Wpis z mikrobloga

Wystawiłem na OLX telewizor za darmo. Stary trup marki LG, jedno HDMI, analogowa głowica, zniszczony pilot. Odbiór osobisty, albo dowóz w granicach miasta za 30 złotych/flaszkę/cokolwiek. W ogłoszeniu wyraźnie napisane, że nie odpisuję na SMS i na wiadomości OLX. Tylko telefon.

W ciągu godziny odebrałem 9 telefonów, pierwszy po 2 minutach od wstawienia ogłoszenia:

Telefon pierwszy: Czy pan wyśle?

Telefon drugi: A czy pan podwiezie do Pabianic?

Telefon trzeci: A czy aktualne? Czy odbiera naziemną?

Telefon czwarty: A czy nie jest wypalony?

I tak dalej… Ale takiej uczty SMS-owej nie dało się nie wstawić na Wykop. Zapraszam do krainy MOPS-u i papierosów. Nie zabraknie również bezbłędnej polszczyzny i zdolności negocjacji rodem z najlepszych sal sądowych. Przed państwem – Katarzyna.

#madki #olx #patologiazewsi #patologiazmiasta #oddamzadarmo
PAST - Wystawiłem na OLX telewizor za darmo. Stary trup marki LG, jedno HDMI, analogo...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PAST: OLX przyciąga jakiś dziwny sort ludzi. Kiedyś sprzedawałem Ps4 na OLX, tylko dlatego, że pudełko mi się rozwaliło i nie miałem jak go bezpiecznie wysłać, więc wystawiłem na OLX z odbiorem osobistym. Przychodziły same wiadomości od których ręce opadały. Żebym zamienił się na laptopa - ja mam dopłacić. Żebym się wymienił na zupełnie nie potrzebne mi rzeczy. Żebym obniżył cenę o połowę itp. Po jakichś 10 dniach już mi
  • Odpowiedz
i ci wszyscy ludzie maja prawa wyborcze


@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: Mówisz o tych łykających oczywiste baity? Wystarczy wejść na profil OPa i zobaczyć, że udzielał się na tagach patostreamy i bonzo, co za przypadek, nie? Historia przerysowana do bólu i zahacza o zbyt wiele wątków jednocześnie. Trzeba mieć mocno rozlegulowany filtr krytycznego myślenia, żeby w takie coś uwierzyć bez chwili zastanowienia.
  • Odpowiedz
Jak nie mam ze znajomych/rodziny komu oddać sprzętu to wolę go najpierw zepsuć, a potem wyrzucić. O wiele lżej na sercu niż wspomaganie takich osobników
  • Odpowiedz
  • 2
@Morken Dopisz jeszcze tag Kononowicz. Stary, mam pół dekady do emerytury, nie zestarzałem się mentalnie, pracuje w stabilnym zawodzie. Mogę być debilem, który udziela się na tagu Bonzo? W-----a mnie to, że ktokolwiek zrobi wpis przedstawiający debila zostaje automatycznie trolem. Esencja Wykopu. Za to lubię to miejsce.
  • Odpowiedz
@PAST: zawsze wystawiam stare graty za darmo na olx, po 5 minutach już są rozdane, pierwsze telefony są po pierwszych 2 minutach, oddajesz pierwszemu chętnemu i z głowy, to co tu przedstawiłeś to fejk z prostego powodu: w międzyczasie miałbyś dziesiątki innych telefonów i nie miałbyś czasu na pisanie bzdur do kogokolwiek.
  • Odpowiedz
@PAST gdyby nie to, że kiedyś wystawiłem ofertę na olx, że oddam lodówkę za darmo w dobrym stanie ale znajduje się na 4 piętrze z dopiskiem, że nie pomagam w znoszeniu drukowanymi literami to bym w to nie uwierzył XD

Tyle par albo samotnych madek mnie nawyzywalo w smsach, bądź realnie, bo nie chciałem im pomóc w zniesieniu, że sąsiad raz zadzwonił po policję XD
  • Odpowiedz
@Lonate Nie zawsze działa. Ja tak kiedys wyastwilem to i tak pisali czy nie oddam za darmo bo np. im się dziecko urodziło i 'potrzebujom'. Straszne, żyjesz sobie spokojnie i nagle ci się dziecko rodzi. Biedni ludzie. #pdk
  • Odpowiedz
@PAST: Dlatego NIC NIGDY nie daje się za darmo. Wystawiłbyś ten telewizor za powiedzmy 50 zł i już miałbyś normalnych ludzi, którzy chcą po prostu kupić coś starego po kosztach.
  • Odpowiedz