Wpis z mikrobloga

Jako facet mam 25 lat i autentycznie czuje, że moje rowniesniczki to stare baby mentalnie już, wolę umawiać się z jakąś 22 latką niż słuchać na spotkaniach, że ona to już dziecko by chciała XD spotkałem się wczoraj z rówieśniczka to przez 4h gadala o swojej robocie w przedszkolu... Jestem świadomy, że kobiety nie mają zainteresowań i ogólnie to zawsze facet wszystko musi ciągnąć, ale no bez przesady, chociaż udawajcie trochę

#tinder #badoo #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Facet przeważnie nie ma żadnego zainteresowania i pierdzieli o durnotach i chlaniu.


@Qullion: Bo my z takimi facetami się nie spotykamy, a z tępymi różowymi jak najbardziej bo chcemy zamoczyć
  • Odpowiedz
@LifeReboot: to gdzie żyjecie i pracujecie, że żadnych facetów nie widzicie?
Wykop to miejsce gdzie większość nie ma żadnych zainteresowań i nie potrafi zrozumieć jak można się czymś interesować, nie wiem czym jest hobby.
  • Odpowiedz
@Qullion Tak czytam wątek i najpierw piszesz, że powinien się cieszyć, że myślą o dzieciach, śnie o sprzątaniu po kocie i myśleniu o sobie. A później, ze po co mu dziewczyna skoro nie chce dzieci XD
  • Odpowiedz
@Qullion: Bo tylko kilka zainteresowań się tak naprawdę liczy. Jakie powinieneś mieć zainteresowania jako facet i w sumie człowiek ogólnie bo kobiet też się to tyczy (może bez pierwszego) - zainteresowanie zarabianiem hajsu i budowaniem firmy, zainteresowanie bycie umięśnionym i dociętym 24/7
Jak ktoś wyskoczy z jakimś sklejaniem modeli to sorry ale co wy robicie ze swoim życiem
  • Odpowiedz
Jestem świadomy, że kobiety nie mają zainteresowań i ogólnie to zawsze facet wszystko musi ciągnąć,


@PanNieznanypl: No nie wiem, ja hobby mam i też wiele razy wychodziłam z inicjatywą, zagadywałam, pisałam i zapraszałam. Do tego mimo 35 lvl cały czas czuję się młodo i mam wrażenie, że czasem zachowuję się aż zbyt infantylnie xD No ale wiadomo, dla wykopka to wszystkie baby są takie same.
  • Odpowiedz
@Varmandoble: I to się zgadza. Jak szukasz se baby co nie chce dzieci, nie chce się niczym dzielić, nie chce poświęcać czasu komuś innemu to nie będzie tobie poświęcać czasu na jakieś twoje zainteresowania. Jak ma swoje to tym bardziej może nie akceptować twoich. Łatwiej znaleźć wspólny język z dziewczyną co nie jest samolubna i chce mieć dzieci.
Według niego chłop z dzieckiem nie ma czasu. Prawda jest taka, że
  • Odpowiedz
@Qullion

Nie wiem co wam się uwaliło z tymi zainteresowaniami kobiet skoro faceci robią dokładnie to samo. Facet przeważnie nie ma żadnego zainteresowania i pierdzieli o durnotach i chlaniu.


ale każdemu się wydaje, że należy do tego ułamka mężczyzn którzy mają oryginalne zainteresowania, są mądrzy, przedsiębiorczy i ogarniaczami życia a w rzeczywistości jest jak mówisz - filmy, plejka, piwerko i głupoty w internecie i kompleksy leczone u fryzjera i barbera.
  • Odpowiedz
@PasswordExpired: trochę ludzi spotkałem w życiu i wiem jak to wygląda i kiedy ktoś ma fajne zainteresowania. Ludzie potrafią o tym opowiadać, czasami to nawet można zechcieć samemu to robić. Większość nie ma, a są tacy co wyśmiewają i nie potrafią zrozumieć jak można coś robić innego oprócz pracy i jednej wycieczki na rok.
  • Odpowiedz
I to się zgadza. Jak szukasz se baby co nie chce dzieci, nie chce się niczym dzielić, nie chce poświęcać czasu komuś innemu to nie będzie tobie poświęcać czasu na jakieś twoje zainteresowania. Jak ma swoje to tym bardziej może nie akceptować twoich. Łatwiej znaleźć wspólny język z dziewczyną co nie jest samolubna i chce mieć dzieci.


@Qullion: Co, jak Ty to powiązałeś? To, że ktoś chce lub nie chce
  • Odpowiedz