro faceci robią dokładnie to samo. Facet przeważnie nie ma żadnego zainteresowania i pierdzieli o durnotach i chlaniu.
  • Odpowiedz
@TwojHimars: kiedyś mnie koleżanki z klasy nie chciały, teraz to młodsze i ładniejsze dziewczyny mnie chcą, a ja na te koleżanki nie mogę patrzeć, masz rację 25at i połowa to jakieś skinny faty okropne brzydkie i zaniedbane
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: Masz 25lat. Za 5-10 lat zobaczysz jak to przyspieszyło.
Faceci starzeją się chyba 2x wolniej. Albo ja mam takie wrażenie. Mam koleżanki lvl32 które wyglądają koszmarnie, jakby miały 40 lub więcej. A nie robią nic złego, poprostu nie ćwiczą, no i pewnie skóra traci kolagen.

Co do braku zainteresowań to się nie do końca zgodzę, często jest o czym pogadać. Znam kobiety, które są mądre i mają coś do
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: chłopy z dzieckiem wyglądają jak wszyscy i mają tyle czasu w zależności od tego jak wszystko ogarniają.
Skoro nie chcesz dzieci i chcesz mieć czas na wszystko to po co ci dziewczyna? Zamiast utrudniać sobie życie to zajmij się swoimi zainteresowaniami. Dziewczyna będzie cię ograniczać w równym stopniu co dzieci.
  • Odpowiedz
ułom z ciebie bo powinieneś się cieszyć


@Qullion: wykopek szuka k---y-dziewicy. Z jednej strony ma mu śmigło zrobić, a z drugiej chce być jej pierwszym.

Takie myślenie przelewa się na resztę. Jak znajdą normalna laskę, która chce się dzieckiem i domem zająć, to jest nudna, bo nie wypina d--y na instagramie xD
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl ja lvl 28, różowa lvl 20
Mamy o czym rozmawiać, wychodzimy na spacery, różne spontanicznie wyjazdy jednodniowe nawet w okolicy. Pogramy w gierki dla dwóch osób na konsoli, obejrzymy film. Planujemy kupić mieszkanie, rozsądnie o wszystkim mówi.
Jest 15cm niższa ode mnie, szczupła, tyłek odstaje . Fizycznie niczego jej nie brakuje. Psychicznie też ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miałem wcześniej dziewczynę 2 lata młodsza ode mnie. Też
  • Odpowiedz